Právě je 02 dub 2020 11:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PC verze
PříspěvekNapsal: 20 dub 2010 19:59 
Administrátor
Administrátor

Oblíbené GTA: GTA IV
siSINka píše:
Pokud necháš CC udělat optimalizaci registru, je to podle mě jednoznačně ruská ruleta (nastavení CC jsem nestudoval). Už jsem pár nefunkčních PC po takové "optimalizaci" viděl; nedalo se nabootovat ani do nouzového režimu, fixmbr ani fixboot nezabral.

Mazat tempy či MRU se dá i jinak - a vliv na rychlost OS to stejně nemá. Ale rýpat do registru (CC absolutně nemůže podchytit všechny možné postupy, které různé SW s registry "provádí".

Troufneš si v CC spustit (pokud tam je, ale v jiných podobných zázračných urychlovacích softech ano) subrutinu "remove obsolete and ophran files"? Z)

Nevím co přesně myslíš optimalizací registru, ale CC dokáže vyhledat chyby v určitých částech registru, případně starý záznamy a odstranit je. Tu funkci používám denně a žádnou chybu sem nezaznamenal. Například Unused File Extensions je docela zbytečný mazat, protože se po interakci se souborem stejně vrátí, ale že by CC nějak poškodil systém sem ještě neslyšel.

remove obsolete files tam nevidím, ale i kdyby to tam bylo, dá se nejdřív spustít analýza a pak si prohlídnout, co by se tím smazalo, takže to není takový ten zázračný FixYourPC s jedním velkým tlačítem FIX ;)

Předmět příspěvku: Re: PC verze
PříspěvekNapsal: 21 dub 2010 19:11 
Moderátor
Moderátor

Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: NitramCZi
Ja CCleaner pouzival jak v XP, tak ve Viste i ted ve win7, vsude jsem ho pouzil asi tisickrat (v defaultnim nastaveni) a nikdy zadny problem. Jsou tam nejake advance moznosti, ktere si ale musi clovek sam aktivovat, teoreticky muze byt kamen urazu v tom. Je to vynikajici software, kterym se da krasne udrzovat system v relativni cistote.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]