Právě je 28 bře 2024 21:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 212 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Rychlá analýza českých GTAIV webů aneb Věci nevídané
PříspěvekNapsal: 29 dub 2007 14:16 
Soldier
Soldier

Registrován: 16 kvě 2005 14:24
Příspěvky: 323
Bydliště: Sin City
Hola, rád bych se s vámi podělil o jeden krátký příběh.:) Včera jsem se snažil zjistit, kolik existuje českých a slovenských (resp. česko-slovenských:)) GTA IV fan-stránek...rozhodně jich není málo. Třeba co se týče vizuálních kvalit, jsou všechny relativně na dobré úrovni, rozdíly v informační hodnotě jednotlivých webů už jsou větší, ale přesto se jich najde kvalitních dost. Web gtaiv.cz patří samozřejmě k tomu nejlepší, co se u nás vůbec dá najít (avšak vždycky je co zlepšovat:)) Tenhle post píšu právě sem, protože lidi okolo gtaforum.cz a gtasa.cz jsou mi bližší než tvůrci ostatních podobných serverů. I spojení sil s gtaplanet.cz mi je dost sympatické, protože ve finále je to mnohem efektivnější přístup než udržování dvou konkurenčních sajt (už takhle jich je dost).

Samozřejmě tady nebudu všechny ty weby jmenovat, ale rád bych alespoň jeden zmínil a doufám, že to moderátoři nebudou brát jako štvavou reklamu proti konkurenci (které se mimochodem gtaiv.cz opravdu nemusí obávat):)

Včera jsem objevil mimo jiné web gtaiv.ezin.cz....a přiznám se, že do teď nevím, jestli si jeho šéfredaktor (EDDIE) dělá ze čtenářů prdel nebo to myslí vážně. Nebudu se tady rozepisovat, jaké všechny možné kecy tam lze najít. Koneckonců se můžete podívat samy. O úpravě textu (pravopisné i stylistické) se raději také moc zmiňovat nebudu:). Samotné stránky však nejsou to, co mě přimělo k napsání tohoto postu. Včera jsem totiž v komentářích zareagoval na novinku (info o preview v OPM), ve které EDDIE také píše: "(...)Uvidíme konečně mapu Liberty City v plné síle.Na nové screeny se můžete podívat zde a na atworky zde a novou mapu hry zde.(...)." Můj komentář jsem formuloval jako (dobře myšlenou) kritiku stánek, resp. jejího obsahu (EDDIE tvrdí, že přepisuje pouze čistě ofic. informace..ehm:)) a připomínku, že se opravdu nejdená o mapu LS, ale o mapu centra NY (kdo četl to preview, ví, proč se v něm objevila). A dnes jsem už jen koukal, jak se dějí věci nevídané. V tabulce s komentáři je pouze nápis "Přístup zakázán - Vaše IP adresa je blokována!", tak sem skrz anonymni-surfovani.eu najel na web podruhé a v tabulce komentářů je můj (celkem dlouhý a nepříliš pozitivní, avšak opakuji dobře mínění:)) přepsán na "Jsou to dost dobře udělané stránky.:)" a nad ním odpověď od EDDIEho: "Já vím". No, tak sem napsal dalsi dva posty, jeden reagující na tu cenzuru a druhý na aktuální novinkový blábol a jsem zvědav, jak to EDDIE vyřeší:).

Jak říkám, neberte nikdo tenhle článek jako nějaké kydání hnoje na konkurenci mého oblíbeného webu. Napsal jsem to jen tak pro pobavení a oddych od neustálého hledání infa přímo o hře, což je denní chleba fanoušků GTA.:)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 dub 2007 16:02 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2005 21:22
Příspěvky: 1116
Bydliště: Neznámé
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
GFW/X360 Live Nick: Rood2k9
tak tudle stranku znam uz dyl, pamatuju si ty kecy co sem tam cet ze sou z GI, ikdyz tehdy jeste nebyl vubec na stancich o tom ze ve hre se ma hrac stat primatorem New Yorku a takovydle kecy


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 dub 2007 17:38 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
filda.sv: to už je hodně dlouho, cos tady byl naposledy, co? :wink: By mě zajímalo, zda tě ještě někdo zná jako zdejšího moda....

Pár měsíců tomu dávám....


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 dub 2007 18:43 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 13 led 2007 14:42
Příspěvky: 721
Bydliště: Liberty City
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
ten hoch si nějak věří, už tam má sekce jako MODIFIKACE, ČEŠTINA, TUNING SRAZY, SPOTŘEBIČE atd.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 dub 2007 18:58 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 04 srp 2005 13:51
Příspěvky: 5852
Bydliště: Tam kde mě nikdo nebude hledat
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
siSINka píše:
filda.sv: to už je hodně dlouho, cos tady byl naposledy, co? :wink: By mě zajímalo, zda tě ještě někdo zná jako zdejšího moda....
Pár měsíců tomu dávám....


já si ho teda jako zdejšího moda pamatuju


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 dub 2007 23:06 
Soldier
Soldier

Registrován: 16 kvě 2005 14:24
Příspěvky: 323
Bydliště: Sin City
siSINka píše:
filda.sv: to už je hodně dlouho, cos tady byl naposledy, co? :wink: By mě zajímalo, zda tě ještě někdo zná jako zdejšího moda....


To potěší, že si někdo vzpomněl:). Jinak koukám, že už si taky navštívil EDDIEho stránky a stal se jeho obětí, co si mu původně napsal? Ten kluk to asi fakt nemyslí vážně. No, vyzval mě (jsem tam pod nickem "bs8") na ICQ pokec, tak uvidíme (rozhodně pro pobavení opět poreferuju:). Zatím jsem ho nezastihl. Btw. samozřejmě zase provedl ukázkovou čistku - smazání jednoho příspěvku, přepsání druhýho na pochvalu novinky (kterou jsem zkritizoval) a BAN pro IP proxy z anonymni-surfovani.eu...tak ted pouzivam jinej web proxy (bohužel o dost pomalejší), ale posty už radši psát nebudu, nerad bych o takovou srandu přišel úplně:D. I další z přispěvovatelů ("Manasek") to asi trochu přepískl.

Smallvillák píše:
já si ho teda jako zdejšího moda pamatuju


Na to, že jsem ho dělal jen ze začátku fóra (jsem vlastně skoro jeden ze zakladatelů:))...dobrá paměť:).


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 dub 2007 23:11 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
FILDA!!! Welcome back!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 dub 2007 23:12 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
weetej :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 dub 2007 23:16 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2005 19:52
Příspěvky: 2237
nick mi neco rika ale to ze si byl mod sry na to nepamatuju taky sem tu skoro od zacatku ale to sem se teprv rozkoukaval :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 dub 2007 23:24 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 čer 2006 18:01
Příspěvky: 1261
Bydliště: Liberec, CZ
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: NitramCZi
eh "post sisinky"
siSINka: SUPER STRÁNKY !!!
ten eddie je fakt dmnt :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 dub 2007 08:48 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Napsal jsem mu tam akorát něco ve smyslu, že bude-li své návštěvníky oslovovat "vole", určitě to dotáhne hodně daleko...

Teď už tam může jen prostřednictvím anonymizéru :wink:


edit: toto: http://gtaiv.ezin.cz/web.htm stojí za přečtení...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 dub 2007 10:37 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2005 13:04
Příspěvky: 5297
Bydliště: New York City
uz len to, ze ma stranku umiestenu na servere ic.cz znaci, ze je zbytocne zaujimat sa o ten web.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 dub 2007 11:56 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
Plobo: No tak tohle mě až pobavilo. Na to kolik toho Rockstar oficiélně potvrdilo, je toho tady opravdu hodně. A většina má v sobě aspoň jeden nesmysl, není li nesmysl celá. Jen ty oficiální zprávy které jsou opravdu oficiální, jsou správně. Vím že se chceš pochlubit mnoha informacemi a tak si některé vymýšlíš nebo si je trochu připestříš nebo přidáváš to co řekne i tamhleten na ulici,
Plobo: horší to je s tím že neuneseš kritiku. Vím o přepsaných příspěvcích, neboť jsem je viděl i jinak. Komukoliv kdo ti trošku něco vytkne, hned posíláš do prdele a ještě dál Měl bys udělat v tom Hlasovacím Boxu spíš kdo ti věří všechny ty zprávy... myslíš že by se našlo jen málo naivek :D
Plobo: teď jsem četl příběh Opravdu hezký, oficiální a dlouhý, romantický a prostě nádherný a kdo nepozná ironii je vůl
tyhle tři příspěvky jsem napsal... a už mám zakázanej přístup :mrgreen:
EDIT: Plobo: To jo,jsou hustý,chodím sem každej den,jak se mi tyhle STRÁNKY ZAMLOUVAJ
a tohle z toho udělal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Naposledy upravil plobo dne 30 dub 2007 12:06, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 dub 2007 12:05 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2005 19:52
Příspěvky: 2237
to je silnej komik ten eddie :lol:

muj post:

Draghost
Ty si pěknej debil viď eddie?

upravenej:

