Právě je 07 kvě 2024 20:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Zdá se vám můj FackAss projekt zajímavý?
Anketa končí za 10 črc 2006 19:35
Ano, samozřejmě 60%  60%  [ 3 ]
Ne, ani JackAss mě nenadchnul 40%  40%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 5
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 13:10 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Hate, zlato.

Opravdu netusim, co za hippityhoppera je v tom tvem podpisu, a uprimne, jestli to Tupac je nebo neni - me je to celkem fuk. Muj nazor stale plati.

A promin, ale kdo ti vnucuje me nazory? Myslim ze jsi paranoidni chlapce - nikde jsem nenapsal ze muj nazor je absolutni pravda - ostatne ani tvuj ne - vsechno je relativni.

Je mi uprimne receno jedno, s kym jsi se bavil ci nebavil, ja vidim, ze se tu chovas jako naprosty idiot, rozhodl jsem se, ze ti napisu liebesbrief - ovsem tebe to nejak vzalo, ne...? Heh.

Co ma tohle souviset s tim, ze posloucham Cradle? Uprimne receno to ze se kokotu s jejich trickem vyrojilo opravdu netusim, nikdy jsme si toho nevsiml. A znovu sem pletes neco, co sem vubec nepatri - nebavime se o tom, ze ja posloucham metal, ale o tom, ze ty se tu chovas jako male dite, a navic mas pekne hnusny avatar a podpis...

Mimochodem tricko s oblibenou kapelou opravdu nenosim, a 'cool' - DOUFAM - nejsem ani trochu.

A zas - kdo tvrdi, ze ja mam nejlepsi avtar a podpis? Kazdopadne myslim ze mi tu velke procento uzivatelu potvrdi, ze je lepsi nez tvuj ;]


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 13:44 
Soldier
Soldier

Registrován: 06 črc 2006 17:56
Příspěvky: 428
OK, takže zaprvý kolji, já i když moc ostatní skupiny lidí moc nemusim, tak je přesto neprudim a nebo nemám na ně úpně jasnej názor, to si splet, tohle tu prezentuje wolfest. A je blbost že hip hop je jen pro malý nebo co si tim chtěl říct... Popík je pro malý, já jen nemám rád když někdo jebe do hip hopu (sem tady jedinej hiphoper co brání hiphop, ostatní frajírci co řikaj že poslouchaj hip hop sou nějak zalezlý viz. cole nebo nero). J a btw já si nehraju na negra, nenosim hadry jako negr, a nemyslim si že HH je nej (opět je tohle u wolfesta a s jeho metalem, nebo jen prostě z nějakého důvodu nenavidí hiphop). S timhle si Kolji uplně mimo... Jasný hudba u rapu je strašná, nehraje se tam na kytaru apod. i když dneska umí na kytaru (basa apod.) každej druhej. Ale vsadim se že u hudby kde se hraje něco s kytarou si ti interpreti z 50 % nepíšou vlastní texty ( u popu je to 98% ). Mě hiphop chytl, kdybych měl vysvětlit proč, bylo by to nadlouho a nemělo by to cenu. Neházejte hip hop a tokio hotel do stejnýho pytle je to p*čovina. A Wolfeste měl by si se taky zamyslet jak se chováš ty, ne tady v jiných tématech apod. J a nevzalo mě to, já to beru většinou jako zábavu :mrgreen: , ale ne všichni to pochopí, ale to je mi jedno. A nechápu proč furt prudíš hiphop, to ti nějakej, jak ty řikáš hippytyhopper rozbil hubu nebo ti přefik mladou? Fakt nwm, nebude to něco normalního....
J a plobo je úplně mimo, nwm odkdy sou hadry co já nosim v katalogu :roll:
Furt si stojim za svým avatarem, je hezčí než ty vaše kočky a psi apod.
Radši bych to tu locknul admini :oops: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 13:56 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
-uz to ze ostatnych ludi "nemusis" znamena ze si rozumies len z hiphopermi a ostanymi pohrdas

-kto tu hovori o Tokio hotel? Je sice pravda, ze aj pop pocuvaju povacsine deti vo veku 11-13 rokov, ale s Hiphopom je to podobne :wink: . Lenze tu sa zas prejavil tvoj hiphopovy "nacionalizmus" (hip hop je super, ale pop je pitschovina)

-na co narazas tym, ze si ti interpreti nepisu vlastne texty? Ty sa pohybujes v svete metalovych kapiel, komunikujes so spevakmi a vsetci sa ti zdoverili, ze si nepisu vlastne texty? A myslis si, ze 100% hip hoperov ma texty VLASTNE? Ukas mi jediny dokaz :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 14:01 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 04 srp 2005 13:51
Příspěvky: 5852
Bydliště: Tam kde mě nikdo nebude hledat
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Kolji píše:
A myslis si, ze 100% hip hoperov ma texty VLASTNE? Ukas mi jediny dokaz :wink:


Zadny hiphoper nema vlastni texty

BTW. ten Tokio Hotel me dostal, co ho se plete


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 14:12 
Soldier
Soldier

Registrován: 06 črc 2006 17:56
Příspěvky: 428
Kolji píše:
-uz to ze ostatnych ludi "nemusis" znamena ze si rozumies len z hiphopermi a ostanymi pohrdas

-kto tu hovori o Tokio hotel? Je sice pravda, ze aj pop pocuvaju povacsine deti vo veku 11-13 rokov, ale s Hiphopom je to podobne :wink: . Lenze tu sa zas prejavil tvoj hiphopovy "nacionalizmus" (hip hop je super, ale pop je pitschovina)

-na co narazas tym, ze si ti interpreti nepisu vlastne texty? Ty sa pohybujes v svete metalovych kapiel, komunikujes so spevakmi a vsetci sa ti zdoverili, ze si nepisu vlastne texty? A myslis si, ze 100% hip hoperov ma texty VLASTNE? Ukas mi jediny dokaz :wink:


-ee, já ostatní lidi respektuju....

-tak tě asi nepřesvědčím, ale hip hop fakt neposlouchaj jen mladý, no nwm, kde se tahle myšlenka vubec vzala :roll:

-ou, kolji opět sis to nepřečet :) , já neřikal jen metalový skupiny :wink: ... MC - rapeři, maj veliký ego, myslí že sou nej, řikaj to ve svých textech, žádnej pravej rapper by nedovolil, aby mu někdo psal texty, kdyby j ostatní MCs by se mu smáli... V hip hopu rapuje o sobě, nebo prostě co zažil, to nejde. Nepíšou si vlastní texty jen P. Diddy a mladý hip hop skupiny nebo rapeři jako kriss kross, nebo lil bow wow, i když u těch nwm, ale pochybuju že by si tak malý smradi už psali texty :roll:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 14:15 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
Ukaz mi jeden jediny dokaz, ze 2Pac, 50 Cent alebo cojaviem Jay-Z si pisu texty sami :wink: A vies vobec, co znamena skratka MC?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 14:17 
Soldier
Soldier

Registrován: 06 črc 2006 17:56
Příspěvky: 428
omg Master of Ceremony... Ty to nechápeš důkaz není ani na ty metalový skupiny... Ale prostě u hiphopu je to skoro samozřejmost. Já si vážně neumim představit (až na ty výjimky co sem napsal) že by nějakýmu MCmu psal někdo jinej texty... Fakt u hip hopu prostě nejde aby si odrapoval cizí text a pak to pokládal za svý


Naposledy upravil Hate dne 18 črc 2006 14:24, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 14:23 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
Hate píše:
Fakt u hip hopu prostě nejde aby si odrapoval cizý text a pak to pokládal za svý


Preco by to neslo? A tu sme zase na zaciatku: "V hiphope je samozrejmost, ze si kazdy pise vlastne texty, ale v inych styloch to samozrejme nie je"


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 14:31 
Soldier
Soldier

Registrován: 06 črc 2006 17:56
Příspěvky: 428
Neřikal sem, že v jinejch stylech to není možný, ale hip hop je dejme to mu celkem mladej hudební žánr a už od tý doby si psali sami texty, nebyl kdo by jim to napsal...
A potom pokud nějakému MCmu někdo píše texty, tak to potom není MC nebo raper, ale zmrd, co si chce smočit zobák na ted už hodně výdělečným hip hopu


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 14:37 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Je HH i Cyphress Hill? Pokud jo, tak pár písniček HH taky poslouchám :wink:
V názvech různých stylů se moc nevyznám; poslouchám to, co se mil líbí - a je mi jedno, jak se to jmenuje. Ale toto hudební intermezzo jde úplně mimo téma tohodle threadu (a vlastně už dobré dvě stránky, že...). Od toho jsou tady hudební vlákna a nic nebrání založit další (dechovkové, popíkové či HH...).

ad obrázky v podpisu - nemohu posuzovat, protože naprostou většinu mám vyadblockovanou (vyjma plobo apod :wink: )

ad avatary
: kočičí jsou určitě nejlepší :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - mají dokonce řadu vlastních threadů Z)

Tím, že jsem někde napsal, že je Hateho avatar IMHO škaredý, jsem to nechtěl dotlačit do takovýchto hádek; mně se prostě všelijací skřeti či kubánští revolucioáři (Kolji by mohl vyprávět :wink: :mrgreen: ) nelíbí.

Mám v zásobě jeden opravdu parádní avatar; případný zájemce nějakého odpudivého jej může klidně použít...
Obrázek

(zdroj: hackthissite.com)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 14:41 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
nvm nvm, ale ty jejich (některejch)) ultra-sprostý písničky fakt nemusim, takový ty typu cenzura slovo cenzura cenzura slovo slovo slovo cenzura slovo cenzura....
Každopádně hip-hop se mi zdá pro puberťáky, spíše tak 11-15, záleží kdo s tý puberty vyjde...
jo, u nás ve městě a i okolí, nenajdeš někoho nad 15 let, kdo by nenáviděl hipppppppity hop. Poslouchaj to možná ty nad, který sou furt v pubertě a asi v ní i zůstanou....
s tebou se prostě nemá cenu hádat...
jo a neřekl bych že ve většině hip-hopu někdo rapuje co zažil, protože pokud to jak to zpívá a co zpívá zažil, tak musel vyrůstat v hodně nevychovávané rodině... a to pozor, neposlouchal sem jenom jednu nekvalitní skupinu, poslouchal sem jich 10, některý známý některý ne, ale ani jedna mi nepřipadala trochu normální aby mě zaujala...
EDIT: siSINka: jj, kočičí best a imho na tom nejsou škaredý xichty :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 14:46 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
LOL MADAFAKA UGH AGH HOP BANG BANG MANIEZ LOL!!1!11!

Nic, nebudu tu s hatem diskutovat, opravdu nemam zajem se tu hadat s nekym kdo si prekrucuje moje argumenty tak, jak se mu to hodi (a ty, co nedokaze prekroutit, uplne vynecha ;))

Jen pridam nakonec for kterej na Hateho pasuje, uz jsem ho sem asi nekam posilal, ale nevadi.

Jede řidič po dálnici a poslouchá rádio.
"Řidiči pozor, po dálnici jede nějaký blázen v protisměru."
Řidič nato: "Co blbnou? Já jich tu vidím nejmíň padesát, a ne jen jednoho!"


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 14:47 
Ghetto Star
Ghetto Star

Registrován: 27 srp 2005 18:28
Příspěvky: 852
hej nelockujte to tu. Ja tu mám tema na komiks a nevím proč se semlela hádka. Kvůli mě ????? Garfieldovi ????? Hateovi ??????? říkám vy****e se na to a nehadejte se tu o nake cmaranici. Bože, Bože a ješte jednou bože :roll: :| :roll: a wolfeste! s tím že mám mizerně udělaný podpis: ja jsem o hodně mladší než ty tak mě ber z rezervou nebo vůbec :smt118


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 16:26 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 04 srp 2005 13:51
Příspěvky: 5852
Bydliště: Tam kde mě nikdo nebude hledat
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
kua tady se to rozjizdi od Garfielda az po hipity hop :shock:

BTW. flestr tady uz asi nic vic nez hadka nebude :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2006 16:50 
Ghetto Star
Ghetto Star

Registrován: 27 srp 2005 18:28
Příspěvky: 852
bůůůůůůůůůů :smt022 :smt089 ale pockat :smt017 vzdyt to je sranda muj komiks byl shit tak at je sranda jupíí :smt038 :smt041 :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz