Právě je 29 bře 2024 00:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Vas nazor na trailer
Nadseni 92%  92%  [ 23 ]
Zklamani 8%  8%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 25
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 dub 2007 17:32 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2007 16:53
Příspěvky: 1806
tak prave na tomto som aj ja sa smial, ked Kolji zapotil ze Pigmej, ked si ho predstavim s tou malou ciernou ritkou pobehovat po velkom jablku s ostepom v ruke... DaVca aj Ty si ho uz takmer videl, krovaka stepneho???? :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 dub 2007 18:26 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2006 13:38
Příspěvky: 1212
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Wolfest píše:
Silverwolf píše:
Araba nechcem. Ruski by som este rozumel, ale arabski neviem ani jedno slovo :mrgreen:


To je taky argument jak prase :roll: Samozrejme tam budou bud titulky, nebo bude mluvit jen anglicky...


Vzdy je lepsie rozumiet tomu co hovoria, ako to citat v titulkoch a na 90% sa tam naozaj bude hovorit anglicky, takze som to nemyslel uplne vazne :roll:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 dub 2007 16:18 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2007 16:53
Příspěvky: 1806
pohoda, srandicky!
klidek!
vsetci tu snivame a hadame buducnost a to je pre nas fajn!! :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 dub 2007 16:12 
Playa
Playa

Registrován: 28 čer 2005 18:29
Příspěvky: 48
Mňa trailer dosť sklamal. Najviac sa mi nepáčila grafika. Je až veľmi dobrá. Na pc sa to asi nikdy nedostane a keď hej tak hra bude poriadne ochudobnená aby to šlapalo aspoň na 4GB Ram procesore 5Ghz a grafike 256mb. To ma dosť mrzí. Ja si to podla toho co som teda videl v traileri urcite nikdy nezahram. No mozno o 20 rokov ked bude 20Ghz procesor shit.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 dub 2007 19:43 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 04 úno 2007 13:51
Příspěvky: 53
Bydliště: Vice City
mě tak napůl pláču nad tím že to nerozjedu a obdivuju tu krásu :D


BTW: Já bych zas nejradši hrál za supermana když tam chcou mít ty neomezené možnosti :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 dub 2007 13:49 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 14:45
Příspěvky: 376
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: posila87cz
Johnyn píše:
Na pc sa to asi nikdy nedostane a keď hej tak hra bude poriadne ochudobnená aby to šlapalo aspoň na 4GB Ram procesore 5Ghz a grafike 256mb.


No, pokusim se tady objasnit nejake ty myty, legendy a babske povidacky :)... Tak predevsim, ty konzole nejsou zas takova dela, jak se zda. Takovy XBox360 (a myslim ze i PS3) ma jen 512 MB RAM a tu ma jeste vpodstate sdilenou s grafikou... Ta grafika by sice mela byt dobra, ale myslim, ze se s ni srovna nejaky low-endovy model GeForce8xxx nebo Radeon s tim novym jadrem, ktere jeste neni v prodeji :) (ale na to je cas, zejo :D)... Taky ty konzole maji naskok v hrubem vykonu (XBox360 ma 3 procesory, PS3 zase Cell - 8 specializovanych jader)... ale za chvilku budou mit PCcka normalne ctyr-jadra. Tak v PC verzi GTA4 nevidim zadny problem... otazkou jen je, jestli budou vyvojari muset grafiku a jine featury hodne osekat, aby to bezelo na rozumne rozsirenem hardwaru, nebo to pojede i tak, jak to je ted...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 dub 2007 14:57 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
posila píše:
Johnyn píše:
Na pc sa to asi nikdy nedostane a keď hej tak hra bude poriadne ochudobnená aby to šlapalo aspoň na 4GB Ram procesore 5Ghz a grafike 256mb.


No, pokusim se tady objasnit nejake ty myty, legendy a babske povidacky :)... Tak predevsim, ty konzole nejsou zas takova dela, jak se zda. Takovy XBox360 (a myslim ze i PS3) ma jen 512 MB RAM a tu ma jeste vpodstate sdilenou s grafikou... Ta grafika by sice mela byt dobra, ale myslim, ze se s ni srovna nejaky low-endovy model GeForce8xxx nebo Radeon s tim novym jadrem, ktere jeste neni v prodeji :) (ale na to je cas, zejo :D)... Taky ty konzole maji naskok v hrubem vykonu (XBox360 ma 3 procesory, PS3 zase Cell - 8 specializovanych jader)... ale za chvilku budou mit PCcka normalne ctyr-jadra. Tak v PC verzi GTA4 nevidim zadny problem... otazkou jen je, jestli budou vyvojari muset grafiku a jine featury hodne osekat, aby to bezelo na rozumne rozsirenem hardwaru, nebo to pojede i tak, jak to je ted...


To je pravda, ale musis brat v potaz, ze konzole jsou neskutecne dobre optimalizovane a hry se jim "delaj" presne na miru podle jejich architektury, ktera je vsude stejna. Na rozdil od pocitace, kdy je kazdy kus trosku jiny a dela se to genericky. Vem si minimalni pozadavky na GTASA u pocitacu a srovnej s vykonem PS2.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 dub 2007 15:26 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 14:45
Příspěvky: 376
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: posila87cz
DaVca píše:
Vem si minimalni pozadavky na GTASA u pocitacu a srovnej s vykonem PS2.

To mas pravdu... ale co jsem zase slysel, tak je PC verze graficky peknejsi... ma vetsi rozliseni textur, atd... taky normalni clovek na PC hraje s rozlisenim aspon 1024x768 coz je o cca polovinu vic, nez rozliseni televize.
Nicmene musis vzit v uvahu, ze pokud chces zobrazit ulici mesta, musi se ti vsechny objekty, ktere se vykresluji, zaroven vlezt do pameti... takze nemuzeme cekat nejake super detailni objekty nebo textury v nejakem super velkem rozliseni. V hrube pocetni sile maji konzole asi navrch, ale na PC bych klidne nejaky ten "cool" efekt ozelel (treba ty paradni dynamicke stiny, antialiasing, depth of field - tohle mi osobne pripada nepekne, nejsem na to zvykly). A taky na PC si muzu vetsinou zvolit rozliseni, takze tak taky muzu svemu stroji trochu ulevit...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 dub 2007 19:10 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 04 úno 2007 13:51
Příspěvky: 53
Bydliště: Vice City
jj je fakt že mezi konzolemi a pc je velký rozdíl tudíž gta4 bude mít možnost plno těch grafických vychytávek povypínat a snížit detaily na opravdové minimum.Taky vlastně ani newíme jak ta hra ve skutečnosti vypadá ten trailer byl tak vyhoněj že i konzole by stím měli problém jen si vzpomeňte na SA Z)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 dub 2007 23:36 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
Já bych náročnost neřešil. Nebude to tak žhavý... :) Když jsem SA bez problémů hrál na 1,8PIV, 256MB a GF MX440, tak tohle s 3GHz, 1 GB a nějakou lepší (v dnešní době) grafárnou taky půjde. Sice ne 1600x1200 na max, ale půjde!! :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 dub 2007 23:52 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2006 23:21
Příspěvky: 1052
Bydliště: Praha
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
GFW/X360 Live Nick: RainmakerCZ
tmx píše:
Když jsem SA bez problémů hrál na 1,8PIV, 256MB a GF MX440


LOL já jedu SA na 876 MHZ 512 RAM GeForceFX5200(128mb, ale na desce s 2x AGP) No a mám tu hru jen maličko pomalejší, ale poznám to jen při MP v porovnání s ostatními. :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 dub 2007 00:11 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 04 srp 2005 13:51
Příspěvky: 5852
Bydliště: Tam kde mě nikdo nebude hledat
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
mně jelo SA v pohodě na pentium 4, 512MB RAM, GeForce LX 5700LE


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 dub 2007 14:20 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 04 úno 2007 13:51
Příspěvky: 53
Bydliště: Vice City
nebude stím zas až takovej problém když jo no tak si místo scooteru koupím xbox 360 :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 dub 2007 15:27 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2007 16:53
Příspěvky: 1806
no neviem neviem.... ja som pred par rokmi kupoval vtedy spicku 2.8 procesor a giga RAM { 400 g disk } a po asi roku a pol prisiel FAR CRY a obcas to malp problemy ( Catakombs) a casom so chcel hrat HALF LIFE a tiez nic moc ... po vymene gref. karty sa to zlepsilo ale uz by asi trebalo nejaky apgrejdik, ci este nie?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz