Právě je 29 dub 2024 07:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Jak na dovoz aut
PříspěvekNapsal: 08 led 2009 11:13 
Newbie
Newbie

Registrován: 06 led 2009 08:41
Příspěvky: 7
Bydliště: Dimašk
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: Stenyx
ahojte! měl bych neskromný dotaz...napsal by mi někdo z vás polopatický postup, jak dovážet auta Bruciemu (ten si o ně píše v e-mailech), respektive kam?? a zadruhé jak dovážet auta, která jsou žádána skrze SMS, příp. kam?? ikdyž jsem podrobně projížděl popsané cílové lokace, nic jsem nenašel a žádná garáž se neotevřela, jako v minulých GTA...předem moc děkuji za pomoc a opravdu prosím o polopatičtější postup, ať se nemusím znovu ptát - nechci vám tu zbytečně spamovat... takže ještě jednou dík!!!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak na dovoz aut
PříspěvekNapsal: 08 led 2009 12:42 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Co se týče dovozů aut pro Brucieho tak to si zajeď do internetové kavárny, mrkni se na mail od Brucieho a odpověz na něj (Reply, ta ikonka se smajlíkem a zelenou šipkou). Pak se ti objeví požadované vozidlo na radaru, zajedeš pro něj a dovezeš ho do garáže k Bruciemu (taktéž se objeví na radaru). Celkem jich je 10.

Vozidel požadovaných přes SMSky je celkem 30. Sice jsem tento úkol ještě nedělal ale podle mne by to mělo být obdobné. Přijmeš SMS, reaguješ na ni (asi zavoláním) a najdeš požadované vozidlo. To se ti nejspíš na radaru neobjeví, asi ho budeš muset najít podle názvu, ale garáž by se tam objevit měla (ti co už dovoz přes SMSky dělali tak mě případně opravte, díky).


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak na dovoz aut
PříspěvekNapsal: 08 led 2009 13:00 
Newbie
Newbie

Registrován: 06 led 2009 08:41
Příspěvky: 7
Bydliště: Dimašk
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: Stenyx
díky díky...doufám, že půjde odpovědět znovu, jinak to auto už asi nikdy nenajdu...na maily odpovídám vždy...napíšu, jak jsem dopadl... dík!

EDIT (12:17): tak je to, jak si psal (ještě jsem neprubnul ty SMSky - nenapadlo mě to)...ale nešlo mi odpovědět podruhé, takže první vůz nelze doručit...škoda no...budu muset začít hru znovu, ať mám 100%...a ečivment taky...díky za rady!!

EDIT (12:38): tak jsem rovnou zkoušel dál, ať mají ostatní ponaučení...když Bruciemu odepíšete a během lovení auta vás sestřelej, tak vám Brucie pošle mail znovu (tak nevím, proč nemám znovu i na to předchozí auto, co jsem nesplnil, ale asi záleží na způsobu nesplnění)...a k řešení přes SMS...nemohu potvrdit způsob, poněvadž mi už zprávy o doručení aut (měl jsem asi 4) někam zmizeli (zprávy nemažu - hlavně ne tyto)...takže zde jsem také neúspěšný...to naštve....ale jinak díky za rady...aspoň vim, co napravit a hlavně jak... :smt023


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak na dovoz aut
PříspěvekNapsal: 08 led 2009 14:01 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Já myslím že by možnost opakovat nezdařený pokus měla existovat, protože to doručování aut je povinné pro 100% dokončení. Pochybuju že bys kvůli jednomu neúspěchu musel začít úplně od začátku, to by si R* na triko nevzali. :wink:
Mimochodem jestli ukládáš hru do více slotů a nepřepisuješ neustále jeden tak si loadni ten předposlední a máš to.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak na dovoz aut
PříspěvekNapsal: 08 led 2009 14:14 
Newbie
Newbie

Registrován: 06 led 2009 08:41
Příspěvky: 7
Bydliště: Dimašk
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: Stenyx
je fakt, že je to divný, ale nenašel jsem způsob, jakým bych to zopakoval...jinak ukládám jen do jednoho a ikdybych ukládal více, jsem tak daleko, že bych se asi jen těžko vrátil tam, kde jsem to pohnojil...ale jestli někdo zná řešení, tak sem s ním...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak na dovoz aut
PříspěvekNapsal: 08 led 2009 15:44 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2005 21:54
Příspěvky: 5443
Bydliště: Hospozín
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: Gorgo_cz
Zkus dovážet, dovážet, třeba ti ten mail s prvním autem přepošle znova až po dovezení zbylých aut... (nebo zkus ten puvodni mail smazat ;-) )


Smsky jsou jinak... !!!

prijde ti MMS od Stevieho. s popisem lokace, kde se auto nachází, co je to za auto + fotka. Auto se na mapě nezobrazuje, musíš hledat (mapa z krabičky je perfektní věc). Jakmile auto odcizíš, Napíše ti to hlášku, žes našel auto, který stevie chtěl. Poté ho musíš dovézt do Stevieho garáže. Ta se nachází v Bohanu, dva bloky východně od tvého safehousu. a na mapě je označena autíčkem (POZOR, mnoho lidí, si tu ikonku plete s ikonkou myčky aut, protože je na první pohled stejná. Myčka má však na ikonce vedle autíčka ještě svislé čárky (jakoby mycí kartáče). Samozřejmě platí pravidlo, čím méně auto rozbiješ, tím vyšší odměna. Po dovezení auta musíš čekat do dalšího dne, než stevie poděkuje za přivezené auto a rovnou pošle fotku s lokací dalšího.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak na dovoz aut
PříspěvekNapsal: 09 led 2009 13:47 
Newbie
Newbie

Registrován: 06 led 2009 08:41
Příspěvky: 7
Bydliště: Dimašk
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: Stenyx
nebyl jsem dlouho u PC, tak píšu teď...s těmi auty přes mail je to vyřešeno...odvezl jsem "pouze" zbylých 9 aut a hra dělala, jakože mám vše hotovo (potvrdil to hovor s Bruciem a taky ečívment... ;) )..takže to mě uspokojilo, ale ty SMSky mi opravdu zmizely, takže zatím jen čekám...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz