Právě je 28 bře 2024 23:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Mise The Exchange (poslední mise ve hře)
PříspěvekNapsal: 13 bře 2007 16:31 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Tak, pomalu končím :-)

Zatím jsem jen nahlídl, o co půjde. U Cataliny jsem předal peníze, ingame animačka a ... jen s pistolkou proti partě Kolumbijců. A countdown, to nemám rád :?

Než jsem se vzpamatoval co a jak (a schovával se za barákem), čas pomalu odtékal... Snažil jsem se poctivě vystřílet všechno živé kolem baráku a až pak jsem si všiml zaparkovaného auta :shock: Nasedu, vyjedu ven, sleduju vrtulník (samozřejmě jsem si zbytečně zajel přes hráz přehrady).

Dole pod hrází čekají Kolumbijci... no a tam jsem skončil (vrátila se manželka, slyším jak otvírá garáž.... no a mezitím mi vybuchlo auto :lol: ) Stejně jsem měl málo času, zbytečně jsem se zdržel u Cataliny u baráku a tou objížďkou přehrady.

Tipuju, že tato mise bude nadlouho.... i když takovou End Of The Line (GTASA) jsem udělal velice brzy. Uvidíme.

Raďte, doporučujte, podporujte mě, diskutujte :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 bře 2007 16:54 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Nemam tuto sekci nazvat spise jako "siSINkuv koutek"? :mrgreen:

Zcela uprimne posledni mise nikdy nejsou nejtezsi a vetsinou jsem je dal na prvni pokus s obrovskym vystresovanim z nutnosti opakovani. Mela vubec posledni mise v SA nejake "checkpointy" od nichz by se v pripade smrti zacinalo?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 bře 2007 17:00 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
DaVca píše:
Mela vubec posledni mise v SA nejake "checkpointy" od nichz by se v pripade smrti zacinalo?


yup...po vychode z horicaej tovarne :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 bře 2007 17:06 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Není potřeba měnit název sekce, nemělo by to dlouhého trvání. Co nevidět se stěhuju do Vice City Z)

End Of The Line checkpointy neměla. Nebo měla??? (jak píše Kolji). Nepamatuju si..... :?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 bře 2007 17:30 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
takže takhle. Pistolkou postřílej kolumbijce, zbraně ani nesbírej, v garáži vezmi vestu a auto a jeď ven, animačka, vrtulník a pak jeď k savehousu (jestli teda u něj máš zbraně za balíčky) a vybav se. Pokud ne jeď druhou stranou za vilky a zde najdeš raketomet a nějaký sapík. Pak jeď směrem k přehradě a u vlezu do areálu sejmi kolumbijce u aut. Pak po cestě najdeš sniperku a s ní už to jde skoro samo. Zbytek dočistíš M16ctkou co posbíráš. Pak animačka, zničit jedoucí auto, bacha na vrtulník, ten střílí rakety. Schovej se za kontejnery a až přeletí kolem tak mazej nahoru, sejmi zbývající kolumbijce, vezmi na okraji raketomet, sejmi přilétající vrtulník, vrať se k Marii a konec. :mrgreen:

Jinak zde přikládám oba typy návodů z příručky:

Obrázek Obrázek

dodatek: všimni si na konci mise v animačce se do Claudea zamiluje ona zachráněná Maria a potom co prohodí hlášku že si po tom všem rozhodila účes se ozve rána z brokovnice. Že by ji Claude popravil na oné přehradě? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Proto je pak ve hře dál sám :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 bře 2007 17:42 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
U savehousu mám celý arzenál - to mě nenapadlo se tam vrátit. Príma tip. A v garáži neprůstřelný Patriot. Snad to časově nějak zvládnu.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 bře 2007 20:58 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
mě tam pomohl hodně ten neprůstřelný patriot- když sem odstřílel kolumbijce, rychle sem ho vzal, přijel k tý přehradě, proboural si cestu, co se dalo sem přejel, zbytek potom typu střílet-schovat-střílet... no a pak ten závěr s tou helikoptérou sejmout bazookou, a je to...
Lukaso: jj nad Marií sem taky přemýšlel- a došel sem ke stejnému výsledku :mrgreen:
EDIT: Jinak pak jak sem se schovával, a kryl mě vlastně i ten patriot... tak si pamatuju napoprvý, cestou zpátky jak sem odtatmud chtěl rychle pryč protože sem kolumbijce ani catalinu nechtěl dlouho vidět (tak trochu sem začal cítit s Claudem :D ) a v tom spěchu sem převrhl patriota a ...bum
Nechtěl sem o něj přijít, tak sem si to udělal celý znova...
Po nějakém týdnu hraní sem se tam zase vracel, jednou dokonce v Cartelu, projel sem si celou přehradu a vzpomínal... pak přijel k tomu baráku kde vlastně začínáš tu misi, a tam je začal pobíjet...
:mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 bře 2007 21:32 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
OT: siSI Uvazuju ze bych si dal VC s tebou a zacal ho hrat tez :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 bře 2007 21:51 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Já na VC ihned najedu po dohrání 3.

Poslední herní mise přede mnou, dvě nebo 3 výtržnosti a checkpointový závod s Patriotem v posledním městě... a 100% je doma.

Ovšem času se mi nedostává :|

edit: jestli se na něco ve VC netěším, tak to je mise na stavbě (položení 4 bomb modelem helikoptéry.... :X :X :X


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 bře 2007 22:07 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
siSI: Hned po dohrani III? A co ak manzelka nepojde pozerat TV, na navstevu ani spat? :m


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 bře 2007 22:25 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Musíš brát slovo "hned" v kontextu mé situace. Hned po dohrání = až dohraju. Což může být klidně koncem dubna/apríla :|

Mezi 3 a VC neplánuju s ničim jiným (Bioshock, Alan Wake, Crysis jsou v nedohlednu a S.T.A.L.K.E.R. bude muset počkat...) A to mám nedokončen Far Cry a 2 závody z Flatout 1 a nepočítám s ježděním s MS Train Simulatorem po česko-slovenských tratích. A stane-li se to, co předpokládám: že se někde na cover CD objeví Just Cause, snad to všechno ani nestihnu...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 bře 2007 00:00 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Jo, ta mise je super (a zapusobila na me mnohem vic, nez zbytecne protahovana End of the Line v SA). Ja to dal i bez toho patriotu a zbrani v safehouse, stacila mi sniperka a bazooka, ale kazdemu co jeho jest, samozrejme ;)

A ten konec je snad uplne nejvic nejlepsi, co se GTA serie tyce. Cynismus z toho vylozene preteka. Priblizuje se tomu jeste VC s vymlacenim vily a nasledne animacce, ve ktere Tommy rika neco jako "Me - psychotic, maniacal serial killer and you, corrupt badass lawyer - we'll conquer the world!" nebo neco v tom smyslu... SA nedosahuje ani jedne ani po kotniky, podle meho nazoru.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 bře 2007 10:25 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
no s tím Patriotem je to problém, pokud ho na misi použiješ a dokočíš ji tak o něj bohužel přijdeš páč se pak objevíš u savehouseu na 3 ostrově :(

jinak já dojel podruhý GTA III a VC na 100% asi před měsícem, ach ta nostalgie :mrgreen: takže bych asi měl změnit podpis na náledující:

2 X GTA III - 100%
2 X GTA Vice City - 100%
1 X GTA Liberty City Mod - 100%
1 X GTA San Andreas - 100% + všechny školy na zlatý
- vše bez cheatů, kódů a jiných podvodů

zkoušel jsem poctivě dohrát i GTA 2 ale zasek sem se v druhým městě na výtržnostech (Kill Frenzy), za 90 sekund zničit 20 policejních aut či za 60 sekund zabít 20 policajtů to se fakt nedá. Někde ten save ještě mám tak se k tomu zkusim vrátit :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

EDIT:
siSINka píše:
edit: jestli se na něco ve VC netěším, tak to je mise na stavbě (položení 4 bomb modelem helikoptéry.... :X :X :X [/i]

no tohle ještě jde ale ty mise s RC modelama - letadlo a vrtulník je taky o rozbití klávesnice :mrgreen: Ale příběhová mise kterou jsem k smrti nesnášel je asi ta pro tu voodoo bábinku, jak máš s letadýlkem s bombama zničit pár lodí a ujíždějící auto kubánců :!:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 bře 2007 13:03 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Ja musim rict ze po nastudovani a natrenovani ovladani (obcas prenastaveni) se daji veskere mise s RC modelama zvladnout ... tu misi se znicenim konstrukce uz zvladam v pohode, ti kubanci jsou tezsi ale taky se to da.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 bře 2007 14:58 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
Wolfest píše:
A ten konec je snad uplne nejvic nejlepsi, co se GTA serie tyce. Cynismus z toho vylozene preteka. Priblizuje se tomu jeste VC s vymlacenim vily a nasledne animacce, ve ktere Tommy rika neco jako "Me - psychotic, maniacal serial killer and you, corrupt badass lawyer - we'll conquer the world!" nebo neco v tom smyslu... SA nedosahuje ani jedne ani po kotniky, podle meho nazoru.


Quoted for truth


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz