Právě je 18 dub 2024 03:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Total fatal fun bug
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 16:47 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2005 20:02
Příspěvky: 397
Bydliště: Poprad
hah neverili by ste mi co sa mi stalo .. tento bug je naprosto super ... jedna sa o monster truck a fizicky princip ... skuste s pravym alebo s lavym prednym kolesom monsteru vyjst opartne a strdene rychlo na kapotu auta (najlepsie greenwood) a moze sa vam stat ze ho strsne silno odstreli velmi vysoko alebo ho odsoti aspon 50 metrov do strany a poviem vam je to velmi rychle a vtipne ked auto dopadne tak sa zaryje do zeme alebo cest ... tu je screen ...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 16:49 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2005 20:02
Příspěvky: 397
Bydliště: Poprad
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 17:10 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2005 11:30
Příspěvky: 599
Bydliště: Okrsek 13
Haha :D ty si magor :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: ==== TOTAL FATAL FUN BUG ===
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 23:06 
Soldier
Soldier

Registrován: 06 čer 2005 19:20
Příspěvky: 405
Bydliště: Králíky
DZUGI píše:
hah neverili by ste mi co sa mi stalo .. tento bug je naprosto super ... jedna sa o monster truck a fizicky princip ... skuste s pravym alebo s lavym prednym kolesom monsteru vyjst opartne a strdene rychlo na kapotu auta (najlepsie greenwood) a moze sa vam stat ze ho strsne silno odstreli velmi vysoko alebo ho odsoti aspon 50 metrov do strany a poviem vam je to velmi rychle a vtipne ked auto dopadne tak sa zaryje do zeme alebo cest ... tu je screen ...


jednou se mi stalo že sem najel na jedno auto monster truckem a vono vodlítlo :lol: :lol: tak už vim co to je :wink: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 03:04 
Hoodsta
Hoodsta

Registrován: 25 čer 2005 20:36
Příspěvky: 105
Bydliště: Ostrava
me se zase stalo a ani sem to poradne nepochopil najel jsem na freeway monsterem a odstrelilo me to asi takovych 60m se nechapal :) :) :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 11:52 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2005 20:02
Příspěvky: 397
Bydliště: Poprad
jj to je ono . uz som aj natocil video vo frapse ale ma 116 mb este to dajako porobim v makeri a dam si to na stranku a uvidite ako sa to robi ... :D :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 12:21 
Soldier
Soldier

Registrován: 06 čer 2005 19:20
Příspěvky: 405
Bydliště: Králíky
DZUGI píše:
jj to je ono . uz som aj natocil video vo frapse ale ma 116 mb este to dajako porobim v makeri a dam si to na stranku a uvidite ako sa to robi ... :D :D


pls ja taky natočil video ale má 117MB v čem se to předělá(já to stáhl na 10MB ale není poznat rozdíl mezi CJ a okolím :cry: :cry: )


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 13:46 
Shooter
Shooter
Uživatelský avatar

Registrován: 06 čer 2005 19:05
Příspěvky: 173
Bydliště: Rockstar North-Rockstar North vedle pivni hospudky:P
cool


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2005 00:47 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2005 23:20
Příspěvky: 590
Bydliště: 21st eagle wing airbase, California
DZUGI , asi som nasiel majitela toho auta ,prave si tie zvysky niesol asi domov :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Obrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 črc 2005 23:04 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2005 12:32
Příspěvky: 55
Otázka pro moderátory - proč nebyl například tenhle thread hned v počátku vymazán jako můj? Mi o ten můj thread nejde, vem ho čert, já ten screen viděl a že ho neuvidí jiní mi je někde, mi jde o princip. Důvod byl založení zbytečného threadu, že jsem měl obrázek přidat jinam. S tím plně souhlasím. Akorát nechápu, v čem např. tenhle thread je "lepší" (vybral jsem jeden, podobných tu je více). Taky by se to dalo dát někam do již existujících témat o screenech bugů ve hře.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 črc 2005 23:13 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
Tom KQT píše:
Otázka pro moderátory - proč nebyl například tenhle thread hned v počátku vymazán jako můj? Mi o ten můj thread nejde, vem ho čert, já ten screen viděl a že ho neuvidí jiní mi je někde, mi jde o princip. Důvod byl založení zbytečného threadu, že jsem měl obrázek přidat jinam. S tím plně souhlasím. Akorát nechápu, v čem např. tenhle thread je "lepší" (vybral jsem jeden, podobných tu je více). Taky by se to dalo dát někam do již existujících témat o screenech bugů ve hře.
Jenže tohle forum je strašne velke a ja nemužu skontrolovat vše


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 črc 2005 23:19 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
Tom KQT píše:
Otázka pro moderátory - proč nebyl například tenhle thread hned v počátku vymazán jako můj? Mi o ten můj thread nejde, vem ho čert, já ten screen viděl a že ho neuvidí jiní mi je někde, mi jde o princip. Důvod byl založení zbytečného threadu, že jsem měl obrázek přidat jinam. S tím plně souhlasím. Akorát nechápu, v čem např. tenhle thread je "lepší" (vybral jsem jeden, podobných tu je více). Taky by se to dalo dát někam do již existujících témat o screenech bugů ve hře.

Nevim jestli jsi toho vsiml ale na foru je prez 26000 prispevku a nas moderaoru je malo. Nemuzete po nas chtit aby bylo smazano vse a okamzite co nesouvisi z tematem. Jetsli ti to udela radost muzu ti rict ze pripravujeme novy system hlidani fora moderatorama. Takz eby se toto jiz nemolo stavat a bude to veci kazdeho moderatora jak s veci nalozi. Jeste nejake dotazy?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2005 00:18 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2005 12:32
Příspěvky: 55
kenny01 píše:
Nevim jestli jsi toho vsiml ale na foru je prez 26000 prispevku a nas moderaoru je malo. Nemuzete po nas chtit aby bylo smazano vse a okamzite co nesouvisi z tematem. Jetsli ti to udela radost muzu ti rict ze pripravujeme novy system hlidani fora moderatorama. Takz eby se toto jiz nemolo stavat a bude to veci kazdeho moderatora jak s veci nalozi. Jeste nejake dotazy?

Dotazy žádné.
Mimochodem tolik příspěvků je tady z velké části proto, že nejsou jasně daná pravidla např. o zákazu rozdělení jedné myšlenky do několika po sobě jdoucích příspěvků (správné je použití tlačítka editovat pro doplňování nových vět, dokud příspěvek je v tématu poslední) a o zákazu postování zbytečných příspěvků ve smyslu "tak s tím ti neporadím" (když nevím odpověď, nepíšu vůbec), "lol", "to je síla" a podobně (těch tu je pěkná spousta).
Já vím, v pravidlech fóra tyto zásady naznačeny jsou, ale přitom ve fóru se to nedodržuje, viděl jsem i téma obsahující 8 po sobě jdoucích příspěvků jedné osoby a přitom moderátor do toho threadu přispíval také. Ono to není o tom, zda moderátoři stíhají. Je to o tom, že pokud pravidla fóra nebudou vyžadovány, nebudou ani dodržovány.
Počet příspěvků by byl také výrazně menší kdyby moderátoři při zaregistrování opakujícího se tématu toto téma ihned zamkli. To zas tolik práce nedá, na to je tady moderátorů dost.

Vím, vypadá to že vás chcu kritizovat za každou cenu. Ale spíš to berte jako snahu pomoct, mám s moderováním podobně velkých fór zkušenosti a tak vím, že hlavní je důraznost, jinak se fórum vymkne z rukou. Nejde ani tak o čas, jako o důsledné vyžadování pravidel - důsledné mazání/spojování příspěvků a zamykání témat.

S pozdravem
Tom


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2005 10:35 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
Lenže v tomto foru je 10 moderatorov s toho najviac 3neco robia +kenny01
A ja delam pro toto forum co mužem ale 27200 prispevkov je na mna moc.


Naposledy upravil Enzi dne 21 črc 2005 11:09, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2005 11:00 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2005 12:32
Příspěvky: 55
Boss píše:
Lenže v tomto foru je 10 moderatorov s toho najviac 3neco robia +kenny01

To je právě ten problém, lidi berou moderátoská práva jako nějakou výhodu "mám tu moc mazat/editovat/přesouvat příspěvky" a přitom být moderátor je jen práce a určitá zodpovědnost navíc.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz