Právě je 04 kvě 2024 10:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 15:55 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
the_PRO píše:
já to udělal ještě před tou misí,jak mám zachránit Dennis
( 2 sisinka : ty mluvíš v mužským rodě :? ? )
Jo. V mužském. Nick (tady) mám podle své kočky z atavaru - původní, který jsem chtěl zaregistrovat, někde při registraci zkolaboval...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 16:00 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
JohnyWalker píše:
Tak to jsi se asi hodně bál že tě někdo cestou zapálí a umřeš, co:-)??
Nebál, ale přišlo mi to jednodušší udělat hned zkraje. V GTA 3 jsem dělal hasiče a sanitku dost pozdě (kdy už po mně střílely skoro všechny gangy a mafie) a to bylo peklo.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 16:12 
Ghetto Star
Ghetto Star
Uživatelský avatar

Registrován: 04 črc 2005 09:53
Příspěvky: 979
Bydliště: Doma
siSINka píše:
the_PRO píše:
já to udělal ještě před tou misí,jak mám zachránit Dennis
( 2 sisinka : ty mluvíš v mužským rodě :? ? )
Jo. V mužském. Nick (tady) mám podle své kočky z atavaru - původní, který jsem chtěl zaregistrovat, někde při registraci zkolaboval...
Tak to teda sorry,siSIne :D .Tady se v rodech fakt nedá vyznat :roll:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 16:19 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
siSIn, to je pěkně hnusné :evil: :mrgreen: Skoro jako siSIŇák. Zůstaňme u siSINky - vždyť existují jména jako Straka, Pálka, Svoboda - a je to taky "ten" a ne "ta".

OT: Jednou jsem pod tím nickem psal něco Voloďovi Železnému do N@VY (již neexistující pořad "Volejte řediteli") a ten to pak četl v TV: "Píše mi pan Alexandr Sisinka,...". Mohli jsme se u televize umlátit smíchy :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 16:24 
Ghetto Star
Ghetto Star
Uživatelský avatar

Registrován: 04 črc 2005 09:53
Příspěvky: 979
Bydliště: Doma
siSINka píše:
siSIn, to je pěkně hnusné :evil: :mrgreen: Skoro jako siSIŇák. Zůstaňme u siSINky - vždyť existují jména jako Straka, Pálka, Svoboda - a je to taky "ten" a ne "ta".

OT: Jednou jsem pod tím nickem psal něco Voloďovi Železnému do N@VY (již neexistující pořad "Volejte řediteli") a ten to pak četl v TV: "Píše mi pan Alexandr Sisinka,...". Mohli jsme se u televize umlátit smíchy :D :D :D
Ty woe to si pamatuju,sem se řechtal :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 16:52 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 črc 2005 10:12
Příspěvky: 307
Bydliště: Santa Maria Beach, LS
Ja som End of the Line spravil na druhykrat. mal som problem chytit ho z toho auta. Trez hram GTA 2krat a poziarnicke misie som spravil v LS. 10 z 12 levelov mi dalo horiace auta na tej 4prudovke za stadionom, tak to bolo v poho. lenze v nejakom 8 leveli som bol inde, na uzemi tych zltych hajzlikov, a ked somo hasil, zablokoval som auto, nemohlo prejst, vodis sa na... a strelil mi dopneumatiky :( ale zvladol som to. A misie so sanitkou som spravil v Angel Pine. tam je to zrejme najlahsie


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 zář 2005 21:01 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
nu, jak se to vezme.. kdyz ta mise v baraku koncila, ja mel tolik malo zdravi, ze mi uz blikalo.. CJ vybiha z baraku, skoci, vsechno vybuchne, udela kotoul.. ale uz nevstane. wasted. nastesti jsem potom mohl pokracovat rovnou od toho jak Sweet naskoci na ten hasicak.. a to jsem zvladl taky napoprve..


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 zář 2005 21:16 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 črc 2005 10:12
Příspěvky: 307
Bydliště: Santa Maria Beach, LS
ja mam s hentym tiez skusenost, ale z lleteckej skoly. skakal som s padakom a neskoro som ho otvoril,myslel som ze som sa zabil, ale myslil som sa. tak som skocil este par krat a stale drzalo. potom som sa vrhol na tu cast so stunt plane a akonahle ma donho posadilo, tak mi vyhodilo wasted :?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 zář 2005 22:13 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 17:13
Příspěvky: 691
Bydliště: Martin/Brno
mne sa nieco podobne stalo na zavodoch. som vyskocil z horiaceho auta, padol som z velkej vysky a napisalo mi wasted... a ked som zacal dalsi zavod, tak ma vyhodilo z auta a az potom som zomrel...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 zář 2005 22:19 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 11 čer 2005 18:05
Příspěvky: 1841
Bydliště: 37°14´N, 115°48´W
Já jsem dělal hasičské mise těsně před End Of the line, ale ne v LS, toby byla sebevražda, ale v SF, tam je to klidnější. Dělal jsem to proto, abych tam nemusel jak blbec hasit, protože moje grafická karta (ATi Radeon 9600 128MB) to začínala nestíhat.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak dlouho trva posledni mise
PříspěvekNapsal: 29 říj 2005 08:26 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 20 říj 2005 22:33
Příspěvky: 53
Bydliště: 10 m od kompu
Max píše:
Tak sem hral hral a hral a dostal se k posledni misi. No a vse sem napoprve zvladl krome toho jak je sweet na tom hasicaku. Ta mise trva snad 30min uz sem visel ven a rekl si konecne konec ale co to zase pokracovani. no tak sem se za tim hasicakem vidal. no a jak se hned projizdi tou osadou jakousi tak sem dostal smyk a spadl z utesu, to by ani nevadilo jenze se mi to auto zaseklo :(((((
A tak se chci zeptat co nasleduje po te honicce. Myslim si ze to snad uz bude konec ne? Navic mam pomalej komp takze to projiti horici budovy me trva dost dlouho. Seka se to a jeste nic nevidim. Do me nekdo prazi ani nevim odkud, jen kdyz se podivam jakoby pod kour tak je neco videt.

potom roztrielaš fízlom auta a koniec


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz