Právě je 28 bře 2024 14:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 372 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 05:52 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2008 03:06
Příspěvky: 2160
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: m4rtin-j.
Ad. volani pratel na misich - nevim jestli je to fakt skript, ale ja si pred kazdou misi co pusobi stealth vypinam zvoneni. :D
A jak tu DaVca psal o te uzasne misi s bankou, tak me az tak skvela neprisla. Hlavne mi vadilo ze pulka z toho byla jenom scenka, ale unik metrem byl opravdu epicky. Jo a stve me, ze nemuzu na akci vzit vic pratel (treba Romana, Michelle a Brucieho)

Poznamka na okraj: Je to poprve, kdy v GTA jsou nektere zenske fakt pekne. Stydim se za to, ale rad chodim s prateli do strip clubu. :mrgreen: :sh
Poznamka na okraj c.2: Dejovy zvrat s Michelle je uzasny ... v GTA naprosto nevidane. Skvele.

GTA4 hodnotim zatim vysoko, 95%, tech pet procent je za par grafickych bugu, obcasne chybi v krycim systemu, a par dalsich drobnych nedostatku, ktere jsou ale dohromady ve vysledku celkem frustrujici.

Btw. nikdy nemuzu nastoupid do metra, jenom stanici projede. Cim to?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 11:44 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
Sylar píše:
Jo a stve me, ze nemuzu na akci vzit vic pratel (treba Romana, Michelle a Brucieho)

Roman je připosranej už když se na něj někdo blbě podívá, Michelle je křehká dívka a Brucie je jen namachrovanej alfa. Který z nich by ti jako v nějaké misi k něčemu byl? :)

Sylar píše:
Btw. nikdy nemuzu nastoupid do metra, jenom stanici projede. Cim to?

PC verze? :sh


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 12:25 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
Sylar, do metra ťa nechcú pustiť lebo si Čech.

Mne metro funguje normálne, ale riadiť ho nemôžem :(


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 12:27 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2005 15:27
Příspěvky: 758
Bydliště: většinou virtuální svět
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Skype: Nesnaším
Třeba ten vlak měl poruchu a jel do opravny :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 12:30 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
Mě nastupování do metra jde normálně. Většinou počkám u zdi, metro přijede, přijdu k němu a vyskočí mi tabulka "Press [F] to enter the train as passenger" - zmáčknu, nastoupím, jedu..

Ale potom, co sem místo dojetí do jedný stanice objel 2x celý Liberty City si fakt radši zavolám HEAD DICK taxikáře.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 12:42 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
Cole píše:
Mě nastupování do metra jde normálně. Většinou počkám u zdi, metro přijede, přijdu k němu a vyskočí mi tabulka "Press [F] to enter the train as passenger" - zmáčknu, nastoupím, jedu..

Ale potom, co sem místo dojetí do jedný stanice objel 2x celý Liberty City si fakt radši zavolám HEAD DICK taxikáře.


Používať to metro sa dá naučiť celkom dobre. Sú 2 okruhy => 4 linky (pre každý smer okruhu).


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 15:25 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2008 03:06
Příspěvky: 2160
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: m4rtin-j.
No me to metro vzdycky profrci stanici a vubec nezastavi :sh


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 17:00 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
tmx píše:
Roman je připosranej už když se na něj někdo blbě podívá, Michelle je křehká dívka a Brucie je jen namachrovanej alfa. Který z nich by ti jako v nějaké misi k něčemu byl? :)

On mysli spise "venceni". Tj. navstevu baru, restaurace, klubu. Ze bys jich vzal vic najednou, aby ses nemusel s kazdym blbem tahat zvlast.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 17:02 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2006 23:21
Příspěvky: 1052
Bydliště: Praha
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
GFW/X360 Live Nick: RainmakerCZ
Metro se mi hodně líbí (real zvuky, ohlášky), ale deptá mě, že vždy musím čekat než vyšichni nastoupí / vystoupí a až potom jde přepnout cesta. Lepší by bylo, kdyby dojel do stanice, tak abych mohl hned enter a on dojel do další atd. Takhle to zabere strašně moc času.

Jen mi v tom metru trochu chybí Mind the gap. Ale tím hold asi v NY nedisponují.


Naposledy upravil Rainmaker dne 02 led 2009 17:03, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 17:03 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
Sylar píše:
No me to metro vzdycky profrci stanici a vubec nezastavi :sh


Nemáš v tu chvíli hvězdičku hledanosti? Mě v 99% případech profrčí když mám na krku policajty..


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 17:32 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
Mne chýba možnosť riadenia metra, prípadne autobusová dorpava.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 18:02 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2008 03:06
Příspěvky: 2160
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: m4rtin-j.
Cole píše:
Sylar píše:
No me to metro vzdycky profrci stanici a vubec nezastavi :sh


Nemáš v tu chvíli hvězdičku hledanosti? Mě v 99% případech profrčí když mám na krku policajty..


To bude ono - dnes uz to fungovalo.
_______________________________
Dnes jsem pro porovnani zkusil to same, jako tu nekde psal DaVca. Brzo rano v pet hodin jsem vstal a hodil na sebe svuj lezerni oblek s rozhalenkou a kosili, ve ktere se citim cool. Vypnul jsem telefon, aby me nikdo nerusil, a zkontroloval organizer - dnes o pulnoci jsem mel rande se SOBOHOE, kterou jsem poznal na internetu. Mela docela divny profil, ve kterem o sobe mluvila ve treti osobe, ale byla jedina, kdo mi na mou nabidku rande rekl ano. Sjel jsem vytahem dolu. Pred domem mi stoji me Porsche 911 ve svetle zelenem provedeni pripominajici mi NFS:Porsche. Rozhodl jsem se ale, ze se vyhnu ranni zacpe a do Central parku jsem chtel jit vlakem. Muj safehouse v Algonqinu je od nadzemky kousek, takze jsem tam v klidu dosel pesky. Chvili jsem musel cekat, tak jsem koukal dolu z mostu nez vlak prijel a mohl jsem nastoupit. Vychutnaval jsem si cestu, kdyz najednou z nebe spadl primo na vlak clovek !!! nemohl jsem bohuzel vystoupit a zjistit co se stalo, ale myslim ze spadl z blizke budovy. Vypadal jako bezdomovec. Tak jsem tam alespon zavolal zachranku...
Vystoupil jsem na North Park station a vychazel nahoru, kdyz me v ulicce napadnul nejaky dalsi bezdomovec ktery vykladal cosi o lekarskych experimentech. Dostal ranu baseballkou, ale jen tak aby me nechal na pokoji - nechtel jsem si zakrvacet svuj oblibeny outfit. Vysel jsem na strane Central parku kousek od jezirka s restauraci. Potkal jsem trojici nejakych cernosek nadavajicich na rasismus, kdyz kolem me probehl nejaky bezec. Park vubec nebyl tak plny lidi jak to zazil DaVca, naopak bylo docela prazdno... najednou ke me pribehl nejaky typek a narazil, coz ho srazilo k zemi. Zacal nadavat a ohnal se po me pesti. Nechtel jsem ho zmlatit takhle na verejnosti, tak jsem vytahl mobil a vyhybaje se jeho uderum zavolal 911. Ve chvili, kdy slysel ze telefonuji s dispecerkou, tak zdrhl :D uzasna scena, fakt me pobavilo ze zacal zdrhat jako dite uplne zpanikareny. Zasel jsem k restauraci, ktera je z nejakeho duvodu opravdu neustale zavrena - nekolik lidi nakukovalo dovnitr, nejaky typek umyval sklo...
Dosel jsem az k druhemu konci (tam kde DaVca zacinal), chvili obdivoval sochy andelu kdyz ke me pribehla nejaka slecinka s fotakem a zacala si sochu fotit i se mnou. To se mi nelibilo - jsem hledany zlocinec - tak jsem ji strcil, vzal jsem fotak a hodil ho do vody. Zacala hrozne nadavat, lidi se na me nasrane divali a nadavali taky. Vzal jsem radsi nohy na ramena... ale nejdriv jsem si dal hot dog misto obeda. Vzal jsem taxika do jineho safehouse, ten kreten se ale v jednosmerce otocil a jel do protismeru, cimz narazil asi do dvaceti aut (byla zacpa). Vzal jsem si auto a rekl si ze je cas na veceri, tak jsem zavolal Dwaynovi jestli neche zajit na jidlo. Vzal jsem ho do restaurace, o ktere tvrdil ze je prilis luxusni, ale me se libila. Puvodne jsme se chteli jit ozrat ale ja si vzpomnel na rande se SOBOHOE a nechtel aby ze me pachnul alkohol. Odvazel jsem Dwayne domu a na krizovatce mi najednou zablokovali cestu policajti, takze jsem do nich narazil a znicil si svuj oblibeny Feltzer. Nasralo me to a chtel jsem je postrilet, jenze jsem mel na palube Dwayne, tak jsem ho radsi odvezl domu ve vraku a vzal si taxika domu. Prevlekl jsem se do bileho obleku a vzal Porsche 911, blizil se cas rande.
Slecne - jmenuje se Carmen - se muj oblek i auto libilo. Co bylo podivne, je to ze o sobe mluvila ve treti osobe... byla vubec cela jakasi divne, v jedne chvili mi zacala vykladat ze umyva jako sestricka lidem zadky. Uzasne tema kdyz jsem ji bral na romantickou pulnocni veceri... nakonec jsem ji spesne odvezl domu, libila se ji ma bezchybna ale rychla jizda coz me potesilo - Michelle i Kate to sralo. Na konci rande jsem si mohl vybrat, jestli si vezmu cislo nebo ji necham bejt. Je uplne hloupa, ale libim se ji a myslim ze by mohla byt dobra na sex - tak jsem si cislo vzal. Kdyz mi na dalsim rande neda, tak ji zabiju. :sh


Pozdeji mozna uploadnu z toho dne i nejaka videa.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 18:12 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2005 15:27
Příspěvky: 758
Bydliště: většinou virtuální svět
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Skype: Nesnaším
:shock: nice day :smt023


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 18:15 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Jj kdyz si to opravdu vychutnavas a hrajes to "realne", pak narazis obcas na uzasne situace. V tom besneni si jich totiz jinak nevsimnes.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: GTA IV - "VSE O" by DaVca
PříspěvekNapsal: 02 led 2009 19:28 
Hoodsta
Hoodsta

Registrován: 07 pro 2008 20:20
Příspěvky: 111
Oblíbené GTA: GTA IV
To je ta hra až takhle děsivě reálná? Protože se mi ta hra líbí čím dál tím víc.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 372 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz