Právě je 28 dub 2024 21:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Přestříkání policejního auta (zbavení se hledanosti)
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 14:03 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Myslím si, že to nějak musí jít udělat - editací nějakého souboru. Jen nemůžu kápnout na ten pravý. Chvíli jsem se v tom vrtal, ale zatím nic... Adresář "data", soubory *dat

Počítám, že v nějakém souboru je možnost přestříkat policejní auto zablokována nějakým příznakem. Ten změnit - a je to :-)

Hledal jsem na cizích stránkách a fórech - zatím neúspěšně.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 14:06 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
A to tě to tak trápí?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Přestříkání policejního auta (zbavení se hledanos
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 14:15 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 21 kvě 2005 18:07
Příspěvky: 471
siSINka píše:
Myslím si, že to nějak musí jít udělat - editací nějakého souboru. Jen nemůžu kápnout na ten pravý. Chvíli jsem se v tom vrtal, ale zatím nic... Adresář "data", soubory *dat

Počítám, že v nějakém souboru je možnost přestříkat policejní auto zablokována nějakým příznakem. Ten změnit - a je to :-)

Hledal jsem na cizích stránkách a fórech - zatím neúspěšně.
Tohle nikde v .dat nenajdes je to primo v .exe nebo v main.scm. Taky jsem to hledal - konkretne jsem chtel aby ke vsem autum sel pripojit vlek - v .dff modelu to jde udelat ale musi to byt podporeno v .scm u konkretniho auta.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 14:19 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
tmx píše:
A to tě to tak trápí?
Trápí, protože NIKDY neudělám policejní misi - po 2-3 zlikvidovaných kriminálnících mám auto na šrot :? a moji "kolegové" se ke mně také nechovají nejlépe...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 14:21 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
siSINka píše:
tmx píše:
A to tě to tak trápí?
Trápí, protože NIKDY neudělám policejní misi - po 2-3 zlikvidovaných kriminálnících mám auto na šrot :? a moji "kolegové" se ke mně také nechovají nejlépe...

Tak si na to z vojenský základny v area 69 vypůjči tank! :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 14:22 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Donald Love: to víš nebo si to myslíš? (s tím *scm). Ještě mě napadl soubor script.img a zkusit to hledat tam. Asi na to mrknu...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 14:52 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 21 kvě 2005 18:07
Příspěvky: 471
siSINka píše:
Donald Love: to víš nebo si to myslíš? (s tím *scm). Ještě mě napadl soubor script.img a zkusit to hledat tam. Asi na to mrknu...
To vím na 100%.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 15:30 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2005 12:32
Příspěvky: 55
tmx píše:
siSINka píše:
tmx píše:
A to tě to tak trápí?
Trápí, protože NIKDY neudělám policejní misi - po 2-3 zlikvidovaných kriminálnících mám auto na šrot :? a moji "kolegové" se ke mně také nechovají nejlépe...

Tak si na to z vojenský základny v area 69 vypůjči tank! :D

Lepší je Apache vrtulník, s tím jsem ve Vice City udělal nějakých 50 levelů v řadě (a byl jsem multimilionář protože pak už peníze přibývaly šíleně rychle).
V San Anderas jsem udělal jen těch 12 protože je tu mnohem složitější terén a vrtulník se hůře ovládá (třeba když příjde vítr nebo dokonce bouře).
Tank je na to docela pomalý.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 15:38 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 21 kvě 2005 18:07
Příspěvky: 471
Tom KQT píše:
tmx píše:
siSINka píše:
tmx píše:
A to tě to tak trápí?
Trápí, protože NIKDY neudělám policejní misi - po 2-3 zlikvidovaných kriminálnících mám auto na šrot :? a moji "kolegové" se ke mně také nechovají nejlépe...

Tak si na to z vojenský základny v area 69 vypůjči tank! :D

Lepší je Apache vrtulník, s tím jsem ve Vice City udělal nějakých 50 levelů v řadě (a byl jsem multimilionář protože pak už peníze přibývaly šíleně rychle).
V San Anderas jsem udělal jen těch 12 protože je tu mnohem složitější terén a vrtulník se hůře ovládá (třeba když příjde vítr nebo dokonce bouře).
Tank je na to docela pomalý.
Tank je jedno z nejrychlejsich vozidel ve hre - staci otocit kanon dozadu a strilet - to je potom rychlost.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 15:48 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2005 12:32
Příspěvky: 55
Donald Love píše:
Tank je jedno z nejrychlejsich vozidel ve hre - staci otocit kanon dozadu a strilet - to je potom rychlost.

Ano, to vím, jenže tohle se hodí na rovinky, honit zločince určitě jen po dálnicích nebudeš. Takhle rozjetý tank je taky problém zastavit. Navíc nemůžete střílet dopředu. Atd. Atd.
Tahle rychlost je při policejních misích docela nanic.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 15:52 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
Já jsem udělal 19 levelů, pak jsem tank omylem utopil a měl jsem pořád nad 10 minut času... A z důvodu, že při sebemenší nepozornosti nejsi na cucky jako ve vrtulníku a nestřílí po tobě stíhačky, tak je tank lepší!!! :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 15:55 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2005 12:32
Příspěvky: 55
tmx píše:
Já jsem udělal 19 levelů, pak jsem tank omylem utopil a měl jsem pořád nad 10 minut času... A z důvodu, že při sebemenší nepozornosti nejsi na cucky jako ve vrtulníku a nestřílí po tobě stíhačky, tak je tank lepší!!! :D

No je to možné, já tank v policejní misi zkoušel jen ve VC a tam to s ním vážně nešlo (teda aspoň mi). Možná že ten tank v SA je vhodnější.
Apachem to bylo jak už jsem řekl těžší, už třeba kvůli vysokým stromům na venkově (ve městě jsou zase jiné překážky).


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 17:32 
Hoodsta
Hoodsta

Registrován: 01 črc 2005 19:34
Příspěvky: 118
Bydliště: Střed Los Santos
Tom KQT píše:
tmx píše:
Já jsem udělal 19 levelů, pak jsem tank omylem utopil a měl jsem pořád nad 10 minut času... A z důvodu, že při sebemenší nepozornosti nejsi na cucky jako ve vrtulníku a nestřílí po tobě stíhačky, tak je tank lepší!!! :D

No je to možné, já tank v policejní misi zkoušel jen ve VC a tam to s ním vážně nešlo (teda aspoň mi). Možná že ten tank v SA je vhodnější.
Apachem to bylo jak už jsem řekl těžší, už třeba kvůli vysokým stromům na venkově (ve městě jsou zase jiné překážky).


Právě že ve VC to bylo milionkrát lehčí, stáls s tankem na letišti a ti kreténi ti najíždeli před dělo...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 23:59 
Hoodsta
Hoodsta
Uživatelský avatar

Registrován: 08 čer 2005 12:37
Příspěvky: 108
Bydliště: Mimon
JJ,potvrzuju a doporucuju tank. 12 misi neni zadnej problem. Akorat prejizdeni z jedny strany mesta na druhou chvilku trva,a chce si to davat bacha na civilni auta,jinak tam je za par minut kavalerie... Ja sem se s nim nedostal nad 2 hvezdy za celejch 12 misi. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 09:32 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2005 11:30
Příspěvky: 599
Bydliště: Okrsek 13
hh asi zkusim s tankem udelat lekarskou misi. Nebo taxi :P


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz