Právě je 26 zář 2018 08:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PROBLIKÁVÁNÍ TEXTUR U LIDÍ
PříspěvekNapsal: 30 led 2010 14:49 
Newbie
Newbie

Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Právě že na tý oficiální stránce jsou jenom ty poslední a starší stáhnout nejde, ze všech serverů kde jsem našel ty starší verze driverů byl Download link přesměrovanej na oficial a ten teď hází error. Zkusil jsem už dvoje jiný starší co jsem vyhledal ale akorát mi rozhodily obraz protože nejspíš nebyly na tu mojí grafárnu. :(
Nevim teda který sehnat....?

PříspěvekNapsal: 02 úno 2010 04:48 
Newbie
Newbie

Prosim Vás nepište mi tolik odpovědí! Nestíhám to číst! :roll:

PříspěvekNapsal: 02 úno 2010 07:09 
Administrátor
Administrátor

Tip na "správné" ovladače ti asi nikdo nedá, ATI jich vydává přes deset ročně (což je od vydání GTASA kolem padesátí verzí.

SA je technicky občas dost zabugována hra (mě nejvíce deprimuje to samootáčení se NPC aut během jízdy "na pětníku"); prostě budeš muset sám zkoušet jednotlivé ovladače, které se ti podaří sehnat. Já měl kdysi velkou sbírku Catalyst ovladačů, ale už přes dva roky mám nVidii, tak jsem to smazal (až budu kupovat ATI 5xxx, beztak bude potřeba nové ovladače), v tom ti nepomůžu.

Tady máš staré ovladače: http://www.oldapps.com/ati.php
Vůbec ti nezávidím to zkoušení. Prvděpodobně můžeš počítat s jinými problémy u jiných (novějších) her, pokud nasadíš archaické drivery.

Link jsem našel včetně zadání do google (ati old drivers) za 10 vteřin...

PříspěvekNapsal: 02 úno 2010 16:11 
Newbie
Newbie

Takže jsem zkusil 2 verze ovladačů co udajně měli fachat a výsledek byl akorát to že jsem přes stav nouze ty drivery musel dát pryč, nainstalovat ty nejnovější a srovnat ikony na ploše :X

Nejdřív jsem zkusil ATi catalyst 4.9 protože to doporučovali na nějakým anglickým foru na tyhle grafiky, ale po resetu mi místo obrazovky na pŕihlášení vyběhlo modrý okno že soubor ati2.dll nebo jak se jmenoval nesouhlasí takže pŕes stav nouze jsem musel dát pryč.
Pak jsem našel DHzer0point Catalyst 0.69 drivery, ty měli bejt údajně na všechny ATI grafiky a právě tyhle problémy opravovat, bohužel po nainstalování a resetu mi sice už nevyběhla chyba se souborem ati2.dll, ale obraz komplet rozmazanej protože nebyl na mojí grafiku. Už fakt nevim který ovladače nahodit....? Help pls, doufám že už brzo budu mít komp co odpovídá dnešní době a ne když vyšlo někdy NFS Most Wanted :(

PříspěvekNapsal: 02 úno 2010 17:57 
Administrátor
Administrátor

Jak jsem psal, nikdo to za tebe zkoušet nebude (a taky by to nemělo smysl, protože každý má jiný PC). Buď to budeš absolvovat sám (já bych to teda nedělal), nebo prostě ti bude GTASA blbnout. Můžeš prohledávat různá fóra a zkoušet tamní návody, ale v úspěch nevěřím. Už je to docela stará (4,5 roku) hra, R* ji nepodporuje. A spousta bugů byla už při uvedení.

Prostě máš smůlu (aby ti to nebylo líto, mě na novém PC taky blbne - přitom na starém bylo vše OK).

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010 21:35 
BAN
BAN

NuM3Ro mohl bys mi prosim napsat , jaky ovladac si pouzival s tou grafikou GF FX5500 , mam totiz stejnou ?? Zrovna dnes sem si rek , ze si tuhle hru po dlouhe dobe znova zahraju ... mel sem tam nejaky stary ovladac a s tim sem mel vsechny lidi pruhledne ... tak sem tam hodil nejnovejsi ovladac co v soucasnosti pro mou grafarnu je a hra pro zmenu nejde ani spustit :cry: ... proste dvakrat kliknu na spousteci ikonu a nic se nestane :shock:

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010 21:37 
High roller
High roller

Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: TunaKillerCZE
Máš originálku?

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010 21:40 
BAN
BAN

nene , originalku nemam

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010 21:45 
V.I.P
V.I.P

Myzrael píše:
nene , originalku nemam

Dvě rady:

1. kdybys četl pravidla fóra, o radu s warez hrou bys tu nežádal

2. kdybys četl FAQ v této sekci, odpověděl na problém "proč se mi hra při doubleclicku na gtasa.exe nespustí" bys našel sám

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010 21:48 
BAN
BAN

jaj tak to se velmi omlouvam , i kdyz myslim , ze v mem problemu je naprosto jedno jestli je ta hra originalni nebo ne , kdybych napsal , ze je vyslo by to nastejno :wink: ... nicmene pravidla sem skutecne necetl , znova se omlouvam ... kazdopadne dekuju , du na to mrknout

este nez me zabanujete nebo neco :D :roll: :roll: :roll:

tak sem tam teda mrknul a ...
4. Kliknutím na gtasa.exe se hra vůbec nespustí, "počítač nic neudělá"
řešením je instalace nejnovějších ovladačů graf.karty, případně smazání souboru gta_sa.set či reinstalace hry

prave instalace nejnovejsich ovladacu mi tohle zpusobila ,takze to je rada na 2veci :? a smazani nastaveni stejne jako reinstal hry sem uz zkousel

Naposledy upravil Myzrael dne 17 kvě 2010 21:53, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010 21:51 
Administrátor
Administrátor

Myzrael píše:
nene , originalku nemam

Obrázek

admin pls, ja nemuzu, je hokej :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010 21:52 
V.I.P
V.I.P

Myzrael píše:
...i kdyz myslim , ze v mem problemu je naprosto jedno jestli je ta hra originalni nebo ne...
Docela by ses divil, ale většinu problémů se spuštěním či při hraní hry způsobuje právě to, že hra není originální, ale warez verze s vadným crackem nebo tzv rip verze. :wink:

Myzrael píše:
prave instalace nejnovejsich ovladacu mi tohle zpusobila ,takze to je rada na 2veci :? a smazani nastaveni stejne jako reinstal hry sem uz zkousel
Tak zkus opačný postup, odinstaluj nové ovladače grafiky a dej tam starší.
Pokud ti to ani pak nepůjde, kup si originál. :wink:

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010 22:01 
BAN
BAN

No ano , s tim , ze tam mam dat nejaky starsi ovladac mas naprostou pravdu , to mi docvaklo hned jak sem tam dal ten nejnovejsi a neslo to znicehonic spustit :wink: ... problem je,ze nevim jakej (nechcu mit pruhledne lidi) ... proto sem se take hned v 1.prispevku ptal toho Numera jakej ovladac tam mel , pac sem si vsiml , ze mel stejnou grafarnu jako ja :) Ale on stejne asi nenapise , vidim ,ze naposled prispel pred tremi mesici ... ale co za pokus to stoji :wink:

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010 22:16 
Administrátor
Administrátor

Myzrael píše:
nene , originalku nemam

Měj se.

edit: eh, zamykání témata asi nebyl ten nejchytřejší nápad. Unlocked.

PříspěvekNapsal: 09 črc 2010 03:30 
Newbie
Newbie

Myzrael: Nevím jestli si to přečteš když jsi BANned, ale když už tu po uheráku jsem tak odpovím. :)
Problém jsem bohužel nevyřešil nijak, žádný starší ovladače co by pasovali jsem nenašel, tak mi nezbývá nic jiného než používat ty poslední, to je Catalyst 6.11. Hrát se dá, ale hold nadále problikávají textury lidí a nic s tím neudělám. Ptal jsem se i po ruzných forech jestli by ty správný ovladače někdo nevyhledal - bez úspěchu. Divím se přitom, že nevyšel ňákej fix nebo něco co by tu chybu opravovalo... No nedá se nic dělat.

PS: Když má někdo hru staženou tak chyba nemusí tím, ty cr*cky konkrétně na SA snad fungují všeci správně takže chyba by se měla hledat jinde... ale to sem stejně nepatří. Jo a aby jste si nemysleli, tak já jedu origo! :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]