Právě je 28 bře 2024 23:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Fraps
PříspěvekNapsal: 19 bře 2007 16:49 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 04 pro 2006 21:03
Příspěvky: 67
Bydliště: Ganton
Vím že jste se na to už asi někde ptali a někdo na to odpovídal, ale přesto bych se chtěl zeptat : když mám udělanej screenshot a chci se na něj v komplu podívat, jak si ho mám z toho malování vyvolat? Takový odpovědi kopírovat,vložt,uložit, jsou teda aspoň pro mě dosti nepochopitelný, a chtěl bych aby jste mi to trochu líp odůvodnily, dík. A ještě : jak mám natáčet ty videa? Když zmáčknu požadovanou klávesu, tak se mi to nenatočí.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 bře 2007 17:03 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 06 srp 2005 11:59
Příspěvky: 1690
Bydliště: In my PC
omg loool
btw:vim jak na to,ale tet se mi nechce psat tak mozna pozdej :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 bře 2007 17:05 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
v programu Fraps si navolíš kterou klávesou budeš "típat" screenshoty a kterou videa.

Ve hře pak stiskni klávesu pro screenshot a obrázek se ti uloží do složky kde máš program Fraps (defaultně C:/Program files/Fraps).

Co se týče videí tak ve hře stiskni klávesu na natočení videa a ukazatel počtu snímků za sekundu (to žluté číslo vlevo nahoře) by ti mělo zčervenat. Až zas zežloutne tak je video natočené, případně můžeš natáčení stopnout sám opětovným stisknutím klávesy pro natáčení videí. Natočené video najdeš opět ve složce s programem Fraps (viz výše).


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 bře 2007 17:08 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 04 pro 2006 21:03
Příspěvky: 67
Bydliště: Ganton
Lukaso píše:
v programu Fraps si navolíš kterou klávesou budeš "típat" screenshoty a kterou videa.

Ve hře pak stiskni klávesu pro screenshot a obrázek se ti uloží do složky kde máš program Fraps (defaultně C:/Program files/Fraps).
To vím kam se to uloží, ale když to rozkliknu tak se mi zobrazí jen program "malování" a je to tam celý černý


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 bře 2007 17:09 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Moc dobre nechapu o cem mluvis. Kdyz mas fraps tak stisknutim nadefinovane klavesy dojde k ulozeni obrazku (nejcasteji do slozky C:/fraps , ci tam, kam si ho instaloval vysledek ma jmeno fsx 2006-11-28 13-23-49-53.jpg - prvni je nazev hry a nasledne datum a cas porizeni) v pozadovanem formatu - na vyber je z jpg, bmp a png. Pocitej s tim, ze bmp a png zabira docela dost mista (mne v png pri rozliseni 1280x1024 kolem 1,5Mb). Jpeg zabira mene, ale je u ztrata na kvalite. Ulozene obrazky si pak muzes normalne prohlednout v jakemkoli programu na fotografie (namatkou Irfanview). Video se uklada do stejne slozky, ale zabira opravdu velke mnozstvi mista - doporucuji zaskrtnout v menu, aby se nahravalo na polovicni rozliseni.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 bře 2007 17:22 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 04 pro 2006 21:03
Příspěvky: 67
Bydliště: Ganton
Tak díky


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 bře 2007 17:44 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
už to asi chápu, ty chceš říct že uložíš video a to se ti pak otevře v programu malování? To máš teda špatně nadefinovanou příponu souboru.
Musíš si vlízt do Tento počítač - Nástroje - Možnosti složky a tam zvolit kartu Typy souborů a najít příponu avi (tuším že to Fraps ukládá do avi, kdyžtak mě opravte) a klinkutím příponu označ a klikni na Změnit. pak vyber program pro přehrávání videa (Windows media player, BS Player, Winamp, atd, záleží co tam máš, ale Win.media player je tam stopro) no a pak už ti to bude otvírat ve Win.med.playeru napořád.

pokud si ale nemyslel video ale obrázek tak udělej to samý akorát místo přípony avi vyber příponu bmp, jpg, jpeg (záleží na tom v jaké screenshot ukládáš) a po kliknutí na Změnit vyber program "Prohlížeč obrázků a faxů" nebo Microsoft Photo Editor (samozřejmě pokud máš nainstalovaný nějaký svůj prohlížeč obrázků např. Photoshop nebo ACDSee tak vyber ten).


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 bře 2007 18:20 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 04 pro 2006 21:03
Příspěvky: 67
Bydliště: Ganton
Nemluvil jsem o video ale o screenshotu. To video se mi často nenahraje. Jen náhodou někdy.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 bře 2007 19:22 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
HEKTOR používej tlačítko UPRAVIT místo psaní 2 postů! :roll:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2007 09:10 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
HEKTOR píše:
Nemluvil jsem o video ale o screenshotu. To video se mi často nenahraje. Jen náhodou někdy.


tak zkus ten postup v druhým odstavci co sem psal aby se ti obrázek neotvíral v Malování ale v něčem jiném, třeba v tom "Prohlížeči obrázků a faxů" a napiš jak ti to zobrazuje, jestli normálně nebo zas černá obrazovka.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2007 18:43 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 04 pro 2006 21:03
Příspěvky: 67
Bydliště: Ganton
Jenomže v TENTO POČÍTAČ nemám žádný nastavení


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2007 18:56 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
HEKTOR píše:
Jenomže v TENTO POČÍTAČ nemám žádný nastavení


No tak to mas blbe :m


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2007 18:57 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 04 pro 2006 21:03
Příspěvky: 67
Bydliště: Ganton
? Mám divnej kompl ? Blbej možná, ale divnej podle mě ne. Jo a ještě další problém. S tím videem, stisknu požadovanou klávesu, oběví se asi na 0,2 sekundy červené číslice, potom se zobrazí bílá jednička, a pok už zase žlutý čísla, video se při tom nenahraje.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2007 20:02 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2005 13:04
Příspěvky: 5297
Bydliště: New York City
imho je chyba medzi klavesnicou a zidli


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2007 20:29 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2005 21:54
Příspěvky: 5443
Bydliště: Hospozín
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: Gorgo_cz
HEKTOR píše:
? Mám divnej kompl ? Blbej možná, ale divnej podle mě ne. Jo a ještě další problém. S tím videem, stisknu požadovanou klávesu, oběví se asi na 0,2 sekundy červené číslice, potom se zobrazí bílá jednička, a pok už zase žlutý čísla, video se při tom nenahraje.



pokud klavesu stisknes a drzis ji, tak se nediv, ze nenahrava... musis jen "kliknout".. a pro vypnuti nahravani stisknout znova


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz