Právě je 06 kvě 2024 13:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Jak dlouho trva posledni mise
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 10:13 
Newbie
Newbie

Registrován: 04 črc 2005 20:49
Příspěvky: 12
Tak sem hral hral a hral a dostal se k posledni misi. No a vse sem napoprve zvladl krome toho jak je sweet na tom hasicaku. Ta mise trva snad 30min uz sem visel ven a rekl si konecne konec ale co to zase pokracovani. no tak sem se za tim hasicakem vidal. no a jak se hned projizdi tou osadou jakousi tak sem dostal smyk a spadl z utesu, to by ani nevadilo jenze se mi to auto zaseklo :(((((
A tak se chci zeptat co nasleduje po te honicce. Myslim si ze to snad uz bude konec ne? Navic mam pomalej komp takze to projiti horici budovy me trva dost dlouho. Seka se to a jeste nic nevidim. Do me nekdo prazi ani nevim odkud, jen kdyz se podivam jakoby pod kour tak je neco videt.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak dlouho trva posledni mise
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 10:20 
Ghetto Star
Ghetto Star
Uživatelský avatar

Registrován: 04 črc 2005 09:53
Příspěvky: 979
Bydliště: Doma
Max píše:
Tak sem hral hral a hral a dostal se k posledni misi. No a vse sem napoprve zvladl krome toho jak je sweet na tom hasicaku. Ta mise trva snad 30min uz sem visel ven a rekl si konecne konec ale co to zase pokracovani. no tak sem se za tim hasicakem vidal. no a jak se hned projizdi tou osadou jakousi tak sem dostal smyk a spadl z utesu, to by ani nevadilo jenze se mi to auto zaseklo :(((((
A tak se chci zeptat co nasleduje po te honicce. Myslim si ze to snad uz bude konec ne? Navic mam pomalej komp takze to projiti horici budovy me trva dost dlouho. Seka se to a jeste nic nevidim. Do me nekdo prazi ani nevim odkud, jen kdyz se podivam jakoby pod kour tak je neco videt.
Musíš jet furt za ním a na dálnici se ten fízl bude snaži Sweeta shodit,ty pod sweeta musíš zajet a chtit ho ( od tý doby by se ti to mělo loadovad od toho jak skočí na ten hasičák ).Po tom co ho chytíš bude řídit sweet a ty budeš střílet ( takových 5-10 min. ) :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak dlouho trva posledni mise
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 10:34 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 11 črc 2005 13:45
Příspěvky: 400
Bydliště: http://gamelair.cz/
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Max píše:
Tak sem hral hral a hral a dostal se k posledni misi. No a vse sem napoprve zvladl krome toho jak je sweet na tom hasicaku. Ta mise trva snad 30min uz sem visel ven a rekl si konecne konec ale co to zase pokracovani. no tak sem se za tim hasicakem vidal. no a jak se hned projizdi tou osadou jakousi tak sem dostal smyk a spadl z utesu, to by ani nevadilo jenze se mi to auto zaseklo :(((((
A tak se chci zeptat co nasleduje po te honicce. Myslim si ze to snad uz bude konec ne? Navic mam pomalej komp takze to projiti horici budovy me trva dost dlouho. Seka se to a jeste nic nevidim. Do me nekdo prazi ani nevim odkud, jen kdyz se podivam jakoby pod kour tak je neco videt.



jj,přesně tak ,mě se to stalo napoprvé,že jsem se zasekl,když jsem spadl s útesu,ale udělal jsem to na potřetí i když nevím ,jak mi na to auto spadl....
Z)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 10:42 
Soldier
Soldier

Registrován: 01 črc 2005 15:42
Příspěvky: 443
Bydliště: MB
A proč padáte z těch útesů? To se dělá :lol: ??? Já vždycky uhořel už v tý budově, páč jsem moc neuměl hasit :lol: To bylo dost loool... Ale teď už to umim, heč!!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 10:44 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
JohnyWalker píše:
A proč padáte z těch útesů? To se dělá :lol: ??? Já vždycky uhořel už v tý budově, páč jsem moc neuměl hasit :lol: To bylo dost loool... Ale teď už to umim, heč!!
ja som to spravil na dvakrat prvy krat ma zastavilo to strielanie...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 10:46 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 11 čer 2005 18:05
Příspěvky: 1841
Bydliště: 37°14´N, 115°48´W
Vždyť stačí udělat všechny levely hasičských submisí a budete nehořlaví, ne?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 10:48 
Soldier
Soldier

Registrován: 01 črc 2005 15:42
Příspěvky: 443
Bydliště: MB
Tak si to zkus dělat v tom riotu:-)... Já pak taky litoval že jsem ju neměl už předtim, ani nevíš jak :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 10:53 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 11 čer 2005 18:05
Příspěvky: 1841
Bydliště: 37°14´N, 115°48´W
Já už mám taky riot, ale uložil jsem si to v los santos těsně po tom co můj gang napadli ballas a hasičskou misi udělal v San Fierru. Teď ale stále dobývám území po misi Los Desperados, takže u End Of The Line nejsem.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 10:59 
Soldier
Soldier

Registrován: 01 črc 2005 15:42
Příspěvky: 443
Bydliště: MB
No vidiš, to mě nenapadlo, dělat jí jinde než v LS... Holt to byl osud, ale nakonec se povedlo (napotřetí) :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 12:27 
Shooter
Shooter
Uživatelský avatar

Registrován: 05 čer 2005 16:22
Příspěvky: 278
Bydliště: Mimoň
První 2 pokusy CJ uhořel -> udělal jsem hasičský submise ->udelal jsem i tu misi.
Ta honicka mi neprisla tezka


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 12:46 
Soldier
Soldier

Registrován: 01 črc 2005 15:42
Příspěvky: 443
Bydliště: MB
Já jsem ty submise neudělal, a i tak jsem to zvládnul. Ta honička vůbec neni těžká...
Viděl jsem to dělat kámoše u mě na jeho save, předtim to hrál jednou, a když ten truck zajel někam do pryč tak si ho nadjel:-).. Měl tolik volnýho času že na něj musel vždycky dobu čekat než ho dojede :lol: . Taky bych chtěl mít takovou paměť na blbosti :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 14:06 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 11 čer 2005 18:05
Příspěvky: 1841
Bydliště: 37°14´N, 115°48´W
Já teď dělám hasiče, abych tam neuhořel. Jo a vzal jsem si ten S.W.A.T. truck a mám ho v garáži, ten je fakt hustej Z) Z)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 15:27 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Hasiče jsem si udělal hned jak mě policajti vysadili na začátku hry u toho kola. Zajel jsem do města pro hasičák, pohasil, co bylo potřeba a pak teprve poprvé "domů".


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 15:28 
Soldier
Soldier

Registrován: 01 črc 2005 15:42
Příspěvky: 443
Bydliště: MB
Tak to jsi se asi hodně bál že tě někdo cestou zapálí a umřeš, co:-)??


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 15:44 
Ghetto Star
Ghetto Star
Uživatelský avatar

Registrován: 04 črc 2005 09:53
Příspěvky: 979
Bydliště: Doma
já to udělal ještě před tou misí,jak mám zachránit Dennis
( 2 sisinka : ty mluvíš v mužským rodě :? ? )


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz