Právě je 13 pro 2019 15:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 srp 2007 18:05 
Chieftain
Chieftain

Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
Na GTA IV si každej něco najde- něco navíc Xbox, něco PS a nejméně PC... :mrgreen:
btw. ve VC byli granáty se slzným plynem? To ani nevím že to bylo na PSku :shock: :mrgreen:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2007 09:06 
V.I.P
V.I.P

Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
plobo píše:
Na GTA IV si každej něco najde- něco navíc Xbox, něco PS a nejméně PC... :mrgreen:
btw. ve VC byli granáty se slzným plynem? To ani nevím že to bylo na PSku :shock: :mrgreen:

Byly, na parkovišti za policejní stanicí na Washington Beach. V PC verzi jsou tam granáty obyčejné, ale někdo už samozřejmě udělal mod, který sem slzné granáty přidá (tuším Tear Gas Mod).
http://nl.wikigta.org/wiki/Wapens_%28GTA_Vice_City%29

Ve skoro každém GTA se najde "vyřazená" zbraň. Např. v GTA 2, a to ví málokdo, měl být elektrický obušek
http://nl.wikigta.org/wiki/Wapens_%28GTA2%29

Obušky měl mít SWAT team. Viz R* artwork
http://nl.wikigta.org/wiki/Electro_baton

Dá se získat pouze jeho nastavením v GTA 2 Save Manageru, ale není plně funkční. Místo elektříny střílí "slepé" kulky.

V SA byl vyřazen starý známý skateboard jako zbraň :mrgreen:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2007 09:29 
Chieftain
Chieftain

A v GTA 3 nic?
Jednou jsem našel takovej nenápadnej "kód" kterej vám dá skrytou zbraň :mrgreen: :mrgreen: samozřejmě nefungoval :mrgreen:
To mě tak napadlo... nebyl ve VC nějakej zkorumpovanej policista, kterej se schovává na záchodcích? :D Dyť přece říkal "Uvidíme se v Miami, Ray" :mrgreen:
teď jsem zabrousil na vozidla v trojce, dal jsem si Mafii, Yakuzu a Cartela- takže Y.Stinger je lehčí než M.Sentinel, má větší zrychlení a má náhon na 4 kola! (M.Sentinel jen na zadní) No a Cruiser je kapitolka sama o sobě, ta nejde porovnávat :mrgreen:
A to mě ještě překvapilo, že policejní auto je oproti FBI rychlejší, s větší akcelerací a těžší :o
Moc zajímavá stránka :mrgreen:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2007 09:36 
Administrátor
Administrátor

Ten záchodovej policajt byl ve trojce, v parku na druhém ostrově.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2007 09:53 
Immortal
Immortal

siSINka píše:

Tu ma niekto prerusene vedenie :roll:

Plobo to myslel tak, ze Ray mal byt aj vo VC, kedze v GTA III odchadzal do Miami...ale VC sa odohravalo pred III, takze je to casopriestorova blbost :m

Mimochodom Plobo, tieto technicke udaje sa daju pozerat (a aj menit :P ) v subore handling.cfg

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2007 10:01 
V.I.P
V.I.P

plobo píše:
A v GTA 3 nic?

V GTA III asi nic, nebo to nikdo zatím neobjevil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jediná pro mě "nová" informace ohledně zbraní je 8ballův bomb shop, který vám na každým ostrově může namontovat bombu do auta. Myslel jsem si že všechny 3 garáže jsou stejné, ale opak je pravdou.
V Portlandu dostanete bombu kterou v autě aktivujete a po chvíli vybuchne. V Staunton Island je myslím s delší časovou prodlevou (nezkoušel jsem) a v Shoershide Vale dostanete bombu na dálkové ovládání.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2007 10:42 
Immortal
Immortal

V Portlande dostanes bombu, ktora vybuchne ked ju aktivujes a niekto do auta nasadne (vhodne, ked si chces spravit kanadsky zartik zo zlodejov aut, ale uznajte, ze je to vtip, ktorym mozte zajst prilis daleko).

Na Staunton Islande dostnaes bombu, ktora vybuchne po aktivovani asi za 5 sekund.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2007 10:52 
V.I.P
V.I.P

Kolji píše:
V Portlande dostanes bombu, ktora vybuchne ked ju aktivujes a niekto do auta nasadne (vhodne, ked si chces spravit kanadsky zartik zo zlodejov aut, ale uznajte, ze je to vtip, ktorym mozte zajst prilis daleko).

Na Staunton Islande dostnaes bombu, ktora vybuchne po aktivovani asi za 5 sekund.

Jo jo přesně tak, díky za upřesnění, já už si to pořádně nepamatuju :mrgreen: asi už stárnu :mrgreen: :mrgreen:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2007 11:06 
Immortal
Immortal

Ako moze byt sterilny clovek moderator na tak prestiznom fore? :m

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2007 11:48 
V.I.P
V.I.P

Kolji píše:
Ako moze byt sterilny clovek moderator na tak prestiznom fore? :m

Sice už stárnu ale za sterilního bych se určitě nepovažoval, spíš naopak, fertilní :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ok vrátíme se zpátky k tématu, sterilitu, senilitu a podobné věci můžem probrat v OT :mrgreen:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2007 12:28 
Chieftain
Chieftain

Kolji píše:
siSINka píše:

Tu ma niekto prerusene vedenie :roll:

Plobo to myslel tak, ze Ray mal byt aj vo VC, kedze v GTA III odchadzal do Miami...ale VC sa odohravalo pred III, takze je to casopriestorova blbost :m

Mimochodom Plobo, tieto technicke udaje sa daju pozerat (a aj menit :P ) v subore handling.cfg
jj vím, už jsem si pozměnil FBI Car- jsem zkoušel, těžší než tank, rychlejší než banshee, nakonec jsem to stejně nechal jak to bylo :P
Lukaso: Na Portlandu dostaneš bombu do které až někdo nasedne tak bouchne, Staunton má bombu která po 5ti/10ti vteřinách bouchne a Shoreside Vale má bombu která bouchne na dálkové ovládání. To znám už dlouho :D
Jinak zábava je, dát si kód aby se lidi mlátili a dát jim do ruky zbraně- to pak projíždět s poničeným autem ulicí je vo hubu :mrgreen:
A na DoDo poslední dobou trošku kašlu. Radši dělám ostatní mise :P

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 srp 2007 08:28 
V.I.P
V.I.P

plobo píše:
Hezké, zkusím to s Dodem.

Tak co už se ti tam podařilo dostat? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 srp 2007 10:21 
Chieftain
Chieftain

Citace:
A na DoDo poslední dobou trošku kašlu. Radši dělám ostatní mise

:wink: resp. začal jsem úplně od znova, chci to dát na 100%. Stáhl jsem si Real Mod, sbírám balíčky, dělám výtržnosti... hezky "odznova" :mrgreen:
EDIT: Teď jsem dělal tuhle výtržnost: http://www.gta.cz/gta3/index.php?v=2 asi tak kolem GTA času 12:00. Tak házím, už sbírám 3 hvězdičky (díky policejním vozům a sanitkám sem si to urychlil) ale čím víc vybouchlých, tím míň nových... zmateně házím poslední granát, odpočítavají se poslední 3 vteřiny, už si říkám že zdechnu kvůli kulometu z helikoptéry, už poslední vteřina, 15 zdraví a najednou se objevilo "VÝTRŽNOST SPLNĚNA!".... chtěl bych velmi poděkovat prostřednictvím tohoto fóra tomu, kdo mi na poslední chvíli vjel nad granát. :mrgreen:

EDIT podruhé: Chystám se dělat v Portlandu hasiče, policisty a sanitku. Sanitku možná nechám na jiné města- ale zajímaj mě spíš ti policajti. Píše se že mám udělat v každém městě 20 misí, a za každou desátou dostanu úplatek do skrýše. A ptám se, jestli když jich udělám v Portlandu 30, jestli budu mít 3 úplatky nebo se to "sekne" na dvaceti?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 srp 2007 14:07 
V.I.P
V.I.P

V Portlandu jich můžeš udělat klidně 90 ale dostaneš jen 2 hvězdičky. Účelem policejních misí je získat všech 6 *

Jinak jestli se chystáš dohrát GTA III znovu na 100% tak ti doporučuju spíš několikrát tu zmiňovaný LC Mod pro VC. Pravidla pro dokončení na 100% jsou stejný jako v GTA III. Je to vlastně GTA III ve VC enginu akorát navíc můžeš prostřelovat pneumatiky, vyskakovat za jízdy z auta, létat vrtulníky či letadly, jezdit na motorkách, zkrátka jako ve VC. Doporučuju hlavně z důvodu že budeš mít spoustu nových zážitků a můžeš plnit mise způsobem, který byl v GTA III nemožný. Bude ti to připadat jako kdybys hrál nové GTA ve staré mapě :mrgreen: Něco jako LCS. :mrgreen:

Download zde: http://www.gtaforums.com/index.php?s=e9 ... pic=268361

Doporučuju ale stáhnout Betu2 v6 protože je nejstabilnější. Sice má ještě nějaké ty chybičky (např. při jízdě nadzemkou není slyšet zvuk co by měla vydávat, nebo některé části silnic jsou špatně graficky napojeny, ale jinak je vše plně funkční, mise se dají dohrát v pohodě, pod mapu jsem se nikdy "nepropadl", zkrátka stabilní verze).
Beta2 v7 je totiž teprve v testu a na začátku hry je vše zpřístupněno.

Teď ho akorát jedu od znovu podruhý a už dělám telefonické mise v Shoershide Vale. Nedávno jsem začal dojíždět všechna GTA znovu na 100% s tím že se snažím získat nejlepší statistiky, do garáží dávám jen cenná či skoro nevyskytující se auta, atd.

GTA III a VC už mám za sebou. Po dokončení LC Modu se vrhnu na 3 dokončení SA :mrgreen: :mrgreen: Jo GTA mě prostě zkrátka nikdy nepřestane bavit :mrgreen: :mrgreen:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 srp 2007 14:24 
Chieftain
Chieftain

Problémek je že nemám VC a nechce se mi ho stahovat. :mrgreen:
Právě jsem dodělal misi Salvatore svolává schůzku, kde se objevil takovej příjemnej bug- totiž, vjezd je zabarikádován dvouma Triádskýma náklaďákama, který jsou v RGTA "trošku" delší. Pár jisker, dva výbuchy, spousta mrtvých a klidná cesta :mrgreen:
VC stahovat nechci- mám prostě svůj vztah k originálnímu, či lehce pozměněnému GTA III, Vice City mě moc nebaví a hrát GTA III ve stylu Vice City by mě asi taky zrovna nelákalo... :mrgreen:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]