Právě je 28 bře 2024 21:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Mise S.A.M.
PříspěvekNapsal: 11 bře 2007 12:06 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Zažívám těžkosti v této misi...

Začíná se na staveništi na druhém ostrově. Je třeba sebrat člun a jet k letišti na třetím ostrově, sestřelit přilétající letadlo, sebrat 8 balíčků (otravujou tam Kolumbijci) a dovést zpět.
Jenže sledovanost vyskočí na 5 hvězdiček a v loďce to nepřežiju...

Jak na to? (odletět Dodem nehrozí...) Autem je to taky pěkně daleko.

Vaše tipy/návod, prosím.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 bře 2007 13:05 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Ja teda odjel bez problemu autem ... staci zamirit co nejrychleji k pay'n'spray, no. Jiny navod asi neni.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 bře 2007 19:45 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
"...bez problému autem"

Jak pro koho :?
Jednou jsem se dostal do tunelu, ovšem i tak pozornost policie o moc nepolevuje. Vyjel jsem nedaleko savehousu na třetím ostrově, skoro setřepal policajty... a zasekl se o sloup veřejného osvětlení cca 100m od šesti policejních úplatků (nakřečkovaných za splnění vigilante). Auto chytlo a než jsem tam doběhl, exitus...

Jindy jsem si už na letišti všechno pěkně připravil (tzn. snipekrou vystřílel Kolumbijce). Sundám letadlo, posbírám balíčky, ****, běžím k autu, nasedám a ... bác, výbuch, exitus...

Chybí mi 2 nebo 3 poslední úkoly ve hře, ale nějak mě to přestává bavit - zkoušet to pořád znova :| Mise s **** a více přímo nesnáším :X


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 bře 2007 20:02 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
A proc to s dodem nehrozi? (ono to zas tak tezke neni, staci trenovat)

Pak me jeste napada, se doslova 'probojovat' ... nakoupit hodne zbrani a jakmile bouchnout zbrane, tak stylem schovavani se za objekty atc. by ses snad k safehouse mohl dostat.

Nebo se nauc ridit tak, aby te nezapalili :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 bře 2007 20:16 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
myslím že já to taky s chlupem zvládl v autě...
btw. co třeba použít tank? :mrgreen:
Edit:já to s tim kolumbijskym autem zvládl protože sem ho měl hrozně rád a dokud sem si je po poslední misi význačně neznepřátelil, takže se ke Cartelovi šlo dostat těžko, tak sem si pro něj dycky jezdil a rád sem se v něm projížděl... možná proto mi to s policajtama nedělalo takový problém...


Naposledy upravil plobo dne 11 bře 2007 20:19, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 bře 2007 20:16 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Dodo: můj rekord asi 3 vteřiny. Prostě se neudržím v luftě :|

(dodo a ten model heliny na stavbě z VC - nejneovládatelnější stroje, s jakýma jsem se v hrách setkal)

Nj, řídit... ale ono je to kolumbijské auto docela pomalé a policajti vidí rudě. Když to mě naráží zezadu, špatně se to odhaduje. Na nějaké přesedání mezi vozidly nemám moc času (a ani zdraví).

Zbraní mám dost, ale raději je moc nepoužívám; jsem rád jenom za ****. Pochopitelně, mohu stát a sestřelovat raketometem vše, co se přiblíží, ale za chvíli mám ******

Nejhorší je, že na nějaké intenzivnější hraní nemám cca do konce dubna čas. Sam-tam si "urvu" hodinku - ale to nic není... s bídou se dostanu do hry :oops: Z)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 bře 2007 08:53 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
nejlepší je jet hned po sebrání balíčků lodí zpět na 2 ostrov (k molu odkud si vyjel je to kousek, stihneš to dřív než přiletí helikoptéry) a potom vyběhnout nahoru na silnici a RYCHLE sebrat nějaké auto. Pak už není problém se s ním dostat k Pay`n`spray nebo k domečku (pokud si udělal 20x20x20 misí za policii tak tam máš 6 hvězd-úplatků). Snaž se po nikom nestřílet, 6 hvězd je mazec :mrgreen:

...nebo můžeš jít po sebrání balíčků směrem k letišti, po cestě "sundávat" vrtulníky a dostat se k horiznotu kam jezdí vozidla (budou kroužit jak pominutý ale k tobě nepřijedou), sejmout pár FBI aut, počkat na tank, nasednout a frrrrr

vesta a pořádný zbrojní arzenál v této misi nezbytný


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 bře 2007 18:35 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Jsem rád, žes (jako zkušený hráč 3/VC) zareagoval.

Lodí ne. Mám totiž problém z lodi vystupovat. "Odlepit se" od řízení - jedna fáze (tu umím dobře). "Výskok" na pevninu - druhá fáze. A právě přitom zmatkuju (protože mě nasírají policajti :X ) a občas spadnu do vody.

Přes letiště, to se mi líbí víc. Toho "kolotoče FBI" jsem si taky všiml :lol: , ale vzít si tank (je jich tam docela husto) mě nenapadlo. 6 uplatků u domečku za splněné policejní mise mám. Snad stihnu z tanku vystoupit a pozbírat je, aniž by mě mezitím zastřelili...

Až se mnou nebude manželka v kanceláři, zkusím :wink:


Naposledy upravil siSINka dne 13 bře 2007 12:04, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 bře 2007 09:53 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
siSINka píše:
Jsem rád, žes (jako zkušený hráč 3/VC) zareagoval.

Lodí ne. Mám totiž problém z lodi vystupovat. "Odlepit se" od řízení - jedna fáze (tu umím dobře). "Výskok" na pevninu - druhá fáze. A právě přitom zmatkuju (protože mě nasírají policajti :X ) a občas spadnu do vody.

Přes letiště, to se mi líbí víc. Toho "kolotoče FBI" jsem si taky všiml :lol: , ale vzít si tank (je jich tam docela husto) mě nenapadlo. 6 uplatků u domečku za splněné policejní mise mám. Snad stihnu z tanku vystoupit a pozbírat je, aniž by mě mezitím zastřelili...

Až se mnou nebude manželka v kanceláři, zkusím :wink:


:mrgreen: nezapomeň že policejní úplatky můžeš sebrat i tankem, takže žádný vystupování :mrgreen: :mrgreen: a je to cajk. Jako bonus si dej tank do garáže :mrgreen:

nejjednodušší je splnit tuhle misi v LC Modu, vezmeš Huntera, doletíš na místo přistání, bum, sebereš balíčky, nastoupíš do Huntera a frrrnk domů :mrgreen: ale to už je jiná story :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 bře 2007 10:31 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Tak jsem to zkusil s tím tankem. ******, tanky se rojily jako včely. Bohužel při "vytahování" řidiče mě zastřelil :?

Ještě zkusím jinou věc: u mola, kousek od místa, kde je třeba sestřelit letadlo, je jeden rychlý člun a vedle stojící Kolumbijec. Zkusím posbírat balíčky, skočit do člunu a zpět na prostřední ostrov. Pokud nesestřelím policejní helinu, mám jen ****. Vystupovat moc neumím, ale s člunem se dá vyskočit na molo (kde se začíná a kde mi zůstalo auto od začátku mise). Třeba se s těmi **** nějak dostanu k úkrytu nebo k policejnímu úplatku, abych měl jen ***.

edit: čím dýl to zkouším, tím míň se mi daří - a tím víc jsem nasr.... :X :X :X


edit: hotovo. ufff

Vrátil jsem se lodí na prostřední ostrov, vyjel nahoru a mazal k nejbližšímu úplatku. Tři hvězdičky :wink: Sice mi auto chytlo, ale stačil jsem vyskočit, kličkovat a ukrást další. Po pár karambólech jsem se nakonec dostal k savehousu a na poslední chvíli přejel zbylé nutné úplatky. Štíty 000, zdraví 007.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 bře 2007 16:02 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
siSINka píše:
Tak jsem to zkusil s tím tankem. ******, tanky se rojily jako včely. Bohužel při "vytahování" řidiče mě zastřelil :?

Ještě zkusím jinou věc: u mola, kousek od místa, kde je třeba sestřelit letadlo, je jeden rychlý člun a vedle stojící Kolumbijec. Zkusím posbírat balíčky, skočit do člunu a zpět na prostřední ostrov. Pokud nesestřelím policejní helinu, mám jen ****. Vystupovat moc neumím, ale s člunem se dá vyskočit na molo (kde se začíná a kde mi zůstalo auto od začátku mise). Třeba se s těmi **** nějak dostanu k úkrytu nebo k policejnímu úplatku, abych měl jen ***.

edit: čím dýl to zkouším, tím míň se mi daří - a tím víc jsem nasr.... :X :X :X


edit: hotovo. ufff

Vrátil jsem se lodí na prostřední ostrov, vyjel nahoru a mazal k nejbližšímu úplatku. Tři hvězdičky :wink: Sice mi auto chytlo, ale stačil jsem vyskočit, kličkovat a ukrást další. Po pár karambólech jsem se nakonec dostal k savehousu a na poslední chvíli přejel zbylé nutné úplatky. Štíty 000, zdraví 007.



CONGRATULATIONS :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz