Právě je 28 dub 2024 06:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Jak vypnout stíny?
PříspěvekNapsal: 08 led 2009 21:49 
Newbie
Newbie

Registrován: 08 led 2009 21:37
Příspěvky: 7
Oblíbené GTA: GTA IV
Zdravim....mam GTA iv ale mam slaby procesor tudíž se mi to celkem škube, nicméně onehdá jsem si nainstaloval hru Bully rovněž od rockstaru.....hra bully ma grafiku zhruba na urovni gta SA ale ma dynamicke stiny...se kteryma se mi sekala asi tak jako GTA IV....po vypnuti stinu se Bully rozjelo naprosto plynule bez jakychkoliv krp......což mne dovedlo k nazoru že když se mi podaří vypnout dynamické stíny u GTA IV tak by se to možná dalo hrát.

na internetu jsem našel pár návodů ale jsem z nich jakysi konsternovaný.....nemohl by mi s nima prosim někdo poradit?


tuto je jeden http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=387368 jsou tam i screenshoty....sice to vypada na bliti ale u gtacek nebyla nikdy grafika na prvnim mistě víme?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak vypnout stíny?
PříspěvekNapsal: 09 led 2009 14:09 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Hra bez stínů vypadá hrozně divně. Stíny samy o sobě vypnout nelze, ten odkaz co jsi uvedl je "vypnutí" resp. zrušení slunce pomocí krátkého skriptu. Navíc podle všeho když ho chceš použít tak musíš nainstalovat nějaký Alice mod který umožňuje spouštění skriptů:
Kód:
http://alexander.sannybuilder.com/Files/IVAlice_0.1.rar

Osobně jsem toto nezkoušel a prozatím ani zkoušet nehodlám, ale jak tak koukám potřebné informace lze nalézt v přiloženém readme, tak si ho zkus prostudovat.
Radši bych ale být tebou volil jinou cestu jak hru "rozhýbat", např. snížením detailů textur nebo rozlišení. Hra sice pak také nevypadá moc hezky ale na druhou stranu IMO líp než po "odstranění" slunce. Nejnovější ovladače graf.karty a patch předpokládám nainstalované máš, protože co se týče optimalizace tak opravdu hodně pomůžou.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz