Právě je 28 bře 2024 13:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 pro 2006 21:02 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Tak, 100 lidí (po částech) dovezeno, jako bonus je nový taxík s velkou výdrží. Objeví se o tom i zpráva na ingame pageru. Taxi je u garáží severně od ubytování na prvním ostrově, kousek západně od Head rádia (hned vedle je skokánek z prken...)

Začínám dělat policejní mise (v každé městě je potřeba zlikvidovat prý 20 darebáků). Naštěstí (podle toho, co se píše ve statistikách ve hře) je to také možno dělat na etapy.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 pro 2006 11:28 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
policejní a saniťácké mise musíš v GTA 3 udělat v jednom kuse 12 levelů, požární taky 12 levelů ale ne v kuse a taxi musíš převézt 100 lidí a taky ne v kuse.

Jinak jsem to taky hrál stylem nejdřív VC (páč mi GTA 3 nešlo kvůli nedostačujícímu hardwaru) potom GTA 3 a nakonec SA :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 pro 2006 15:11 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Myslím si, že se pleteš:

Požárník:
The Fire Truck missions are REALLY easy, and if you do 20 on each island you get a flamethrower. They don't have to be sequential. nebo Put out twenty fires in each district, sixty in total, to complete the
mission. You will get a Flame-thrower delivered to your hideout.


...stejné je to i s policejní misí - za každých 10 zabitých je jedna hvězdička (policejní úplatek) ve skrýši. Je potřeba v každém městě zlikvidovat 20 zločinců.

Akorát u sanitky je tomu stejně jako v SA: 12 levelů. V prvním jeden zdaněný, v druhém 2...atd až ve 12. dvanáct zraněných. Do sanitky vlezou až 3 naráz. Škoda, že tady není něco tak malého jako Angel Pine, kde to šlo docela rychle... Celkem je potřeba zachránit 78 zraněných v jedné řadě. Tomu nevěřím, že to udělám :roll: (...a musím to udělat hned zkraje; až po mě budou všichni pálit, nepůjde to vůbec...)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 pro 2006 16:30 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
¨no tak sanitkovský mise sem dělal hned v portlandu, tam to jde nejlíp, protože i když je to tam s tima křižovatkama naprd, tak sanit.budova je blízko středu města kde je živo, takže se pro ostatní jezdí dobře... (ale taky sem to udělal až na pátej pokus, protože když sem jel k Portland Harbor, tak sem si vždycky někoho zraněnýho zajel :? )


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 pro 2006 09:45 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
siSINka píše:
Myslím si, že se pleteš:

Požárník:
The Fire Truck missions are REALLY easy, and if you do 20 on each island you get a flamethrower. They don't have to be sequential. nebo Put out twenty fires in each district, sixty in total, to complete the
mission. You will get a Flame-thrower delivered to your hideout.


...stejné je to i s policejní misí - za každých 10 zabitých je jedna hvězdička (policejní úplatek) ve skrýši. Je potřeba v každém městě zlikvidovat 20 zločinců.

Akorát u sanitky je tomu stejně jako v SA: 12 levelů. V prvním jeden zdaněný, v druhém 2...atd až ve 12. dvanáct zraněných. Do sanitky vlezou až 3 naráz. Škoda, že tady není něco tak malého jako Angel Pine, kde to šlo docela rychle... Celkem je potřeba zachránit 78 zraněných v jedné řadě. Tomu nevěřím, že to udělám :roll: (...a musím to udělat hned zkraje; až po mě budou všichni pálit, nepůjde to vůbec...)


jo sorry, s těma policejníma to vlastně takhle bylo až od VC. Jo a ty saniťácký bych doporučoval taky udělat jako hned první věc, páč je to peklo. já to dělal na třikrát ! Poprvý sem měl několik procent hry a už po mě stříleli (nikdy nezapomenu na tu zasr*** brokovnici :mrgreen: ), podruhý sem to jel od začátku a v 10 levelu se mi stalo, že se mi zraněný objevil v budově ! asi chyba grafiky (ale to už sem někde psal) no a napotřetí to vyšlo :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 pro 2006 10:25 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Právě proto žádné mise raději nedělám, abych si nikoho neznepřátelil Z)

Akorát ty vedlejší (balíčky, skoky, výtržnosti). Samozřejmě jsem dosud na prvním ostrově.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 pro 2006 17:53 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
siSINka píše:
Do sanitky vlezou až 3 naráz. Škoda, že tady není něco tak malého jako Angel Pine


V Angel Pine to byla nadhera a pohodovka. Jeste ted na mne dycha ta atmosfera vesnicky pod tou velkou horou a mistni jsou mi dodnes vdecni.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 pro 2006 18:41 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
DaVca: No tak já když jsem to skončil tak sem úlevou vjel s tou sanitkou na chodník a přejel sem jich tolik, že už mi asi nikdo vděčnej nebude.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz