Právě je 29 bře 2024 09:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Reuniting the Families
PříspěvekNapsal: 24 čer 2007 12:55 
Newbie
Newbie

Registrován: 24 čer 2007 00:15
Příspěvky: 13
Když dělám tuhle misi Reuniting the Families tak už jsem skoro u konce a pokaždý se mi to sekne u konce jak je tam ten vrtulník a sejme toho policajta co je na tom našem autě a musim restartovat Pc.Nevím jestli je to crackem (ale nejspíš jo) ,protože i tak mi hra kolem každým 20 minut sekne a musim dát restart Pc. Hrozně mě to jebe a rád bych aby mi někdo helpnul co s tim.Popř. poslal odkaz na nějaký dobře fungující crack.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 čer 2007 13:02 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2006 19:41
Příspěvky: 1361
Bydliště: Pod tím špičatým
jeden vynikajici crack


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 čer 2007 13:14 
Newbie
Newbie

Registrován: 24 čer 2007 00:15
Příspěvky: 13
Fakt nechápu jak se tyhle obchody můžou uživit když každej 2 stahuje hry z netu ! Koupil jsem si 2 origoš hry a to cs 1.6 a css protože jsem to potřeboval abych to mohl hrát tak nějak závodně :) Ale ostatní hry si s prominutím koupí jenom pitomec a nebo nějaký rodiče to koupí k vánocům,atd. protože nevědí,že se to dá stáhnou !!! A ted k tématu nevíte proč se mi to teda seká ? Je to tim,že tam třeba nemám nainstalovaný ten patch ??? A jde ten patch nějak nainstalvat už na češtinu ? Mě to totiž nejde !


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 čer 2007 13:19 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2006 19:41
Příspěvky: 1361
Bydliště: Pod tím špičatým
tady ti nikdo s warezem pomahat nebude (snad)

jo a k tvemu vyroku:
Pida SuXxX píše:
Ale ostatní hry si s prominutím koupí jenom pitomec a nebo nějaký rodiče to koupí k vánocům,atd. protože nevědí,že se to dá stáhnou !!!


...a nebo taky clovek, co uzna, ze ono udelat nejakou hru stoji nejen dost penez, ale taky dost sil, clovek co ma rad ten pocit, kdyz si koupi a nasledne rozbaluje original a clovek, ktery chape, ze nebyt tech par "pitomcu", tak zadne hry nejsou!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 čer 2007 13:23 
Newbie
Newbie

Registrován: 24 čer 2007 00:15
Příspěvky: 13
no tohle už neni warez ptám se jestli jde nainstalovat na češtinu ten patch co je tu na stránkách ke stažení co opravuje ty chyby ? Nebo jestlu musim přeinstalovat GTA.Ten patch se snad dá i použít na originál ne ?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 čer 2007 14:10 
Newbie
Newbie

Registrován: 24 čer 2007 00:15
Příspěvky: 13
Mohl byste mi někdo nahrát na web save po misi Reuniting the Families a nebo rovnou po všech misích v tom prvním městě. Díky moc


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 čer 2007 14:19 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
Kup si ten výbornej crack jak odkazoval FragHammer. Ano, je pravda, že stáhnout si to můžeš. Zadarmo si to zahrát. Ale když seš tak neschopnej sehnat si pořádnou verzi, radši si ji kup. :roll:
EDIT: A navíc, máš warez a ještě přijdeš a žádáš o radu? To ti to nedocvakne že to-asi-je-tím-že-jsem-si-to-stáhnul?
A třetí otázka... kolik ti je? :roll:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 čer 2007 14:34 
Newbie
Newbie

Registrován: 24 čer 2007 00:15
Příspěvky: 13
To kolik mi je ti musí stačit,že jsem skoro plnoletej tak můžeš odhadovat.A nechápu proč mi nechcete poradit ??? To že jsem řekl předtim že nemám originál chápu,že mi třeba nepomůžete s něčim,když mi nebude fungovat,ale tak snad mi můžete poslat nebo někam nahrát savy,který by mi šly !


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 čer 2007 14:45 
Newbie
Newbie

Registrován: 24 čer 2007 00:15
Příspěvky: 13
http://www.vladimir.skach.cz/sanandreas/ na těhlech stránkách jsem si stáhl crack a nešel mi ! Můžete mi poradit? Je to tim,že je to na jinou verzi než mám já ?! Zkusil jsem i ten soubor main.scm ! Zkopíroval jsem ho do GTA/Data/Scrip !!!!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 čer 2007 16:16 
Newbie
Newbie

Registrován: 24 čer 2007 00:15
Příspěvky: 13
Sorry napsal jsem ,že jsem si stáhl crack, měl jsem na mysli savy,že jsem si stáhl.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 čer 2007 16:40 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
WAREZ je nemoc jak pise Radek Hulan (kvalitni psycholog a expert na socialni problematiku) - http://radekhulan.cz/item/warez-je-nemoc-psychopatu

Kup si original, ci zhin. LOCK


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz