Právě je 29 bře 2024 00:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2005 20:59 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
plobo píše:
Já měl kočičku která se narodila z radioaktivního jezírka, ale už není... :lol:


Jo a jmenovala se Yetti ne? :rofl:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2005 21:05 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
ne, Yetti se u Temelínu rozhodně nekoupe :rofl::rofl: já za to nemůžu že měla modrou srst, zelený svítící oči jak lasery a ocas měla třikrát a uši byly jak sloní plachty :rofl:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2005 21:14 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
plobo píše:
ne, Yetti se u Temelínu rozhodně nekoupe :rofl::rofl: já za to nemůžu že měla modrou srst, zelený svítící oči jak lasery a ocas měla třikrát a uši byly jak sloní plachty :rofl:


a tys našel na zemi Jointa, a pak si se zeptal CJe: CJ, tell me: Why didn't I finish High School? a CJ odpověděl: Cause You were laing your hands on the teacher Because she was wearing Ballas color! Ty: No, because I'm too inteligent 4 this sh*t.......n.ě.j.a.k.ý..k.e.c.y....... A Genius! :smt033

ale už STOP OT :!:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 lis 2005 08:31 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
To Demigod:

to letadlo tam je, když ho tam náhodou nemáš tak zkus v té vesnici savenout a zas loadnout a určitě tam bude. Nebo odjeď jinam a vrať se.

To Nero:

jistý si sem, a jak!
Ne, fakt je to pohled ze sniperky, nekecam!

To všem:

těch koček je tu fakt moře :lol: asi si zajdu na protikočkoidní terapii:
"pane doktore, já vidím kolem sebe jen samé kočky, můžete mi pomoct?"
"to nic, to je normální, já jich cestou z a do práce vídám denně taky spousty, a co teprve v létě.... :lol: "


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 lis 2005 17:15 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 11 čer 2005 18:05
Příspěvky: 1841
Bydliště: 37°14´N, 115°48´W
ÁÁÁÁ Lukaso objevil Ameriku... O většině tvých rádoby "chybám" jsem tady na fóru již několikrát slyšel a některé jsem zveřejňoval i já sám.. :B

Mám to zamknout X nemám to zamknout - toť otázka...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 lis 2005 18:41 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
1. to je mi novinka! Zrcadlo ukazuje postavu v nízkým rozlišení..no ne? :lol:

2. tohle přesně se mi ještě nestalo...ale znám něco podobnýho, ale to se povede jenom když máš n00b mode :wink:

3. jo tohle letadlo znám taky celkem dlouho, podle mě se jedná o nepoužitelný letadlo který si někdo zaparkoval u baráku jako dekoraci...a je tak zaparkovaný aby ho neukradli...aspoň bych to takhle v reálu viděl...divim se že se to ještě neobejvilo v záhadách :o


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 lis 2005 18:48 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
Khanemis píše:
3. jo tohle letadlo znám taky celkem dlouho, podle mě se jedná o nepoužitelný letadlo který si někdo zaparkoval u baráku jako dekoraci...a je tak zaparkovaný aby ho neukradli...aspoň bych to takhle v reálu viděl...divim se že se to ještě neobejvilo v záhadách :o


Kdyby měla bejt každá blbost v záhadách má to ještě o 2 tisíce příspěvků víc :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 lis 2005 19:09 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Zmolda píše:
Khanemis píše:
3. jo tohle letadlo znám taky celkem dlouho, podle mě se jedná o nepoužitelný letadlo který si někdo zaparkoval u baráku jako dekoraci...a je tak zaparkovaný aby ho neukradli...aspoň bych to takhle v reálu viděl...divim se že se to ještě neobejvilo v záhadách :o


Kdyby měla bejt každá blbost v záhadách má to ještě o 2 tisíce příspěvků víc :D


však právě proto že každá blbost v záhadách je se divim že tohle tam nikdo nedal :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 lis 2005 20:04 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
Khanemis píše:
Zmolda píše:
Khanemis píše:
3. jo tohle letadlo znám taky celkem dlouho, podle mě se jedná o nepoužitelný letadlo který si někdo zaparkoval u baráku jako dekoraci...a je tak zaparkovaný aby ho neukradli...aspoň bych to takhle v reálu viděl...divim se že se to ještě neobejvilo v záhadách :o


Kdyby měla bejt každá blbost v záhadách má to ještě o 2 tisíce příspěvků víc :D


však právě proto že každá blbost v záhadách je se divim že tohle tam nikdo nedal :wink:

No tak to by se mělo napravit :D No řekl bych že záhady a vůbec celý SA už je za zenitem :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 pro 2005 10:11 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
SFINX píše:
ÁÁÁÁ Lukaso objevil Ameriku... O většině tvých rádoby "chybám" jsem tady na fóru již několikrát slyšel a některé jsem zveřejňoval i já sám.. :B

Mám to zamknout X nemám to zamknout - toť otázka...


no každej neví co ty, tak jsem to sem prostě dal. Např. spousta lidí doteď nevěděla že se můžeš nechat vyfotit svojema homies a podobný "kravinky" a jelikož se kolem SA už skoro nic neděje, tak se snažim sem tam dát nějakou zajímavost (aspoň pro někoho kdo ještě neobjevil Ameriku) co je na tom špatnýho? Jinak by tu byla asi pěkně nuda (když nepočítam šílenství kolem UFO a Yettiho i když to už je taky pěkně nudný)

Pro mě za mě si to třeba lockni ale aspoň sem nedávam příspěvky typu "viděl jsem yetiho ale zapoměl jsem udělat screen"

jo a mimojiné tahle rubrika se jmenuje "screenshoty ze hry" takže jsem sem dal pouze zajímavé screeny, jejichž obsah nepovažuju za velikost výše zmíněné Ameriky,takže v klidu


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 led 2006 23:41 
Homie
Homie

Registrován: 25 čer 2005 18:29
Příspěvky: 99
Bydliště: na zidli pred kompem
ja si myslim ze s tim zrcadlem to R* udelali dobre- lidem se slabsim PC by to muselo vykreslovat 2 pohybujci se postavy coz by bylo pro pocitac neunosne-- proto taky nechodej ven tam jsou treba i 5 lidi najednou a to je pocitac zralej na restart :P :lol:

EDIT: na caste pripominky adminu nepridavam nasledujci prispevek jako novy a nesnazim se tim nahrabat rank!

mam jeden zcela vecny prispevek: mam par atavaru ale newim jakyho si zvolit: prosim pomozte a napiste jaky atavar mi doporucujete:)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 led 2006 09:00 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
maximus píše:
ja si myslim ze s tim zrcadlem to R* udelali dobre- lidem se slabsim PC by to muselo vykreslovat 2 pohybujci se postavy coz by bylo pro pocitac neunosne-- proto taky nechodej ven tam jsou treba i 5 lidi najednou a to je pocitac zralej na restart :P :lol:

EDIT: na caste pripominky adminu nepridavam nasledujci prispevek jako novy a nesnazim se tim nahrabat rank!

mam jeden zcela vecny prispevek: mam par atavaru ale newim jakyho si zvolit: prosim pomozte a napiste jaky atavar mi doporucujete:)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


první a poslední jsou The Best.
Z)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 srp 2006 23:30 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 30 črc 2006 11:05
Příspěvky: 118
Zmolda píše:
Khanemis píše:
3. jo tohle letadlo znám taky celkem dlouho, podle mě se jedná o nepoužitelný letadlo který si někdo zaparkoval u baráku jako dekoraci...a je tak zaparkovaný aby ho neukradli...aspoň bych to takhle v reálu viděl...divim se že se to ještě neobejvilo v záhadách :o


Kdyby měla bejt každá blbost v záhadách má to ještě o 2 tisíce příspěvků víc :D

mas pravdu bylo jich bych nespocetne mnoho:D ale to je jedno at si lidi vymysleji veci ktere chteji ty jim v tom stejne nezabranis:)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz