Právě je 14 kvě 2024 16:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 212 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 16:49 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
NEchcem rypat, ale....o com je tento topic? :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 16:49 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
Tak sem si s ním pokecal přes Shoutbox (mám sice další ban, ale ještě pořád to můžu obejít :D ) ukecal jsem ho k tomu, že tu mapu asi opraví, o příběhu nechtěl slyšet se slovy, že takhle to má "každá česká fansite" tak jsem po něm chtěl aby mi teda nějakej odkaz hodil... začal nadávat typu "Seru ti na to když jseš tak retardovanej a neumíš si ty stránky najít sám, lol, já tady takový píčoviny řešit nebudu, jestli chceš tak pojď na ICQ"
tak jsem muř ekl že mě má v ignore listu takže si asi moc hezky nepokecáme. Opáčil že ať si založím nový ICQ účet že mě nemůže odtamtud vyndat, tak jsem se mu vysmál že se to bude muset naučit, protože to v pohodě jde, pak jsem z něj chtěl dostat tu stránku, on teda zase začal nadávat a skončilo to banem. :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 16:53 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 06 srp 2005 11:59
Příspěvky: 1690
Bydliště: In my PC
DaVca píše:
EDIT: http://www.gtaiv.ezin.cz/redakce.htm kliknete na otazniky u mailu :mrgreen:


looool :shock: si ho jako prekecal a dostal si ftp? :m


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 16:55 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
a nebo ho hacknul :mrgreen:
těším se na ten konec jak sem snad někdy hodíte :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: ...
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 17:00 
Soldier
Soldier

Registrován: 16 kvě 2005 14:24
Příspěvky: 323
Bydliště: Sin City
Ehm...koukám, že jsem mu to svým nevinným příspěvkem velice zavařil :). Jinak jeho blbost (viz ta citace u Smallvilláka) je opravdu do nebe volající. Nečekal bych, že bude někdo tak natvrdlej.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 17:09 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2005 13:04
Příspěvky: 5297
Bydliště: New York City
Hasis píše:
DaVca píše:
EDIT: http://www.gtaiv.ezin.cz/redakce.htm kliknete na otazniky u mailu :mrgreen:


looool :shock: si ho jako prekecal a dostal si ftp? :m


skor to okopcil z gtasa.cz a kedze upravuje web cez fp, tak nevidel ten tag a ostalo to tam


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: ...
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 17:15 
Soldier
Soldier

Registrován: 16 kvě 2005 14:24
Příspěvky: 323
Bydliště: Sin City
Tak to už je ale opravdu nářez :D. Možná jsem na to kápnul...

Mr. EDDIE není totiž nikdo jiný než iLook, který si z nás dělá totální prdel a mi mu na to skáčem! A když ne on, tak to bude stejně někdo tady z fóra. V tom případě by to pak byla opravdu dokonalá mystifikace...

Dobře...tak ne, no :). Ale já stejně pořád ještě věřím, že to ten dotyčný nemyslí vážně.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 17:19 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 04 srp 2005 13:51
Příspěvky: 5852
Bydliště: Tam kde mě nikdo nebude hledat
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Kolji píše:
NEchcem rypat, ale....o com je tento topic? :D


no tak prvé zaměření bylo na všechny weby o GTAIV, ale "uchvátil nás :m" web Eddieho (Murphy)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: ...
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 17:52 
Soldier
Soldier

Registrován: 16 kvě 2005 14:24
Příspěvky: 323
Bydliště: Sin City
Pravda...ale faktem je, že kdybych na ten EDDIEho nenarazil, asi bych to vůbec nevytvářel.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: VY JSTE BANDA RETARDŮ,MAZEC :D
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 18:48 
Newbie
Newbie

Registrován: 02 kvě 2007 09:24
Příspěvky: 8
Vidím,že jste zalezlí cvrčci jen celý dny u kompu.NO HAFOO,MAZEC :D Vy nemáte asi co dělat,co? Tam vás ve svítání pořádně nic nenaučej :P No já to beru,jste přece jen retardi,tak na vás musím pomalu.Tak já se vám představím,jsem rozdvojená osobnost (EDDIE),to myslím tak,že jsem klíĎas,vtipálek a tak,to je dobrá strana a druhá,že se dokážu zachovat jak svině a tak.Jinak,jak vidím,tak se tu bavíte nesmysly.JSme nejlepší fansite !!!! VBy nás v tom podporujete,jak denně navštěvujete web pages :D :D Jen tak dál hoši,ať mám čím dál větší.....Jinak musím uznat,když jsem viděl váš chcíplej poznámkovej blog,tak jsem válel smíchy,ze strany na stranu a zas .....ze strany na stranu :D Tomu říkáte web o gta4 ???????? No jo,retardi se pokoušeli vytvářet stránky,to stálo za to :D a prej,že jste nejlepší a nejrychlejší,co se týče novinek.NO ROFL ROKU HOŠI !!! To až vyjde gta4,to nebude takovej ROFL,jako když jste každej den nejrychlejší :D .Zpátky k věci,musím uznat,že SE ŠÍLENĚ BAVÍM VAŠÍ DEMENCÍ,to už vidíte v mém slohu,co tu píšu :D Celá rodina moje se baví vaší demencí takéé a psal jsem to 100 lidem na ICQ a co udělali ? Viděl jsem 20 smajlů tlemícíh za sebou.TAKOVÝ RETARDÉRY JSEM JEŠTĚ NEŽRAL a na webu vás budu pořád ztrapňovat,s tím počítejte :D SNAD Z TOHO DOSPĚJETE :D Nejdřív jsem si myslel,že je vám 8,teď vím,že jste psychicky mentálně postížené děti :D NIKDY JSEM NEPOTKAL TAKOVÝ BLÁZNY JAKO JSTE VY :D :D :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 18:56 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
ROFL - tam je vic smaljiku, nez ve wolfestove alteregu z laskosveta :mrgreen:

Neboj - tvuj prispevek ti tu nebudeme editovat a jinak preji mnoho zabavy tobe i tvoji rodine

(nejsou tvoji rodice sourozenci?)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 18:57 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2005 21:22
Příspěvky: 1116
Bydliště: Neznámé
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
GFW/X360 Live Nick: Rood2k9
prosiim nedavejte mu hlavne ban :) chci videt jak se tu to miminko obhajuje svuj supr mega dupr web :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 18:57 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
Jak já ho lituju, to musí bejt opravdu život na nic, s takovýmhle projevem.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: VY JSTE BANDA RETARDŮ,MAZEC :D
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 19:01 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
--EDDIE-- píše:
Vidím,že jste zalezlí cvrčci jen celý dny u kompu.NO HAFOO,MAZEC :D Vy nemáte asi co dělat,co? Tam vás ve svítání pořádně nic nenaučej :P No já to beru,jste přece jen retardi,tak na vás musím pomalu.Tak já se vám představím,jsem rozdvojená osobnost (EDDIE),to myslím tak,že jsem klíĎas,vtipálek a tak,to je dobrá strana a druhá,že se dokážu zachovat jak svině a tak.Jinak,jak vidím,tak se tu bavíte nesmysly.JSme nejlepší fansite !!!! VBy nás v tom podporujete,jak denně navštěvujete web pages :D :D Jen tak dál hoši,ať mám čím dál větší.....Jinak musím uznat,když jsem viděl váš chcíplej poznámkovej blog,tak jsem válel smíchy,ze strany na stranu a zas .....ze strany na stranu :D Tomu říkáte web o gta4 ???????? No jo,retardi se pokoušeli vytvářet stránky,to stálo za to :D a prej,že jste nejlepší a nejrychlejší,co se týče novinek.NO ROFL ROKU HOŠI !!! To až vyjde gta4,to nebude takovej ROFL,jako když jste každej den nejrychlejší :D .Zpátky k věci,musím uznat,že SE ŠÍLENĚ BAVÍM VAŠÍ DEMENCÍ,to už vidíte v mém slohu,co tu píšu :D Celá rodina moje se baví vaší demencí takéé a psal jsem to 100 lidem na ICQ a co udělali ? Viděl jsem 20 smajlů tlemícíh za sebou.TAKOVÝ RETARDÉRY JSEM JEŠTĚ NEŽRAL a na webu vás budu pořád ztrapňovat,s tím počítejte :D SNAD Z TOHO DOSPĚJETE :D Nejdřív jsem si myslel,že je vám 8,teď vím,že jste psychicky mentálně postížené děti :D NIKDY JSEM NEPOTKAL TAKOVÝ BLÁZNY JAKO JSTE VY :D :D :D :D :D

Nepripadas si malinko blbe kdyz prijdes do komunity kde mnoho lidi je na stredni skole, nebo uz je davno po stredni (kde ty zdaleka nejses) a nadavas jim do retardu, debilu a blaznu? Nepripadas si blbe kdyz projevujes svoji detinskost editovanim prispevku a nazoru lidi na svych super duper strankach, kde polovina informaci je smyslenych? Nepripada ti blbe nadavat lidem kteri mluvi pravdu? Ja se totiz docela divim, ze sem vubec odvazujes psat.
Edit: Eddie, vysvetlis mi prosim co to znamena pohlavni styk?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: VY JSTE BANDA RETARDŮ,MAZEC :D
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2007 19:06 
Newbie
Newbie

Registrován: 02 kvě 2007 09:24
Příspěvky: 8
Kenny01 : Nepřipadá ti divný těhlech retardů se zastávat ??? každej má svůj názor.Já jsem taky na střední škole a na hodně dobrý škole.Nepřipadá mi blbý jim nadávat,když mě tam píšou absolutní nesmysly na webu,pravdu tam nepíšete,píšete jen píčoviny.PRAVDU mám jen já a ne nikdo z vás.Buď napíšete,že mám třeba tohle opravit nebo změnit a nebo že se ti stránky nelíběj a tak,což beru jako slušnou formu a ne tohle : Ježiš to je spíčenej web,ježiš samá lež tady,ježiš dement admin.Tak se pak nediv,že ty příspěvky edituju,KDYŽ SE TAM CHOVÁTE JAK RETARDI,já vám taky nelezu na ten vááš skrzlej cikánskej blog. :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 212 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz