Právě je 29 bře 2024 13:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Po spusteni GTA stale naskoci chybove hlasenie
PříspěvekNapsal: 05 čer 2007 15:07 
Newbie
Newbie

Registrován: 02 čer 2007 15:56
Příspěvky: 1
Ked spustim GTA SA stale ukaže 2 uvodne ukazky a potom hru minimalizuje a naskoci chyba v subore gta_sa.exe ospavedlnujeme sa za sposobene problemy a hra už dalej nejde proste nenaskoci menu.Hra mi išla normal ale ked som ju znazal a teraz som si ju znova nainstaloval tak už nejde.Skusal som už instalovat z roznych DVD skusal som rozne cracky,ovladače na grafiku,packy,codeky ale furt nejde.Poradi nekdo?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Po spusteni GTA stale naskoci CHYBOVE HLASENIE
PříspěvekNapsal: 06 čer 2007 16:07 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2007 08:47
Příspěvky: 43
Bydliště: Niekde v NFS Carbon
aliens píše:
Ked spustim GTA SA stale ukaže 2 uvodne ukazky a potom hru minimalizuje a naskoci chyba v subore gta_sa.exe ospavedlnujeme sa za sposobene problemy a hra už dalej nejde proste nenaskoci menu.Hra mi išla normal ale ked som ju znazal a teraz som si ju znova nainstaloval tak už nejde.Skusal som už instalovat z roznych DVD skusal som rozne cracky,ovladače na grafiku,packy,codeky ale furt nejde.Poradi nekdo?


hej ale z akych dvd si to skusal preinstalovat lebo pravidla su jasne kazdy ma mat original dvd


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 čer 2007 08:07 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
A nebo zkus nastavit v nastavení Directx (přes Start-spustit-dxdiag) akceleraci zvukové karty na "základní", neboť některé karty (tuším Soundblaster) dělají při spouštění her problémy. Já například spustil Hitmana Contracts a objevilo se mi poze úvodní menu a jakmile jsem cokoliv z něj vybral (new game, load, quit) tak hra spadla do win a bylo to tímhle. Podobně jsem to měl i u True Crime NYC, kdy mi naskočili pouze první dvě videa a pak zpět do win.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz