Právě je 26 zář 2018 09:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Čeština do GTA 2 - Visty
PříspěvekNapsal: 03 pro 2008 13:06 
Newbie
Newbie

Oblíbené GTA: GTA2
Ahoj,
mám origoš CD s GTA 2. Instalace a vše funguje jak má. Když si ale chci nainstalovat češtinu, tak mi Visty hlásí problém s kompatibilitou.
Co s tím?
Zkoušel jsem stáhnout několik češtin z různých servrů a vždy se mi zobrazí tento problém.
Díky za radu

Předmět příspěvku: Re: čeština do GTA 2 - Visty
PříspěvekNapsal: 03 pro 2008 13:14 
V.I.P
V.I.P

Oblíbené GTA: GTA IV
Přesunuto do správné sekce

Před samotnou instalací češtiny zkus hru spustit ve Vistách jako "čistou", případně si zkus pohrát s nastavením vlastností spouštěcího exe souboru, resp. s nastavením Režimu kompatibility (třeba dej Win98/WinME či Win2000 příp. XP a spusť). Pokud bude hra přesto stále hlásit nekompatibilitu pak to není způsobeno češtinou, ale tvou verzí GTA. V tom případě doporučuju navštívit oficiální stránky R* odkud si zdarma a legálně můžeš GTA2 stáhnout. Je tam verze, která by měla být kompatibilní i s Vistami.

Nebo pokud to není hrou tak si funkční češtinu stáhni odtud:
Kód:
http://cestiny.idnes.cz/dl.html?filename=/cedic/g/gta2.zip
Instaluješ ji manuálně a to tak že přepíšeš ve hře všechny soubory z archivu zip.
Nezapomeň si však udělat zálohů souborů původních :!:

Předmět příspěvku: Re: Čeština do GTA 2 - Visty
PříspěvekNapsal: 03 pro 2008 13:30 
Newbie
Newbie

hm, hra jako taková šlape...když rozbalím češtinu, tak se mi zobrazí nová aplikace GTA2manager.exe......čili hra v čj. ta není kompatibilní. Když změním ve vlastnostech této aplikace kompatibilitu na jákoukoliv, stále to hlásí to samé. Bohužel ve vlastnostech nemám možnost výběru Vist ale nižších verzí.
Takž dle tvých info, to bude asi hrou..ale je mi to divný když je to origoš.

jo a ještě na orig www. R*...nemohu najít nic ke stažení....můžeš mne více navést? díky

PříspěvekNapsal: 03 pro 2008 13:44 
Administrátor
Administrátor

Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Jestli ti hra bez češtiny šlape, tak to NEBUDE hrou.

PříspěvekNapsal: 03 pro 2008 13:48 
Newbie
Newbie

upřímě taky myslím, že to nebude tou hrou, ale tím, že překlad je třeba pro jinou verzi.
Nevím, zda když toto upozornění budu ignorovat co se stane, ale nechci to riskovat. Má tedy někdo Visty a hraje hru v čj?

PříspěvekNapsal: 03 pro 2008 13:58 
V.I.P
V.I.P

Oblíbené GTA: GTA IV
xbob píše:
hm, hra jako taková šlape...když rozbalím češtinu, tak se mi zobrazí nová aplikace GTA2manager.exe......čili hra v čj. ta není kompatibilní. Když změním ve vlastnostech této aplikace kompatibilitu na jákoukoliv, stále to hlásí to samé. Bohužel ve vlastnostech nemám možnost výběru Vist ale nižších verzí.
Takž dle tvých info, to bude asi hrou..ale je mi to divný když je to origoš.

jo a ještě na orig www. R*...nemohu najít nic ke stažení....můžeš mne více navést? díky

To ano GTA2manager.exe je součástí češtiny, musíš ho nahradit v původní hře a pak jím hru spustit abys vybral nejprve jazykovou verzi. Pak už můžeš spouštět jen souborem gta2.exe.

To že máš ve vlastnostech na výběr nižší verze a ne Visty je logické a je to správně.
Podle toho co píšeš to bude nakonec tou češtinou, tzn. že hra je kompatibilní s Vistami ale čeština ne. Ještě existuje jedna verze češtiny, vyzkoušej ji...
Kód:
http://cestiny.idnes.cz/dl.html?filename=/cedic/g/gta2m.zip
...ale pochybuju že bude kompatibilní s Vistami, takovou verzi asi nikdo dosud neudělal.

xbob píše:
Samotné GTA2 můžeš legálně stáhnout odtud, je to oficiální stránka R*
Kód:
http://www.rockstargames.com/classics/

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]