Právě je 28 bře 2024 22:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 539 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Další

Obvyklá otázka: Co si myslíte o tomhle komixu?
Je to dobrý! 40%  40%  [ 10 ]
Mno, není to špatný. 28%  28%  [ 7 ]
Hm, ani nevim. 8%  8%  [ 2 ]
Popravdě, moc se mi to nelíbí. 8%  8%  [ 2 ]
Je to ubohý! 16%  16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 lis 2005 18:06 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
aspoň že to :lol: , teď bych tě ale chtěl o něco poprosit...můžeš pls smazat ten příspěvek kde to všechno vypisuješ? Aby měli šanci i ostatní protáhnout si mozkový závity :twisted:

udělat to těžší...to se snadno řekne a hůř udělá :D navíc s tim nemam moc zkušenosti :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 lis 2005 18:08 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
Khanemis píše:
aspoň že to :lol: , teď bych tě ale chtěl o něco poprosit...můžeš pls smazat ten příspěvek kde to všechno vypisuješ? Aby měli šanci i ostatní protáhnout si mozkový závity :twisted:

udělat to těžší...to se snadno řekne a hůř udělá :D navíc s tim nemam moc zkušenosti :wink:


Chtělo by to víc rozdílů a větší obrázek s více předmětama apod. Jinak příspěvek už jsem změnil :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 lis 2005 18:10 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Zmolda píše:
Chtělo by to víc rozdílů a větší obrázek s více předmětama apod. Jinak příspěvek už jsem změnil :D


no možná někdy příště :D

díky


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 lis 2005 18:50 
Godfather
Godfather
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2005 23:14
Příspěvky: 2879
Bydliště: U mě doma
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
ja nasel tech rozdilu jenom 4 :evil:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 lis 2005 19:02 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
parman píše:
ja nasel tech rozdilu jenom 4 :evil:


počítals do toho i zrcadlový obrácení obrazu: (to v normálnim Najdi X rozdílů není :wink: )


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 00:25 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
tak a je tu další pokus o něco jako wallpaper :lol: , tentokrát je udělanej ve stylu designu stránek, doufám že mě s nim nevypískáte :wink: :

http://comixx.wz.cz/wall7.jpg

Edit: kdyby se to "náhodou" někomu zalíbilo...můžu na tom ještě spoustu věcí změnit (nápis může bejt v anglině, obrázek uprostřed laděnej do jiný barvy atp.) :idea:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 00:40 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Jako obvykle je to desny... Napad zajimavej, ale zpracovani.. Nom .)
1] Volba barev je hruzna. Obvzlast nadpis Fenix, cervena a modra proste ne-e. Navic ten font vypada desne a nehodi se k tomu.
2] Obrazek nic moc. Chtelo by to nejaky efekt, ktery by to zdramatizoval. Navic ty zubate okraje, za ktere muze SA, tam nevypadaji moc dobre, to jde samozrejme zlepsit.
3] Spousta nevyuziteho mista. To se proste ve wallpaperech nenosi, osobne bych si nikdy nedal na Dekstop obrazek, kterehoz 40% je modra barva. Ke vsemu hnusna modra barva (imho)
Hlavne si dej pozor na ty barevne kombinace....


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 01:02 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Wolfest píše:
Jako obvykle je to desny... Napad zajimavej, ale zpracovani.. Nom .)
1] Volba barev je hruzna. Obvzlast nadpis Fenix, cervena a modra proste ne-e. Navic ten font vypada desne a nehodi se k tomu.
2] Obrazek nic moc. Chtelo by to nejaky efekt, ktery by to zdramatizoval. Navic ty zubate okraje, za ktere muze SA, tam nevypadaji moc dobre, to jde samozrejme zlepsit.
3] Spousta nevyuziteho mista. To se proste ve wallpaperech nenosi, osobne bych si nikdy nedal na Dekstop obrazek, kterehoz 40% je modra barva. Ke vsemu hnusna modra barva (imho)
Hlavne si dej pozor na ty barevne kombinace....


to je tvůj názor...

1) tyhle barvy mam použitý i na stránkách a odezva je vesměs kladná, takže jestli se ti tyhle barvy nelíběj jde jenom o tvůj čistě subjektvní pocit
2)efekt? jako co, podávej konstruktivní kritiku, pod timhle si nic nepředstavim? nestačí v pozadí výbuch s letícím fízlem? jen to nepřeplácat, což by se mohlo snadno stát
3) mýlíš se zhruba u třetiny wallpaperu najdeš téma kdy je obrázek veprostřed a kolem je prázný místo jen s nějakou barvou (či obyčejnou texturou) na pozadí, uznávám není to nejčastější, ale přec hodně obvyklý
To vykousnutí vpravo by mohlo bejt menší,, to uznávám, moc se tam nehodí
pokud se ti ta barva nelíbí možná máš jinak nastavený barvy na monitorua zobrazuje se ti to podivně
já se někdy taky divim co si lidi daj všechno na plochu :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 09:31 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Samozrejme ze je to muj nazor. Ale ja mam vkus. Dobrej. ;)

1] Kombinace cervene a vyblite modre je hnusna. Tecka. Nehodi se to k sobe, ale budiz, tvoej vec.
2] Napadlo me takove to pohybove rozmazani, taky by Fenix mohl byt vic videt, aby bylo jasne ze jde o nej
3] Prosimte, najdi mi nejakej kvalitni wallpaper, ktery si stahlo aspon 1000 lidi (stranky s wallpaperama maji urcite pocitadla) a pritom tam tretinu mista zabira jen vyblita barva..
A pokud jde o muj monitor, dovolim si zapochybovat ze by Belinea, urcena pro grafiky, mela nejak spatne nastavene barvy.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 09:40 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
wallpaper celkom v pohode, ale ta kombinacia cerveno modrej farby je nicmoc...to je asi jedina vada, skus tam dat skor tmavosedu farbu s modrymi okrajmi


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 10:42 
Godfather
Godfather
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2005 23:14
Příspěvky: 2879
Bydliště: U mě doma
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
jak uz bylo receno ta cervena a modra pusobi opravdu hnusne ;)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 11:50 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
Ta modrá barva se mi taky moc nelíbí, a ten nápis červenej k tý modrý :roll: :roll: no nevim. Jinak nápad se mi docela líbí a ten obrázek bych nechal tak jak je pouze bych ho zvětšil.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 12:20 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Wolfest píše:
Samozrejme ze je to muj nazor. Ale ja mam vkus. Dobrej. ;)

1] Kombinace cervene a vyblite modre je hnusna. Tecka. Nehodi se to k sobe, ale budiz, tvoej vec.
2] Napadlo me takove to pohybove rozmazani, taky by Fenix mohl byt vic videt, aby bylo jasne ze jde o nej
3] Prosimte, najdi mi nejakej kvalitni wallpaper, ktery si stahlo aspon 1000 lidi (stranky s wallpaperama maji urcite pocitadla) a pritom tam tretinu mista zabira jen vyblita barva..
A pokud jde o muj monitor, dovolim si zapochybovat ze by Belinea, urcena pro grafiky, mela nejak spatne nastavene barvy.


to řiká každej že má dobrej vkus :wink:
1)hm možná, stejně sem na něm přes večer dělal keště pár změn...takže se uvidí
2) rozmazání...to používá kdekdo, no zkusit to můžu, ale nejspíš to bude díky tomu ještě nicneříkajicí
3)nehodlám hledat, ale teď si třeba vzpomínám na jeden starší wallpaper od Bioware, veprostřed fláknutej drak s nápisem v pařátech a kolem je pozadí připomínajicí pergamen, poměr taky zhruba 60:40
koukám že ty taky nevíš co roupama :lol: mít extra monitor pro grafiky to už je trochu moc, ne? :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 12:23 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Zmolda píše:
Ta modrá barva se mi taky moc nelíbí, a ten nápis červenej k tý modrý :roll: :roll: no nevim. Jinak nápad se mi docela líbí a ten obrázek bych nechal tak jak je pouze bych ho zvětšil.


no zvětšit to samozřejmě asi nepůjde, leda na úkor kvality obrázku...to je ta nevýhoda SA :?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 12:24 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
Khanemis píše:
Zmolda píše:
Ta modrá barva se mi taky moc nelíbí, a ten nápis červenej k tý modrý :roll: :roll: no nevim. Jinak nápad se mi docela líbí a ten obrázek bych nechal tak jak je pouze bych ho zvětšil.


no zvětšit to samozřejmě asi nepůjde, leda na úkor kvality obrázku...to je ta nevýhoda SA :?


Tak zvětši detaily a vyflákni to znova a pak to zvětš...nebo tam dej víc aut nějakej ten výbuch, aby ten obrázek mohl bejt větší.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 539 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz