Právě je 07 kvě 2024 13:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Jak se vám líbí Underground Racer?
Supr 18%  18%  [ 3 ]
Dobrej 35%  35%  [ 6 ]
Ujde 24%  24%  [ 4 ]
Nic moc 6%  6%  [ 1 ]
Blbost 6%  6%  [ 1 ]
Totální koko*ina 12%  12%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 17
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 říj 2005 18:03 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
Khanemis píše:
plobo píše:
kdepak je vidět. Mezi "hubeným" a "svlanatým" jsou asi 4 fáze vzhledu ( nebo 3? )


Vážně? Já jsem si tam ničeho takovýho nevšimnul a to sem s tim blbnul dlouho.
mhm tak si toho začni všímat:D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 říj 2005 18:15 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Khanemis píše:
plobo píše:
kdepak je vidět. Mezi "hubeným" a "svlanatým" jsou asi 4 fáze vzhledu ( nebo 3? )


Vážně? Já jsem si tam ničeho takovýho nevšimnul a to sem s tim blbnul dlouho.

loool, tady dela chytryho a sam vi prd.. (Khanemis)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 říj 2005 18:17 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
Takze hezky od zacatku:
Nadpis bych dal trochu zajimavejsi tzn. hezci pismo mozna nejaky zajimavy logo ( nebo proste to co je nahore nevim jak se tomu rika v komixove terminologii :) a taky bych to dal na celou sirku ty stranky. Nedelal bych to tolik barevny kdyz uz mas cervenej nadpis udelal bych to okno ktery mas zluty taky cerveny nebo naopak. Dale mas docela malo obrazku a vynechal bych ten modrej pruh je to docela divny ( muj nazor :) Bubliny bych mozna udelal jiny a urcite bych zmenil font na nejakej zajimavej. Jak uz tady kdosi rekl je skoda ze tam neni skoro zadnej screen z toho zavodeni ale kdyz ti nefunguje spawner da se to omluvit. Z pribehu zatim nic nevime ale ma velkej (in)potencial :) Stranku bych udelal delsi a mozna se pokusil zapracovat na nejakym jinym pozadi. Ale jak rikam muze se to slusne zlepsit a pokud na tom dostatecne zapracujes bude to urcite kvalitni dilo :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 říj 2005 18:30 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Wolfest píše:
Khanemis píše:
plobo píše:
kdepak je vidět. Mezi "hubeným" a "svlanatým" jsou asi 4 fáze vzhledu ( nebo 3? )


Vážně? Já jsem si tam ničeho takovýho nevšimnul a to sem s tim blbnul dlouho.

loool, tady dela chytryho a sam vi prd.. (Khanemis)


Nepomlouvat jó!! :D
Tc, člověk vám chce pomoct a vy na mě vytahujete takovýhle pitominy


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2005 12:48 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
*Zm0LD@* píše:
Takze hezky od zacatku:
Nadpis bych dal trochu zajimavejsi tzn. hezci pismo mozna nejaky zajimavy logo ( nebo proste to co je nahore nevim jak se tomu rika v komixove terminologii :) a taky bych to dal na celou sirku ty stranky. Nedelal bych to tolik barevny kdyz uz mas cervenej nadpis udelal bych to okno ktery mas zluty taky cerveny nebo naopak. Dale mas docela malo obrazku a vynechal bych ten modrej pruh je to docela divny ( muj nazor :) Bubliny bych mozna udelal jiny a urcite bych zmenil font na nejakej zajimavej. Jak uz tady kdosi rekl je skoda ze tam neni skoro zadnej screen z toho zavodeni ale kdyz ti nefunguje spawner da se to omluvit. Z pribehu zatim nic nevime ale ma velkej (in)potencial :) Stranku bych udelal delsi a mozna se pokusil zapracovat na nejakym jinym pozadi. Ale jak rikam muze se to slusne zlepsit a pokud na tom dostatecne zapracujes bude to urcite kvalitni dilo :)


Ok, de se odpovídat na dlouhj názor :D :

Nadpis teda změním, ikdyž zatím nevím na co (možná SA font :lol: )
Šířka nadpisu: jo, za to sry nějak se mi to roztáhlo a zapoměl sem to už opravit :o
To žlutý okno teda taky asi změnim.
K obrázkům: o tom už sem tady mluvil, nechce se mi to znova psat tak si to kdyžtak najdi :wink: .
Ten modrej pruh z toho vyhodím, zbytečně mě zdržuje a navíc to s ním vypadá fakt divně :? .
Bubliny bohužel asi zůstanou stejný protože to dělám v malování (sem línej na AP :lol: :lol: :? ).
Fonťák: Arial nestačí? mno, já se po něčem podívám ale s největší pravděpodobností tam nechám Arial.
Spawner už jede ale musím ho trochu vypilovat... sem tam zlobí :x .
Ten příběh: mno, však ono se to spraví, teda doufám.
Tu stránku asi fakt prodloužím, aspoň se mi tam toho vleze víc :wink: .
Pozadí: co je špatný na černé? :shock: :?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2005 12:56 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Co se týče těch bublin, tak musim nesouhlasit. I v malování se daj udělat obstojný bubliny
Já to dělám tak, že napíšu text, pak ho ohraničim jakýmsi oválem (samozřejmě podle rozmístění textu) no a pak k němu přidám jeden s předpřipravenejch ukazatelů (mam tři: jeden klasickej do strany, pak jeden rovnej dolů a třetí je ukazatel pro přemýšlení), tyhle ukaztele pak akorát jednoduše natočím do správného směru a přidám k bublině

jediný čeho se nedá zbavit, je pixelovanost bublin, ale to se dá přežít :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2005 13:31 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
Khanemis píše:
Co se týče těch bublin, tak musim nesouhlasit. I v malování se daj udělat obstojný bubliny
Já to dělám tak, že napíšu text, pak ho ohraničim jakýmsi oválem (samozřejmě podle rozmístění textu) no a pak k němu přidám jeden s předpřipravenejch ukazatelů (mam tři: jeden klasickej do strany, pak jeden rovnej dolů a třetí je ukazatel pro přemýšlení), tyhle ukaztele pak akorát jednoduše natočím do správného směru a přidám k bublině

jediný čeho se nedá zbavit, je pixelovanost bublin, ale to se dá přežít :lol:


mno já to teda zkusim ale asi mě to zdrží v dělání dalšího dílu :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2005 14:22 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
No ten font bych dal jinej treba nejakej novej stahnutej z webu. Na cerny neni nic spatnyho a kdyz tam bude zadnej problem ale treba Khanemis ma ve svym komixu pozadi sedy a nevypada to spatne tak jenom jestli by jsi nezkusil trochu zaexperimentovat ale klidne tam nech tu cernou. Ten pribeh by se asi rozjet mel protoze zatim nevim vo co go :-) ale jinak je to dobry.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2005 15:11 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
*Zm0LD@* píše:
No ten font bych dal jinej treba nejakej novej stahnutej z webu. Na cerny neni nic spatnyho a kdyz tam bude zadnej problem ale treba Khanemis ma ve svym komixu pozadi sedy a nevypada to spatne tak jenom jestli by jsi nezkusil trochu zaexperimentovat ale klidne tam nech tu cernou. Ten pribeh by se asi rozjet mel protoze zatim nevim vo co go :-) ale jinak je to dobry.


Ten příběh trochu prozradím protože další díly se opozdí. Takže, jde tam o to že Mike je závodník (jak už všichni víme :lol: ) ale někdo se ho znaží zabít, Mike sice neví proč ikdyž se to určitě bude točit okolo jeho minulosti kde býval poldou než při jednom zásahu jeho kámoš zemřel. Mike s jeho kámošem totiž přišli na to, že v jejich policejní stanici bylo několik zkorumpovanejch haj*lů. Od té doby má Mike novou identitu - protože to byl korunní svědek (tu starou ID neprozradím), nesnáší policajty a chtěl se dát na závodění protože auta ho vždycky bavili a věděl o nich vše. Ale v profesionálních závodech pro něho nebylo místo tak se dal na Underground závody.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2005 15:16 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Mr. Fly píše:
Ten příběh trochu prozradím protože další díly se opozdí. Takže, jde tam o to že Mike je závodník (jak už všichni víme :lol: ) ale někdo se ho znaží zabít, Mike sice neví proč ikdyž se to určitě bude točit okolo jeho minulosti kde býval poldou než při jednom zásahu jeho kámoš zemřel. Mike s jeho kámošem totiž přišli na to, že v jejich policejní stanici bylo několik zkorumpovanejch haj*lů. Od té doby má Mike novou identitu - protože to byl korunní svědek (tu starou ID neprozradím), nesnáší policajty a chtěl se dát na závodění protože auta ho vždycky bavili a věděl o nich vše. Ale v profesionálních závodech pro něho nebylo místo tak se dal na Underground závody.


Ehm...neměl by se člověk s novou identitou snažit na sebe neupozorňovat?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2005 15:23 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
Khanemis píše:
Mr. Fly píše:
Ten příběh trochu prozradím protože další díly se opozdí. Takže, jde tam o to že Mike je závodník (jak už všichni víme :lol: ) ale někdo se ho znaží zabít, Mike sice neví proč ikdyž se to určitě bude točit okolo jeho minulosti kde býval poldou než při jednom zásahu jeho kámoš zemřel. Mike s jeho kámošem totiž přišli na to, že v jejich policejní stanici bylo několik zkorumpovanejch haj*lů. Od té doby má Mike novou identitu - protože to byl korunní svědek (tu starou ID neprozradím), nesnáší policajty a chtěl se dát na závodění protože auta ho vždycky bavili a věděl o nich vše. Ale v profesionálních závodech pro něho nebylo místo tak se dal na Underground závody.


Ehm...neměl by se člověk s novou identitou snažit na sebe neupozorňovat?


I repeat: THIS ISNT A REALITY!!! ITS GTA!! :lol: :lol: :lol: :lol:
neřeš to, nemůže furt sedět doma a hon*t nebo v kanclu a p*chat sekretářku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (sry za ty výrazy)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2005 15:27 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Mr. Fly píše:
Khanemis píše:
Ehm...neměl by se člověk s novou identitou snažit na sebe neupozorňovat?


I repeat: THIS ISNT A REALITY!!! ITS GTA!! :lol: :lol: :lol: :lol:
neřeš to, nemůže furt sedět doma a hon*t nebo v kanclu a p*chat sekretářku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (sry za ty výrazy)


Já vim, že to není realita, ale kvůli tomu se nemusí ještě chovat absolutně nelogicky, ne? Na tohle se dá svést všechno

V pohodě, ještě se z těch "výrazů" pohoršen necejtim :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: SRY
PříspěvekNapsal: 09 říj 2005 15:39 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
pardone seňores, zapoměl jsem na to.
Na mým komixu mi bude pomáhat ten nejlepší z nejlepších (v některých detailech a akčních situacích):
Wolfest


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2005 20:40 
Godfather
Godfather
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2005 23:14
Příspěvky: 2879
Bydliště: U mě doma
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
ten pribeh: byl polda...ted je ilegalni zavodnik :mi az moc pripomina Fast & Furious


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 říj 2005 20:18 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2005 16:11
Příspěvky: 1150
Bydliště: San Andreas (Las Venturas)
Nechci byt nejaky neprijemny,napad to byl dobry ale....
1.nerealnost (1zavod=1auto)ale to by jeste nevadilo.
2.zpracovani(ne zrovna nejlepsi graficka stranka)
3.(to nejdulezitejsi)mala obsahlost dilu (skoro zadny dej)

Ale abych jenom nekritizovav,moc se mi libi obrazky v komixu...ty se opravdu povedly.......

Jinak preju hodne stesti s komixem do budoucna.... Z) :arrow:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz