Právě je 28 bře 2024 21:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 srp 2006 23:30 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
resis tu nesmysly, nikoho nevyhanim. nikomu (krome solida a jemu podobnych) jsem nikdy nerekl at odsud odejde.

proste se mi jeho dotaz nelibil a tak jsem podle toho odpovedel. a nebudu ti tu vysvetlovat co se mi nelibilo, nevidim duvod.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 00:06 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Neslovíčkař a přečti si pořádně, jak reaguješ na Koljiho.

Možná by bylo pro tebe zajímavé zjištění, kdyby ses dozvěděl, o koho vlastně tady ta komunita stojí nejmíň...

Už několikrát jsem nabádal ostatní, ať se na tvoje arogantní výpady a urážky vykašlou, ať na tebe nereagujou. Zbytečně. Pokud současný (jak píšeš napjatý) stav na fóru a jen hromada nesmyslných dětských hádek bude pokračovat, nedožije se toto fórum září. Je to totiž to jediné, co tu ještě funguje - aspoň posledních pár dní.

Možná, že už je to všem zodpovědným jedno, pak se nedá nic dělat. Já starý fotr to tu nad hladinou držet nebudu.

howgh


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 00:14 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Ty to stejne nechapes.

Je mi jedno, o koho tu ta komunita nestoji. Mozna to jsem ja, mozna ne. Ja tu nestojim o spoustu lidi. Problem je v tom ze taky dokazu rozeznat, kdo te komunite skodi.

Na tohle ani nebudu reagovat. Kdyz to nechces pochopit, nepochopis. Kdyz jsi tak strasne chytry, tak proc na moje "arogantni vypady a urazky" reagujes?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 00:19 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 11 srp 2006 00:31
Příspěvky: 57
Bydliště: Morava :P
Wolfest píše:
Ty to stejne nechapes.

Je mi jedno, o koho tu ta komunita nestoji. Mozna to jsem ja, mozna ne. Ja tu nestojim o spoustu lidi. Problem je v tom ze taky dokazu rozeznat, kdo te komunite skodi.

Na tohle ani nebudu reagovat. Kdyz to nechces pochopit, nepochopis. Kdyz jsi tak strasne chytry, tak proc na moje "arogantni vypady a urazky" reagujes?


Lol, já se tu válím smíchy pod stolem.
Wolfest toto není chytrost ani vzdělanost, ale vyloženě dem*nce. :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 00:23 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Stiffe, tvoje hlava je jen plna sra*ek, misto mozku mas takovou jehlu, ktera se vzdycky naprosto bezucelne zahrabe do vsech tech sra*ek, vypichne tam nejaky extra projev tve idiocie, a vecpe ti ho do tlamy, popripade v tomhle pripade, do tvych rukou, aby ten projev prepsaly do digitalni podoby.

Radsi se nevyjadruj. Nevis nic.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 00:43 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Ukázka demagogie a překrucování: jednička s hvězdičkou

Jediné, co nechápu, je tvoje (na odiv ostatním??) předkládaná nabubřelá arogance a zahleděnost do sebe. Lépe řečeno, proč se sám sebe takto snažíš vehementně prezentovat.

Komunita kolem gta tady na serveru (jak si to aspoň myslím já) by měla být skupinou s nějakými podobnými zájmy, schopna spolu normálně komunikovat o objektu svého zájmu a třeba i o nečem jiném. Komunita není o neustálých hádkách, provokování a urážení. Kdo to nechce pochopit, neměl by podle mě v takové komunitě setrvávat. Být ve spolku, kde spoustou lidí pohrdám, by mi připadalo poněkud schizofrenní - pokud bych si ovšem nechtěl něco dokazovat. Komunita je o toleranci. Jednou to třeba pochopíš.

Dobrou noc a pěkné sny.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 00:46 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 11 srp 2006 00:31
Příspěvky: 57
Bydliště: Morava :P
Wolfest píše:
Stiffe, tvoje hlava je jen plna sra*ek, misto mozku mas takovou jehlu, ktera se vzdycky naprosto bezucelne zahrabe do vsech tech sra*ek, vypichne tam nejaky extra projev tve idiocie, a vecpe ti ho do tlamy, popripade v tomhle pripade, do tvych rukou, aby ten projev prepsaly do digitalni podoby.

Radsi se nevyjadruj. Nevis nic.


O_o, jak se opovažuješ takto mluvit se Stiffmeistrem? Lamáku, ty víš prd.
Že sis přečetl x knížek psychologie tě nedělá o nic víc člověkem než jsme my ostatní. Zdůrazňuji MY a mým příchodem pro tebe nastanou kruté časy.
Zapomeň nato, že to tu povede pouze jeden egoista. :lol: :lol:

BTW ta myšlenka s tou jehlou je rozhodně zajímavá, to mě vážně pobavilo. Sakra kde ty nápady bereš. :roll:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 00:55 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
siSINka píše:
Ukázka demagogie a překrucování: jednička s hvězdičkou

Jediné, co nechápu, je tvoje (na odiv ostatním??) předkládaná nabubřelá arogance a zahleděnost do sebe. Lépe řečeno, proč se sám sebe takto snažíš vehementně prezentovat.

Komunita kolem gta tady na serveru (jak si to aspoň myslím já) by měla být skupinou s nějakými podobnými zájmy, schopna spolu normálně komunikovat o objektu svého zájmu a třeba i o nečem jiném. Komunita není o neustálých hádkách, provokování a urážení. Kdo to nechce pochopit, neměl by podle mě v takové komunitě setrvávat. Být ve spolku, kde spoustou lidí pohrdám, by mi připadalo poněkud schizofrenní - pokud bych si ovšem nechtěl něco dokazovat. Komunita je o toleranci. Jednou to třeba pochopíš.

Dobrou noc a pěkné sny.



Nechapes vubec nic; delas si usudek uplne mimo.

Zadna komunita neni dokonala; kazda komunita potrebuje nekoho, kdo by ji opepril. Pokud ti vadim, pokus se me z te komunity vyloucit - nic ti v tom nebrani.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 00:56 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
<AW>Stiff píše:
Wolfest píše:
Stiffe, tvoje hlava je jen plna sra*ek, misto mozku mas takovou jehlu, ktera se vzdycky naprosto bezucelne zahrabe do vsech tech sra*ek, vypichne tam nejaky extra projev tve idiocie, a vecpe ti ho do tlamy, popripade v tomhle pripade, do tvych rukou, aby ten projev prepsaly do digitalni podoby.

Radsi se nevyjadruj. Nevis nic.


O_o, jak se opovažuješ takto mluvit se Stiffmeistrem? Lamáku, ty víš prd.
Že sis přečetl x knížek psychologie tě nedělá o nic víc člověkem než jsme my ostatní. Zdůrazňuji MY a mým příchodem pro tebe nastanou kruté časy.
Zapomeň nato, že to tu povede pouze jeden egoista. :lol: :lol:

BTW ta myšlenka s tou jehlou je rozhodně zajímavá, to mě vážně pobavilo. Sakra kde ty nápady bereš. :roll:


Jake opovazovani? Ja se k tobe chovam tak jak si myslis ze zaslouzis.

Ja narozdil od vas, dokazal otevrit oci. Vim ze ode me nechcete pravdu slyset ale stejne ji uslysite. Stejne jako vsichni.

A tebe se opravduz nebojim, to si fakt nemysli.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 01:07 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 11 srp 2006 00:31
Příspěvky: 57
Bydliště: Morava :P
Wolfest píše:
<AW>Stiff píše:
Wolfest píše:
Stiffe, tvoje hlava je jen plna sra*ek, misto mozku mas takovou jehlu, ktera se vzdycky naprosto bezucelne zahrabe do vsech tech sra*ek, vypichne tam nejaky extra projev tve idiocie, a vecpe ti ho do tlamy, popripade v tomhle pripade, do tvych rukou, aby ten projev prepsaly do digitalni podoby.

Radsi se nevyjadruj. Nevis nic.


O_o, jak se opovažuješ takto mluvit se Stiffmeistrem? Lamáku, ty víš prd.
Že sis přečetl x knížek psychologie tě nedělá o nic víc člověkem než jsme my ostatní. Zdůrazňuji MY a mým příchodem pro tebe nastanou kruté časy.
Zapomeň nato, že to tu povede pouze jeden egoista. :lol: :lol:

BTW ta myšlenka s tou jehlou je rozhodně zajímavá, to mě vážně pobavilo. Sakra kde ty nápady bereš. :roll:



Jake opovazovani? Ja se k tobe chovam tak jak si myslis ze zaslouzis.

Ja narozdil od vas, dokazal otevrit oci. Vim ze ode me nechcete pravdu slyset ale stejne ji uslysite. Stejne jako vsichni.

A tebe se opravduz nebojim, to si fakt nemysli.


Myslíš, že já jsem našel jediný důvod, proč se tě bát?
Za celou tu dobu, co jsem na scéně GTA MP jsem nikdy neustoupil, nikdo mi nedokázal vyvrátit můj názor. A pochybuju, že u tebe udělám vyjímku.

Na tvou pravdu všichni sere*e. Nesnaž se to slovo pochopit, to by tvoje mini mozkovna nedokázala zpracovat. Lol víš vůbec o čem mluvím?
Jo ta tvoje pravda. Ty nemáš žádnou pravdu, máš jen plnou prdel lží a tím to končí.

Pro mě seš tzv. fajnovej týpek "kravaták", kterej dostane cokoliv na co si jen vzpomene, protože mu nato jeho zazobanej papínek dá chechtáky.
Někdo tě začal psychicky šikanovat, nevydržel si to a skončil si u nás na fóru. Ano ano tvoje počínáší by se dalo nazvat i psychickým šikanováním ostatních. Samozřejmě jen pokud, by ti jedinci nebyli dostatečně silní nato, aby jim došlo, že sou více než ty.
Toto ti vážně nepůmůže lamo, musíš se těm utlačovatelům postavit a ne dělat přesně to, co provádějí oni tobě.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 01:26 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
TIMTO ZDE KONCI VESKERE DUSEVNI ROZBORY A ZACINA NAVRAT K TEMATU! JESTE JEDNOU SE ZAPLETETE DO HADKY A MATE OBA NAPOMENUTI!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2006 09:04 
Homie
Homie

Registrován: 20 čer 2005 22:57
Příspěvky: 62
Bydliště: bratislava
Nechcel by niekto skusit si zahrat GTA2 cez Hamachi?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2006 09:48 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
:shock:

Tobě už to jede? A to tady kvůli tvému dotazu byla taková slovní přestřelka...
Mohl by ses aspoň ozvat a popsat, jak jsi to rozchodil a kde byla chyba. Aby se to dozvěděli i ostatní.

Nezahrál. GTA 1 i 2 mám sice stáhlé, ale jen z archivních důvodů. Hraní při pohledu shora se mi zdá nepřehledné...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2006 15:51 
Homie
Homie

Registrován: 20 čer 2005 22:57
Příspěvky: 62
Bydliště: bratislava
Stiahnite si najnovsiu verziu Hamachi:
http://hamachi.cc/download/
Je to zadarmo.
Ten program vam spravi z internetu LAN a budete tak moct hrat hry po internete, ale hra si bude mysliet ze hrate cez LAN. Dufam ze ste to pochopily. Pouzitie je jednoduche. Pripojite sa na siet tak ze napisete jej meno a heslo. Vytvaranie siete sa robi rovnako.
Ak mate nejake otazky tak napiste. Ale niesom si isty ci to funguje aj s GTA2. Chcem to vyskusat


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2006 16:12 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Aha :wink:

Hamachi samozřejmě všichni známe. Já spíše myslel, že ti už GTA2 po internetu (nebo Hamachi) jede, když zveš... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz