Právě je 06 kvě 2024 16:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Ideální postup ve hře od 0 do 100%
PříspěvekNapsal: 17 srp 2005 10:47 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Skusme vymyslet, jak by měl vypadat ideální postup ve hře; hlavně kdy plnit různé vedlejší mise a kdy si co vylepšovat. Cílem by měl být kompletní postup hrou od 0 do 100%.

V jiném threadu jsem uvažoval o "vybudování" kompletní databáze všech savů v průběhu hry a tato diskuse by měla přispět k co nejideálnějšímu postupu hrou (a tím pádem pořadí savů).

Jako úplně první (po příletu do SA) počítám s taxikářem a požárníkem; tyto mise se mi zdají velice jednoduché...

Takže vaše tipy sem!

Protože počítám opravdu s obsáhlým topicem, prosím piště pouze k věci; moderátora žádám, aby případné OT mazal. Díky všem :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2005 11:14 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
No tak já po příletu začal prvníma misema abych si prohlíd LS a když jsem se trochu zorientoval, tak jsem se vrhl na požární a saniťácké mise a to ze zkušeností z předešlých GTA (nehořlavost,nekonečný běh a další výhody). Pak jsem potřeboval zbraně tak jsem začal dělat tagy. Dál když jsem nemoh třeba udělat nějakou misi a "štvalo me to" tak jsem jen tak jezdil a plnil taxi mise a checkpointový mise. No a dál už je to jasný - příběhový mise (vždy v novém městě hned fotky a podkovy a pak ústřice), pak policejní mise (s tankem) a taky přítelkyně (zbraně zůstanou po zatčení nebo smrti - to se hodí), a nakonec závody a vedlejší mise (Burglary, Stadiony apod.). Jako "třešničku na dortu" jsem si nechal mise s BMX a NRG 500, protože ty mě štvaly nejvíc. Pak už jsem měl 100 %, tak jsem se vrhl na dodělání autoškol na zlatý a triatlony, no a už to bylo Z)
Zálohovat save a konec.
Thats my story


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2005 11:16 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
Ja mam dva save jeden 100%
a druhy 5% to sem začal hrat včera kvoli češtine :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2005 11:21 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Sanitku bych nechal až do Angel Pine; tam se mi to zdá nejrychlejší a nejjednodužší - malý provoz a všude blízko. V Los Santos jsou ostatní řidiči dost neukáznění :twisted: a sanita mi nikdy těch 12 levelů nevydržela... :oops:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2005 11:50 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
siSINka píše:
Sanitku bych nechal až do Angel Pine; tam se mi to zdá nejrychlejší a nejjednodužší - malý provoz a všude blízko. V Los Santos jsou ostatní řidiči dost neukáznění :twisted: a sanita mi nikdy těch 12 levelů nevydržela... :oops:


No já to udělal v LS napoprvý a trvalo to tak 25-30 min. Ale drsný to bylo ve Vice City (tam se mi furt převracela) a v GTA III jsem si jí nechal nakonec a vždycky mi jí někdo rozstřílel. Tam sem to dělal asi 10x, to bylo peklo. Nebo se mi tam taky stalo,že jsem jel pro člověka a ten byl zaseklej ve zdi a nemohl ven na ulici do sanitky (to bylo asi v 10 levelu !)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2005 13:23 
Soldier
Soldier

Registrován: 01 črc 2005 15:42
Příspěvky: 443
Bydliště: MB
Kdyby se mi něco takovýho dostalo do ruky tak by mě to ani nebavilo hrát... Nejvíc se mi na tý hře líbí že si můžu dělat co chci...
Za chvíli z toho bude návod: Teď na dvě sekundy šipku rovně, po další 1,5 sekundy zmáčkněte ruční brzdu a hned nato šipku doprava. Tak, teď byste měli být před CJ domem. Zmáčkněte F pro vystoupení.....
To by bylo dost hustý :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2005 14:08 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
JohnyWalker píše:
Kdyby se mi něco takovýho dostalo do ruky tak by mě to ani nebavilo hrát... Nejvíc se mi na tý hře líbí že si můžu dělat co chci...
Za chvíli z toho bude návod: Teď na dvě sekundy šipku rovně, po další 1,5 sekundy zmáčkněte ruční brzdu a hned nato šipku doprava. Tak, teď byste měli být před CJ domem. Zmáčkněte F pro vystoupení.....
To by bylo dost hustý :lol: :lol: :lol:


to jo no, to by byl návod na 3000 stran a tu hru bys ani nemusel mít, stačila by ti trochu lepší představivost a schopnost umět číst a máš vystaráno :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2005 18:01 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 11 črc 2005 13:45
Příspěvky: 400
Bydliště: http://gamelair.cz/
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Já jse to dělal tak ,že jsem dělal furt příb.mise a pak požární(kuli misi end of the line)a teď ty skryté a neskryté závody a vedl.mise


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2005 19:26 
Playa
Playa

Registrován: 28 čer 2005 18:29
Příspěvky: 48
JohnyWalker píše:
Kdyby se mi něco takovýho dostalo do ruky tak by mě to ani nebavilo hrát... Nejvíc se mi na tý hře líbí že si můžu dělat co chci...
Za chvíli z toho bude návod: Teď na dvě sekundy šipku rovně, po další 1,5 sekundy zmáčkněte ruční brzdu a hned nato šipku doprava. Tak, teď byste měli být před CJ domem. Zmáčkněte F pro vystoupení.....
To by bylo dost hustý :lol: :lol: :lol:


Tak to by si mohol hrať s vypnutým monitorom.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2005 19:38 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Samozřejmě vůbec nejde o ultra-podrobný návod - ale o prosté IDEÁLNÍ POŘADÍ jednotlivých herních misí a submisí.

Databáze savů by se mohla řadě lidí hodit... ale i když o ni zájem nebude, pro sebe si ji určitě udělám; je pak príma (po dohrání na 100%) jednoduše si kteroukoliv misi zopakovat - bez hraní celé hry znova.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 srp 2005 08:07 
Soldier
Soldier

Registrován: 01 črc 2005 15:42
Příspěvky: 443
Bydliště: MB
siSINka píše:
Databáze savů by se mohla řadě lidí hodit... ale i když o ni zájem nebude, pro sebe si ji určitě udělám; je pak príma (po dohrání na 100%) jednoduše si kteroukoliv misi zopakovat - bez hraní celé hry znova.


V tom případě bych doporučoval udělat všechny vedlejší mise a tyhle blbosti hned po jejich odemčení, aby ses pak nedivil: Jakto, vždyť tady už mám dávno bejt nehořlavej!! apod :lol:
A potom teprv dělat příběhovky...
Jenže to by asi nikoho nebavilo.

Ale ten bezmonitorovej návod by byl maso :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 srp 2005 10:18 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 črc 2005 10:12
Příspěvky: 307
Bydliště: Santa Maria Beach, LS
pokial by sa to robilo kvoli saveom a aby si si potom mohol zahrat akukolvek misiu kedy budes chceit je to dobre, ale ako navod pre niekoho aby spravil vsetky vedlajsie uplne na zaciatku to nie je dobry napad


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 srp 2005 10:23 
Soldier
Soldier

Registrován: 01 črc 2005 15:42
Příspěvky: 443
Bydliště: MB
Vždyť to řikám že by to pak nikoho nebavilo...
Jenže mě by nebavilo ani to hrát takhle, abych si nemoh vybrat kterou misi teď a kterou potom... :?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 srp 2005 18:52 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 11 črc 2005 13:45
Příspěvky: 400
Bydliště: http://gamelair.cz/
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Ale stejně ideální postu asi není


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 zář 2005 14:16 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 04 srp 2005 13:51
Příspěvky: 5852
Bydliště: Tam kde mě nikdo nebude hledat
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Ja davam prednost tomuto: (Vsechny mise v Los Santos a pak si "hrat", pak vsechny mise v San Fieru atd.) Vedlejsi mise Sanita atd. nakonec, nebo jak jsem slysel, az do Angel Pine


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz