Právě je 28 bře 2024 13:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 lis 2005 16:47 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 10 srp 2005 15:57
Příspěvky: 655
Bydliště: Unkown
siSINka píše:
Po několika hodinách plnění úkolů letecké školy se skláním nad těmi, kde jsou schopni ji dokončit na zlatou. Já jsem vděčný za "těsný" bronz...

Sedmý úkol (zničení 3 kamiónů a následně 2 jezdících aut vrtulníkem) jsem dělal snad 30x, než se mi podařilo těch požadovaných 70% dosáhnout. Vždycky mě tlačil čas; likvidace těch dvou aut mi zabírá hodně času (a pokusů).

Zkoušel jsem místo bomb (prý) samonaváděcí kulomety, ale zdálo se mi to ještě méně účinné. Nakonec jsem to kombinací pohledu "z vlastních očí" (se záměrným čtvercem) a neustálého pálení raket nějak zvládnul... Pro přistání jsem pak přepnul opět na externí pohled.

kulomet je opravdu samsonaváděcí.s raketama je to na ho*no.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 lis 2005 19:14 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 17:13
Příspěvky: 691
Bydliště: Martin/Brno
rakety su v poho. len musis vypalit viac kusov... ja som najprv z dialky strielal rakety a ak som netrafil, tak ked som bol blizsie, som pouzil kulomet. inac podla mna su tam aj tazsie ukoly...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 pro 2005 15:20 
Newbie
Newbie

Registrován: 22 lis 2005 21:58
Příspěvky: 4
Bydliště: Grove Street, Los Santos, San Andreas
Me vubec nejde udelat ten seskok s padakem...delam to presne podle navodu a stejne to nejde... :( :( :( nejlip to mam na 96%. :smt022


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 bře 2006 12:41 
Newbie
Newbie

Registrován: 12 lis 2005 19:39
Příspěvky: 14
Bydliště: Jablonec nad Nisou
V autoskole me nejvic stvaly ty olruhy. Pote co sem to asi na 100 pokus (nekecam) zajel za 36,125 a mel sem 99% sem se na to vy... Malem me z toho kleplo.

V letecky skole sem se asi nejvic trapil s tim udelat ten kruh a pak pristat. To bylo hrozny se trefit do tech kruhu :D :D . To zniceni aut s rtulnikem slo v pohode, protoze ty kulasy sou fakt samonavadeci. Rakety sou na nic. Stejne sem to ale nedal na zlato. U seskoku s padakem sem mel nejvic taky 98%. Nikdy mi to nevyslo. Nakonec sem ale skolu dokoncil uspesne na stribro, stejne jako auto. Tu motorkarskou mam na zlato, ta byla v pohode az myslim na stoppie. Dlouho sem u toho premejslel jak se to dela. Ldoni mam taky na zlato a tam bylo nejtezsi ten skok. Je to tam o nahode.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2006 12:29 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Tak se musím pochlubit - před chvíli jsem udělal další "neudělatelný" úkol autoškoly: Alley Oop - skok na rampě s otočením podél podélné osy. Počet mých pokusů byl určitě několik set...

Měl jsem takovou radost, že jsem se hned seznámil s dívkou z autoškoly (má nějaký autoservis) a vytáhl jsem ji do Pier 69 na pizzu (což se ji moc nelíbilo, proto jsem ji následně rotačákem "uklidil") :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2006 13:47 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
To byl jeden z nejtěžších úkolů. Jestli si dobře vzpomínám, tak bylo účelem odstartovat o trochu později, aby čas vypršel zrovna v okamžiku, kdy jste byli natočení správně, jinak jste se zase přetočili...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2006 14:06 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
Me sla autoskola nejak sama.. ale tohle mi fakt dalo zabrat.. myslim ze sem mel neco pres 80 pokusu a bum.. udelal sem ho :shock: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2006 14:18 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
lamy, to som spravil max tak na 5pokus :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2006 14:39 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Enzi píše:
lamy, to som spravil max tak na 5pokus :mrgreen:
To není o "lamách", ale o náhodě... :roll:

IMHO je tento konkrétní úkol dost nesmyslný - i v kontextu GTASA reálií :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2006 22:29 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2005 21:54
Příspěvky: 5443
Bydliště: Hospozín
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: Gorgo_cz
Že by to R* vymysleli jako tréning pro stuntery? kdo ví.. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2006 17:14 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2005 19:05
Příspěvky: 300
Mě tenhle úkol,když sem to hrál poprvý ani tak zabrat nedal,ale když sem SA hrál po 2.,3.,4.,5.,... tak mi to přišlo těžší než před tim a až když sem nainstaloval češtinu a čet sem si náhodou dole tu nápovědu tak sem zjistil,že aouto se dá naklánět pomocí kláves,kterejma se to zvedá na zadní na motorce a už to bylo okej. Jinak nejtěžší mi v autoškole přišlo to ježdění do kruhu a závěrečná zkouška ježdění ve městě.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2006 17:28 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Tak, před chvílí jsem pokořil i těch 5 okruhů za 35,5 vteřiny (100%) a zbývá mi již jen ten výlet do města - autoškola bude na zlatou! To je víceméně o náhodě, jak moc se do cesty pletou jiní šoféři, kteří jsou schopni několik metrů přede mnou nečekaně odbočit a ... bum!

Metoda jízdy těch 5 okruhů s kamerou "na předku kapoty" je INHO ideální. Nějakou záhadou vůbec nedochází i přo razantní jízdě a brždění ručkou ke srážení kuželů - jak je tomu při klasickém pohledu spoza vozu...


Naposledy upravil siSINka dne 04 kvě 2006 18:49, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2006 17:31 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
siSINka píše:
Tak, před chvílí jsem pokořil i těch 5 okruhů za 35,5 vteřiny (100%) a zbývá mi již jen ten výlet do města - autočkola bude na zlatou! To je víceméně o náhodě, jak moc se di cesty pletou jiní šoféři, kteří jsou schipni několik metrů přede mnou nečekaně odbočit a ... bum!

Metoda jízdy těch 5 okruhů s kamerou "na předku kapoty" je INHO ideální. Nějakou záhadou vůbec nedochází i přo razantní jízdě a brždění ručkou ke srážení kuželů - jak je tomu při klasickém pohledu spoza vozu...


Tak ten výlet vím že brácha dal na první pokus (!!) .. bez cheatu nebo trainerů.. On je spíš na ty závodní hry takže autoškola mu šla až moc dobře.. Já osobně sem to jel 6x, v pátým pokusu sem byl kousek od cíle a vlítnul do me auťák kterej mi zničil dveře (a lak :D ). Ten me fakt naštval :X :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 kvě 2006 11:44 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Další chlubení Z)

Autoškola je komplet na zlatou! Zajel jsem čas za 95 sekund, i když stačí 100. Objevil jsem totiž jednu zkratu, která při opatrné jízdě ušetří minimálně 5 vteřin :idea:

Pokusím se popsat.
První část po checkpoint je jasná. Pak se jede po nábřeží... Kousek před odpočením doprava "nahoru" k autoškole jsem použil zkratku, viz mapka:

Obrázek

Žlatá je původní, obvyklá trasa. Červená moje nová. Je potřeba rozumně najet do svahu (znázorněno modrou tečkou), aby se auto nepoškodilo. Místo je dost úzké, ale dá se projet. Dále auto jede pod dálnicí a přes koleje (kupodivu bez poškození a docela rychle) a napojí se na původní trasu. Navíc se vyhneme nepříjemnému provozu na původním pravotočivém odbočení do kopce, kde toho moc není vidět.

P.S. Ta kraksna za zlatou autoškolu nic moc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 kvě 2006 12:54 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
Teda já jezdil úplně jinudy! :)
Jel jsem po tramvaji, stále na sever až tam, kde je ta odbočka doleva skrz tunel na ten červenej most (jako je v San Franciscu, vypad mi název), pak dolů na nábřeží, tak jednu ulici po nábřeží a pak hned nahoru a po tramvaji stejnou cestou zase zpět...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz