Právě je 07 čer 2020 07:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: The Little things
PříspěvekNapsal: 20 pro 2008 02:04 
Leader
Leader

Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
GFW/X360 Live Nick: RainmakerCZ
Budu postupně přidávat co mne zaujme.

• Policejní helikoptéra přelétá nad městem i náhodně, podobně jako v SA. Když náhodou letí nad vámi a spácháte zločin, tak vás sleduje heli, i když máte třeba jen 1 hvězdičku hledanosti.

• Úžasná škála hlášek od obyčejného Nikova "Sorry" po prupovídky jako "I am glad this car isn't mine". Nebo "I'd better stayed home."

• Často skvěle promáklé vedlejší charaktery (dabing, tvář) i když třeba zemřou ani ne minutu po tom, co je poprvé potkáte.

• Kupodivu jsou silnice v Algonquinu v horším stavu než ty v Brokeru (více výmolů).

Předmět příspěvku: Re: The Little things
PříspěvekNapsal: 20 pro 2008 11:40 
High roller
High roller

Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: TunaKillerCZE
Mně přijde zvláštní, že když mě policisté při přestřelce zastřelí, tak stále přijíždějí další a střílí do mne, i když jsem mrtvej... asi pro sichr :mrg

PříspěvekNapsal: 20 pro 2008 12:38 
Newbie
Newbie

Je tam hodně vychytávek, škoda jen, že musím používat social club na to abych hru rozjel, je to 'program like crap'...

PříspěvekNapsal: 20 pro 2008 12:40 
Leader
Leader

Tuňák píše:
Mně přijde zvláštní, že když mě policisté při přestřelce zastřelí, tak stále přijíždějí další a střílí do mne, i když jsem mrtvej...

No tak chyba je v kodu .. záleží na tom, kdy jsi pro policisty mrtvý, jestli po skončení umírací animace nebo po tom, co ti dojdou životy. Na druhou stranu je zvláštní to, že pro ty gangsterské pomocníky, kteří po tobě v některých misích jdou, tak pro ně jsi mrtvý hned jakmile ti dojdou životy, protože jsem si jist, že jedno mě zabili a ještě než jsem dopadl na zem, tak ten chlapík si hned vklidu chůzí šel pryč.

Jinak v tomhle topicu mi jde spíše o vyzdvihnutí malých příjemných detailů a ne bugů :) . Bugy jsou v každé hře, ale tyto detaily zas tak v každé nejsou :lol: .

Trane : Nevím co máš proti social clubu - nemám s ním problémy. Ale v tomto topicu to pls neřeš . Nechci tu OT. Předem díky

PříspěvekNapsal: 20 pro 2008 13:06 
Administrátor
Administrátor

Maji takova temata jeste smysl? Prijde mi, ze o GTA4 uz se vsechno vi a temer kazdy to jiz hral/hraje/dohral. Chapu popis vykonu (jako to od siSINky), ale popisovat hratelnost melo cenu tak v prvnim tydnu pote co hra vysla na konzole.

PříspěvekNapsal: 20 pro 2008 13:17 
Newbie
Newbie

Rainmaker píše:
Tuňák píše:
Mně přijde zvláštní, že když mě policisté při přestřelce zastřelí, tak stále přijíždějí další a střílí do mne, i když jsem mrtvej...

No tak chyba je v kodu .. záleží na tom, kdy jsi pro policisty mrtvý, jestli po skončení umírací animace nebo po tom, co ti dojdou životy. Na druhou stranu je zvláštní to, že pro ty gangsterské pomocníky, kteří po tobě v některých misích jdou, tak pro ně jsi mrtvý hned jakmile ti dojdou životy, protože jsem si jist, že jedno mě zabili a ještě než jsem dopadl na zem, tak ten chlapík si hned vklidu chůzí šel pryč.

Jinak v tomhle topicu mi jde spíše o vyzdvihnutí malých příjemných detailů a ne bugů :) . Bugy jsou v každé hře, ale tyto detaily zas tak v každé nejsou :lol: .

Trane : Nevím co máš proti social clubu - nemám s ním problémy. Ale v tomto topicu to pls neřeš . Nechci tu OT. Předem díky

co mám proti social clubu? Podívej se do sekce poradna na můj topic..

PříspěvekNapsal: 20 pro 2008 14:20 
Leader
Leader

DaVco já ale nepíšu o hratelnosti ale o detailech, které se ve hře vyskytují.

Kdybys nebyl línej a upravil ten svůj topic tak, aby vše bylo na začátku a abych nemusel pročítat 16 stran fora, tak bych tohle vůbec zakládat nemusel.

PříspěvekNapsal: 20 pro 2008 14:32 
High roller
High roller

me by treba tenhle topic bavilo cist, ale z ideologickych duvodu (rozumej autora topicu) me to nebavi :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 20 pro 2008 14:32 
Chieftain
Chieftain

GFW/X360 Live Nick: tmx643
Těch 16 stran vytvořili zejména lidi jako seš ty! :wink:

Pokud někoho detaily zajímaj, 16 stran si přečte, ale po pravdě, to bylo zajímavý zejména pro nevlastníky hry, aby si jí lépe představovali a vysnili. Takovému člověku 16 stran nevadí. Pro někoho, kdo ji má, to nemá vůbec žádný přínos.

PříspěvekNapsal: 20 pro 2008 14:55 
High roller
High roller

tmx píše:
Těch 16 stran vytvořili zejména lidi jako seš ty! :wink:

Pokud někoho detaily zajímaj, 16 stran si přečte, ale po pravdě, to bylo zajímavý zejména pro nevlastníky hry, aby si jí lépe představovali a vysnili. Takovému člověku 16 stran nevadí. Pro někoho, kdo ji má, to nemá vůbec žádný přínos.

já bych 16 stran asi nemohl přečíst, stejně by diskuze o GTA 4 zase skončila probíráním vlivu měsíčního svitu a zvětšování poprsí mimozemšťanů v den nezávislosti kolem rovníku :roll:

PříspěvekNapsal: 20 pro 2008 18:24 
Immortal
Immortal

Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Súhlasím s tmxom, to si rovno môžeme všetci založiť vlastný topic s vlastnými odhaleniami v GTA. Toto je DISKUSNÉ fórum, nie blog na tématickej úrovni osoby, ktorá ešte nemá občiansky preukaz.

<OT>Mne tváre postáv pripadajú strašne jednoliate, ale to bude len nízkymi detajlami.</OT>

PříspěvekNapsal: 20 pro 2008 19:58 
Leader
Leader

Kolji píše:
<OT>Mne tváre postáv pripadajú strašne jednoliate, ale to bude len nízkymi detajlami.</OT>

To není OT ... konečně k tématu :D .

No mně se právě líbilo, jak třeba ten týpek , jak ohrožoval Nika tou pilou .. tak ještě jsi ho neviděl ani minutu a už dostal headku (dle velkého DaVci to už nikoho nezajímá a každý to má dohrané, takže nikomu určitě nic neprozrazuji). A přitom zrovna ten mi připadal jako že ho tam asi budu potkávat ještě dlouho. Potom zase v Bohanu když jdeš do toho baráku s tím vyhulencem, tak tam je nějakej chlápek co má uplně potetovaný paže a takovej roztěkanej a divnej hlas - taky jsem si myslel že tam s ním budou pak nějaký mise a přitom zařval pro změnu po půl minutě.

PříspěvekNapsal: 20 pro 2008 20:22 
Administrátor
Administrátor

Zacinas si zahravat s ohnem. Vse zajimave a dulezite jiz bylo v tech tematech receno. Akorat tu spoilujes. Rozhodne v tech tematech neni OT. Pokud nekoho opravdu GTA4 zajima, tak si tech 16stranek precte. Moc to neni a infa tam je dostatek. A matamane ty si dej pozor, abych OT nezacal hlidat u tebe, svedomi moc cestne nemas.

LOCK - viz Kolji a tmx

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]