Dragon_ghost
Jo jsou bezva


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 dub 2007 12:34 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
Citace:
plobo (12:08 PM) :
teda opravdu moc hezky přepisuješ příspěvky :-D
Eda :-D :-D (12:08 PM) :
ZDar
Eda :-D :-D (12:08 PM) :
To přepisuju,nebudu tam pořád číst ty vaše kraviny.Jste jak malý děti
plobo (12:09 PM) :
proč? Musím říct že třeba o příběhu se Rockstar ještě ani nezmínil. To přece JE výmysl.
plobo (12:09 PM) :
a nejsme jak malý děti, jen konstatujem fakt, že několik zpráv není oficiálních ani zdaleka, což se tobě nelíbí a mažeš to
plobo (12:10 PM) :
nejhorší je že až tam někdo příjde a přečte si to jak ti to "všichni ukrutně chválíme" tak že si budou myslet že je to super a pak na některé nesmysly i uvěří
Eda :-D :-D (12:11 PM) :
Jenže ty kokote,časopis Game Informer a oficiální časopis Playstation magazín,kteří byli jako první informování na světě o dění gta4 a měli i první screeny od R*,tak od nich máme ty INFA.Jo a jak tam pořád dokola píšeš kokotiny na webu,mi připadá,že jseš duševně postíženej a nebo se ti ty stránky strašně llíběj,tak tam na ně chodíš každej den se dívat.
plobo (12:13 PM) :
Našel j sem si naskenovaný obrázky Game Informeru i toho Playstation magazínu. Jakožto fanda GTA 4 to považuji za samozřejmost, a o tom že Niko Bellić vtrhne do nějakýho bohatýho sídla a někoho tam hledá a rozráží dveře, tam opravdu není ani zmínka. ;-)
plobo (12:14 PM) :
jo a asi ti o několik dní ušlo, že se ptalo toho kdo dělal tu recenzi na Game Informer (hrál nějaký 20 nebo 10 minutový demo) se mohlo ptát na různé otázky a on se snažil odpovědět
plobo (12:14 PM) :
a o mobilu kde jsou takovéto vymoženosti se jenom konstatuje
Eda :-D :-D (12:15 PM) :
VOLE,časopisy oficiální promluvili,herní časáky si asi nebudou vymýšlet.ZAMYSLI SE,hráli demo GTA4
plobo (12:16 PM) :
já vím že časáky si nevymýšlej, ale ty si vymýšlíš a píšeš že to psali v časáku, kterej jsem četl a ve kterým to není.
Jo a ta mapa- myslíš že R* daj opravdový názvy měst? že daj opravdovej Brooklyn a New Jersey? že tam bude opravdovej Manhattan? :-D
plobo (12:17 PM) :
to by se to muselo jmenovat New York, ne Liberty City
Eda :-D :-D (12:18 PM) :
*JOKINGLY* TY JSEŠ VELKEJ RETARD PROSÍM TĚ.KDYBY NĚCO,TAKOVÝ INFA MÁ KAŽDÁ FANSITE O GTA4 ČESKÁ.TAKŽE ASI NEKECÁM.JINAK TYHLE ČASÁKY,OD KTERÝCH TO ČERPÁME,VYCHÁZEJ JEN V ZAHRANIČÍ
Eda :-D :-D (12:18 PM) :
LOOOOOOOOOOOOL
Eda :-D :-D (12:18 PM) :
*JOKINGLY*
plobo (12:18 PM) :
já VÍM že vycházej ze zahraničí, ale od čeho existujou naskenovaný verze na internetu, ty lolku ;-)
Eda :-D :-D (12:19 PM) :
Bylo to v časáku,fotili mapu z menu hry

plobo (12:19 PM) :
:-D
Eda :-D :-D (12:20 PM) :
TY JSEŠ TAKOVEJ RETARD [:-} *JOKINGLY*8-) NEBUDU SE S TEBOU DOHADOVAT.PODLE MĚ JSEŠ BUˇˇD MALEJ HARANT A NEBO PSYCHICKY POSTÍŽENEJ DEMENT.
Eda :-D :-D (12:20 PM) :
TY JSEŠ TAKOVEJ RETARD [:-} *JOKINGLY*8-) NEBUDU SE S TEBOU DOHADOVAT.PODLE MĚ JSEŠ BUˇˇD MALEJ HARANT A NEBO PSYCHICKY POSTÍŽENEJ DEMENT.
Eda :-D :-D (12:20 PM) :
TY JSEŠ TAKOVEJ RETARD [:-} *JOKINGLY*8-) NEBUDU SE S TEBOU DOHADOVAT.PODLE MĚ JSEŠ BUˇˇD MALEJ HARANT A NEBO PSYCHICKY POSTÍŽENEJ DEMENT.
Eda :-D :-D (12:21 PM) :
TY JSEŠ TAKOVEJ RETARD [:-} *JOKINGLY*8-) NEBUDU SE S TEBOU DOHADOVAT.PODLE MĚ JSEŠ BUˇˇD MALEJ HARANT A NEBO PSYCHICKY POSTÍŽENEJ DEMENT.
plobo (12:21 PM) :
ještě jednou prosím
Eda :-D :-D (12:21 PM) :
MÁM NEJLEPŠÍ STRÁNKY O GTA4 !!!!!!!!!!!!!!!!! *JOKINGLY*
plobo (12:21 PM) :
začínám si to myslet
Eda :-D :-D (12:21 PM) :
MÁM NEJLEPŠÍ STRÁNKY O GTA4 !!!!!!!!!!!!!!!!! *JOKINGLY*
Eda :-D :-D (12:21 PM) :
MÁM NEJLEPŠÍ STRÁNKY O GTA4 !!!!!!!!!!!!!!!!! *JOKINGLY*
Eda :-D :-D (12:21 PM) :
MÁM NEJLEPŠÍ STRÁNKY O GTA4 !!!!!!!!!!!!!!!!! *JOKINGLY*
Eda :-D :-D (12:21 PM) :
MÁM NEJLEPŠÍ STRÁNKY O GTA4 !!!!!!!!!!!!!!!!! *JOKINGLY*
plobo (12:21 PM) :
ještě dvakrát prosím
Eda :-D :-D (12:21 PM) :
MÁM NEJLEPŠÍ STRÁNKY O GTA4 !!!!!!!!!!!!!!!!! *JOKINGLY*
Eda :-D :-D (12:21 PM) :
MÁM NEJLEPŠÍ STRÁNKY O GTA4 !!!!!!!!!!!!!!!!! *JOKINGLY*
Eda :-D :-D (12:22 PM) :
Stačí ? *JOKINGLY*
plobo (12:22 PM) :
jsem spokojen
Eda :-D :-D (12:22 PM) :
*JOKINGLY* Nic proti,ale na mým webu nenajdeš žádnej FAKE.Vše mám oficial.Jo a vydávání za ostatní prokazuje tvojí roveˇˇn inteligence.
plobo (12:23 PM) :
jaké vydávání za ostatní?
Eda :-D :-D (12:23 PM) :
*JOKINGLY* Nic proti,ale na mým webu nenajdeš žádnej FAKE.Vše mám oficial.Jo a vydávání za ostatní prokazuje tvojí úroveˇˇn inteligence.
plobo (12:23 PM) :
vydávám se jen za Ploba
plobo (12:23 PM) :
ti ostatní nejsou ode mně ;-)
plobo (12:24 PM) :
jo a jedna zmínka- ta mapa, je opravdová, a ty čísla znamenají, kde jsou ty věci které jsme viděli v traileru. Ale není tam ani zmínka, že TAKHLE bude vypadat GTA IV město
Eda :-D :-D (12:24 PM) :
Za mě se vydáváš,za Sisinu a za další retardovaný jména,který může vyymslet jen RETARD. *JOKINGLY* Koukal jsem na vaše IP adresy,nejsem blbej. 8-) Prostě jsem skvělá fansite a vím,že ty jseš nějakej blbeček z gta4.cz a nebo fanoušek,ale mě to nezajímá,tak už tam laskavě nepiš a chovej se ak normální člověk a jestli ne,tak tě budu jen buzerovat a mysli o mě co chceš.
plobo (12:25 PM) :
siSINka, je můj známý z fóra, Xardas je další známý a IP máme rozdílný
plobo (12:25 PM) :
protože oni tam lezou přes anonymizér, stejně jako já ;-)
Eda :-D :-D (12:26 PM) :
Přečti si,co jsem ti vše teˇˇd napsal,nebo to nemá cenu se s tebou normálně bavit a vyberu druhou cestu a to "BUZERACE",jako to děláte vy na našem webu.Jo a svolám pár kámošů z ICQ,aˇˇt si vás taky podaj.Takže se buˇˇd zamyslíš a nebo VÁS BUDEM JEN BUZEROVAT
Eda :-D :-D (12:26 PM) :
;-)
plobo (12:27 PM) :
buzeruj nás jak chceš, mě to neštve, ale jelikož nemám co dělat tak mě to zabavuje
(teď nastalo asi tak 20 příspěvků o tom že má nejlepší fansite :D )



Je s ním legrace :mrgreen:


Naposledy upravil plobo dne 30 dub 2007 15:51, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 212 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz