Právě je 17 črc 2019 17:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Problém s rozlišením
PříspěvekNapsal: 09 čer 2008 12:34 
Newbie
Newbie

Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Dobrý den,mám takový problém s volbou rozlišení u GTA3(Roz. nelze změnit, po změně a entru hra padá.)Všechny rady na gtaforums.com se míjejí učinkem-3D analyse hru nespustí a po zadání kompatibility hra nelze spustit(Chce to herní CD a to mám DVD verzi (Trilogie od cenegy) v mechanice). Bohužel to vypadá na zlomení DVD :smt022 .Byl bych moc vděčný za jakoukoliv radu a předem děkuji :smt001 P.s.:Nebyl by někdo tak hodný a poslal mi prosím set.file s rozlišením 1152x864x32?Zatím něž se to "vyléčí"...

Předmět příspěvku: Re: Problém s rozlišením
PříspěvekNapsal: 12 čer 2008 17:01 
Newbie
Newbie

Tak se mi to konečně podařilo změnit :smt115 , bohužel jsem musel použít zadní vrátka.Jestli někdo bude chtít, můžu mu poslat návod(Uveřejnit ho tady, tak bych porušil pravidla.)

PříspěvekNapsal: 12 čer 2008 17:06 
V.I.P
V.I.P

Oblíbené GTA: GTA IV
No jestli máš "nalomené" či poškozené DVD můžeš se pokusit o reklamaci. NOCD patchem, crackem nebo podobným svinstvem bych to neřešil. :wink:

PříspěvekNapsal: 13 čer 2008 13:51 
Newbie
Newbie

Poškozené to naštěstí nemám, ale stále mi vrtá hlavou proč nejde nastavit možnost kompatibility.Mám takové tušení že to nejspíš způsobuje ochrana před vypálením, jelikož mi také nedovolila spuštění gta3.exe přes 3D analyse(Cracknutá verze přes 3D an. spustit už šla).Fakt nejhůř jsou na tom majitelé originálek, kteří musí bojovat s nesmyslnou ochranou... :smt013

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]