Právě je 16 dub 2024 21:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: S kamionem na Mt.Chilliad
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 11:34 
Newbie
Newbie

Registrován: 17 črc 2005 10:01
Příspěvky: 5
Bydliště: Zlín
Nedávno mě napadlo zkusit vyjet s kamionem (i s návěsem nebo s cisternou samozřejmě) na Mt. Chilliad. Poprvé jsem najel na blbou cestu, kde na kusu chyběla i z duhé strany skála, já si toho nevšim a už jsem byl dole. Další problém je, že nikde poblíž není žádná cisterna ani návěs, takže se musí až do SF (v Angel Pine je u pily tahač a někdy kolem 00:00 se tam objevil i návěs, což bylo super) no a dnes jsem byl tak v půlce a stala se mi naprosto neuvěřitelná věc. Kousek přede mnou se zřítilo letadlo a jak jelo dolů, tak sejmulo můj kamion a bylo to zase v prdeli - viz foto. Potřetí už jsem se tam dostal a tak jsem to chtěl sjet i dolů. Vybral jsem si tu nejkrkolomělší cest co šla (nahoru se to po ní vyjet nedalo) a opět se mi stala podobná věc. O kus nahoře jsem viděl, jak se vysekal někdo na motorce. Vevěnoval jsem tomu pozornost a opatrně jel dolů. Zase do mě sjelo letadlo, ale tetokrát začalo pro změnu hořet. Samozřejmě jsem mu nestihl ujet a asi víte, co následovalo - viz obázky. Mám i replay, tak ho sem také někam přidám.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 15:36 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 23:05
Příspěvky: 73
Bydliště: Třinec
pěkně .. jde vidět že i takova prkotina da opravdu zabrat :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 16:35 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
DELAS SI Z NAS SRANDU :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
TOBE GTA SA BEZI NA TAKOVYHLE ROZLISENI
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 16:41 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
Hen ved každy obrazok ma okolo 0,5MB mne pusti najviac 1600x1200 viac na vyber nemam


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 16:50 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
Tak to rozlišení je fakt hustý... :shock:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 16:52 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2005 11:30
Příspěvky: 599
Bydliště: Okrsek 13
nj to ja si musim vybrat rozliseni × detaily


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 17:31 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
Jako ten chlapec musi mit sroj jako krava aby mu San Andreas chodina na takovyhle rozliseni....


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 18:13 
Newbie
Newbie

Registrován: 15 črc 2005 18:17
Příspěvky: 4
hej chlape ty asi nejsi normalni kamion mas pod montchiliad a prives taky . ale ja nahoru jezdim s odtahovkou a na ni zavesim kamion a jedu. ta odtahovka jede jako by byla bes toho kamionu takze vklidu.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 19:18 
Newbie
Newbie

Registrován: 17 črc 2005 10:01
Příspěvky: 5
Bydliště: Zlín
No já tam ten přívěs mám jenom občas (když jsem to psal, tak jsem o něm ještě nevěděl). Jinak já mám P4 1,5 Ghz, 512 RAM 133 MB a GeForce Fx5200 - popravdě řecěno se mi na tomto stroji pekelně sekala i Mafia, ale to už se trochu zpravilo. Jinak k tomu sekání - klidně si tam dejte max rozlišení (já mám sice PC plečku, ale zase kvalitní monitor, tak mi ide i 2048x1536), ale dejte si tam pouze 16-ti bitovou grafiku. To vám zvýší tak 2x fps, ale není v tom skoro žádný rozdíl (taky se mi to ještě trochu trhá, ale rozdíl je poznat). Jinak pár triků na zvýšení najdete na: http://www.gtasa.cz/game_info/ladime_sa.php - ten trik s těma 16 bit mám z tama a fakt to funguje a ja mám minimální nebo maximální rozlišení, tak to téměř nepoznám Z) Z) Z)


Jinak to moje PC je fakt dost na hovno a klidně bych si ho i s někým vyměnil :wink: :wink: :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 19:37 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2005 11:30
Příspěvky: 599
Bydliště: Okrsek 13
Hugo II. píše:
No já tam ten přívěs mám jenom občas (když jsem to psal, tak jsem o něm ještě nevěděl). Jinak já mám P4 1,5 Ghz, 512 RAM 133 MB a GeForce Fx5200 - popravdě řecěno se mi na tomto stroji pekelně sekala i Mafia, ale to už se trochu zpravilo. Jinak k tomu sekání - klidně si tam dejte max rozlišení (já mám sice PC plečku, ale zase kvalitní monitor, tak mi ide i 2048x1536), ale dejte si tam pouze 16-ti bitovou grafiku. To vám zvýší tak 2x fps, ale není v tom skoro žádný rozdíl (taky se mi to ještě trochu trhá, ale rozdíl je poznat). Jinak pár triků na zvýšení najdete na: http://www.gtasa.cz/game_info/ladime_sa.php - ten trik s těma 16 bit mám z tama a fakt to funguje a jestli mám minimální nebo maximální rozlišení, tak to téměř nepoznám Z) Z) Z)


Jinak to moje PC je fakt dost na hovno a klidně bych si ho i s někým vyměnil :wink: :wink: :wink:

"klidně bych si ho i s někým vyměnil"
SOUHLASIM!!!! :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 19:38 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2005 11:30
Příspěvky: 599
Bydliště: Okrsek 13
Le-Mur píše:
Hugo II. píše:
No já tam ten přívěs mám jenom občas (když jsem to psal, tak jsem o něm ještě nevěděl). Jinak já mám P4 1,5 Ghz, 512 RAM 133 MB a GeForce Fx5200 - popravdě řecěno se mi na tomto stroji pekelně sekala i Mafia, ale to už se trochu zpravilo. Jinak k tomu sekání - klidně si tam dejte max rozlišení (já mám sice PC plečku, ale zase kvalitní monitor, tak mi ide i 2048x1536), ale dejte si tam pouze 16-ti bitovou grafiku. To vám zvýší tak 2x fps, ale není v tom skoro žádný rozdíl (taky se mi to ještě trochu trhá, ale rozdíl je poznat). Jinak pár triků na zvýšení najdete na: http://gtaplanet.bonusweb.cz/gameinfo/t ... izace.html - ten trik s těma 16 bit mám z tama a fakt to funguje a jestli mám minimální nebo maximální rozlišení, tak to téměř nepoznám Z) Z) Z)


Jinak to moje PC je fakt dost na hovno a klidně bych si ho i s někým vyměnil :wink: :wink: :wink:

"klidně bych si ho i s někým vyměnil"
SOUHLASIM!!!! :D

Sry tak nesouhlasim :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 21:32 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 črc 2005 10:12
Příspěvky: 307
Bydliště: Santa Maria Beach, LS
ja by som si kludne dal 16-bitovu grafiku ale v menu mi nejde ina moznost ako 32 :cry:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 21:35 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
Hugo II. píše:
No já tam ten přívěs mám jenom občas (když jsem to psal, tak jsem o něm ještě nevěděl). Jinak já mám P4 1,5 Ghz, 512 RAM 133 MB a GeForce Fx5200 - popravdě řecěno se mi na tomto stroji pekelně sekala i Mafia, ale to už se trochu zpravilo. Jinak k tomu sekání - klidně si tam dejte max rozlišení (já mám sice PC plečku, ale zase kvalitní monitor, tak mi ide i 2048x1536), ale dejte si tam pouze 16-ti bitovou grafiku. To vám zvýší tak 2x fps, ale není v tom skoro žádný rozdíl (taky se mi to ještě trochu trhá, ale rozdíl je poznat). Jinak pár triků na zvýšení najdete na: - tehttp://www.gtasa.cz/game_info/ladime_sa.phpn trik s těma 16 bit mám z tama a fakt to funguje a jestli mám minimální nebo maximální rozlišení, tak to téměř nepoznám Z) Z) Z)


Jinak to moje PC je fakt dost na hovno a klidně bych si ho i s někým vyměnil :wink: :wink: :wink:
No ja mam od teba ovela lepší komp ale nemam dobry monitor :cry:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 21:40 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
No já si dal 16 bitů a sice to jede jak namazaný, ale třeba mraky... to je hrůza!!!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 21:46 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
tmx píše:
No já si dal 16 bitů a sice to jede jak namazaný, ale třeba mraky... to je hrůza!!!
Mne ani nejde nastavit 16 bitů :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz