Právě je 28 bře 2024 14:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 539 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

Obvyklá otázka: Co si myslíte o tomhle komixu?
Je to dobrý! 40%  40%  [ 10 ]
Mno, není to špatný. 28%  28%  [ 7 ]
Hm, ani nevim. 8%  8%  [ 2 ]
Popravdě, moc se mi to nelíbí. 8%  8%  [ 2 ]
Je to ubohý! 16%  16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 12:33 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Zmolda píše:
Tak zvětši detaily a vyflákni to znova a pak to zvětš...nebo tam dej víc aut nějakej ten výbuch, aby ten obrázek mohl bejt větší.


ani náhodou :lol: ten obrázek je sám o sobě povedenej, sotva to pak už někdy cvyknu znova ve správnej moment
navíc když si nastavim rozlišení 1024x768 v SA tak mi to umí občas zblnout a nechci to riskovat :?

ještě sem to trochu zvětšil brzo sem hodim novou verzi


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 12:35 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
Khanemis píše:
Zmolda píše:
Tak zvětši detaily a vyflákni to znova a pak to zvětš...nebo tam dej víc aut nějakej ten výbuch, aby ten obrázek mohl bejt větší.


ani náhodou :lol: ten obrázek je sám o sobě povedenej, sotva to pak už někdy cvyknu znova ve správnej moment
navíc když si nastavim rozlišení 1024x768 v SA tak mi to umí občas zblnout a nechci to riskovat :?

ještě sem to trochu zvětšil brzo sem hodim novou verzi


No brázek je opravdu povedenej ale kdyby byl větší...no to byb bylo něco jinýho.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 13:58 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
tady je ta nová verze o který sem mluvil...je větší o ten kousek co tam chyběl, jsou rozmázlý hranatý čáry a okolí v blízkosti ohně, nápis je jinej a jinde

http://comixx.wz.cz/wall7b.jpg

osobně dávám přednosto tomu aby ten obrázek byl do jiný barvy než tý normální, ale vzhledem k tomu že se to MR. Wolfestovi nezdálo sem to nechal prozatim obyčejný...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 14:31 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
No teď se mi to líbí mnohem víc. Ten nápis Fenix se mi líbí....a ten nápis jeden obyčejný den v práci už tam taky víc sedí.....taky se mi líní jak je ten obrázek jakoby roztrženej....tohel bych si možná i na plochu dal :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 14:48 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Zmolda píše:
No teď se mi to líbí mnohem víc. Ten nápis Fenix se mi líbí....a ten nápis jeden obyčejný den v práci už tam taky víc sedí.....taky se mi líní jak je ten obrázek jakoby roztrženej....tohel bych si možná i na plochu dal :D


no vida :wink:

pokud máš ještě nějakou připomínku tak bych ti moh ten wall nacustomizovat (skoro)přesně podle tvýho gusta, pokud by sis to fakt chtěl na tu plochu dát
stačí jen říct


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 15:15 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Je to uz mnohem lepsi, ale par chybek se proste najde vzdycky.
1, Ten napis Fenix je obycejnej, chtelo by to treba stin, plastickou texturu, nasviceni nebo neco podobneho. Vyber fontu v poradku.
2, Me osobne se proste nikdy nebude libit tolik volneho mista a obrazek uprostred, uz vuebc ne jasne ohranicenej. Mozna dkyby prebihal do pozadi, ale nevim, nevim.
3, Hrany nejsou vyhlazene zrovna nejstastnejsim zpusobem, takhle to vypada jako rozostrene + hrany jsou i nadale videt
4, Chybi tomu efekt, neco, co byz chdueho, naprosto obycejneho wallpaperu, udelalo neco zajimaveho. Nechci po tobe zadnej scifi 3d render, ale aspon nejakej blending, pouzij vrstvy, chybi tomu dynamika, obrazek vypada moc staticky, ackoliv se tam neco dramatickeho deje.
5, Ty svetlemodre okraje vypadaji desne, protoze nekdy mezi nimi a pozadi prusvita puvodni obrazek..


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 15:32 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
Khanemis píše:
Zmolda píše:
No teď se mi to líbí mnohem víc. Ten nápis Fenix se mi líbí....a ten nápis jeden obyčejný den v práci už tam taky víc sedí.....taky se mi líní jak je ten obrázek jakoby roztrženej....tohel bych si možná i na plochu dal :D


no vida :wink:

pokud máš ještě nějakou připomínku tak bych ti moh ten wall nacustomizovat (skoro)přesně podle tvýho gusta, pokud by sis to fakt chtěl na tu plochu dát
stačí jen říct


No já to myslel pouze teoreticky to by muselo bejt přece jenom trochu lepší :D....Navíc můj bratr by to asi neschvaloval....ale pokud bych mazal komp a neměl nikde žádnej pěknej wall tak bych si to tam dal...ale určitě už je to zlepšení takže ten příští by mohl bejt hodně dobrej :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 15:57 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Wolfest píše:
Je to uz mnohem lepsi, ale par chybek se proste najde vzdycky.
1, Ten napis Fenix je obycejnej, chtelo by to treba stin, plastickou texturu, nasviceni nebo neco podobneho. Vyber fontu v poradku.
2, Me osobne se proste nikdy nebude libit tolik volneho mista a obrazek uprostred, uz vuebc ne jasne ohranicenej. Mozna dkyby prebihal do pozadi, ale nevim, nevim.
3, Hrany nejsou vyhlazene zrovna nejstastnejsim zpusobem, takhle to vypada jako rozostrene + hrany jsou i nadale videt
4, Chybi tomu efekt, neco, co byz chdueho, naprosto obycejneho wallpaperu, udelalo neco zajimaveho. Nechci po tobe zadnej scifi 3d render, ale aspon nejakej blending, pouzij vrstvy, chybi tomu dynamika, obrazek vypada moc staticky, ackoliv se tam neco dramatickeho deje.
5, Ty svetlemodre okraje vypadaji desne, protoze nekdy mezi nimi a pozadi prusvita puvodni obrazek..


1. jojo taky si řikám, zkusim to ještě nějak dotáhnout
2. co máš proti ohraničení...používá se poměrně často, naopak kdyby tam byl barevnej přechod tak by to nejspíš ubralo hloubku a působilo to moc jednoduše, zase mě se moc nelíbí wallpapery který nejsou ohraničený, nevypadá to na ploše moc dobře
3. taky že to je rozostřený v efekt výbuchu...ale nezdá se mi že by byli moc vidět
4. schválně jsem zkoušel ten motion blur jak jsi včera řikal...nedalo se na to dívat, při tom rozmazaní se na ten obrázek nemohli oči vůbec zaostřit
5. kde prosvítá obrázek, díval jsem se a nevidim to...nesleduješ to náhodou po pixelech? Na první pohled není podle mě nic vidět


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 16:52 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Mezera mezi tim svetlym ohranicenim a tim modrym pozadim, na nekterych msitech jsou videt svetle barvy priblizne ve stejne barve jako je obloha v tom screenu ;)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 21:20 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
Wolfest píše:
Mezera mezi tim svetlym ohranicenim a tim modrym pozadim, na nekterych msitech jsou videt svetle barvy priblizne ve stejne barve jako je obloha v tom screenu ;)


Sakra to jsi to musel sledovat po pixelech....no když to člověk nijak obvzášť nezkoumá tak to tam vidět není.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 lis 2005 14:03 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Tak to jsem po pixelech nesledoval, proste se divam jak ty okraje udelal (jestli nejakym filtrem nebo rucne) a vsimam si ze tam prusvita svetla barva.. ;)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2005 00:42 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Mam velkej problém...nemůžu sehnat postavu Otty, ten parchant vždycky jezdil v taxíku, ale teď se to nějak vyměnil a jsem v pr****...rád bych pokračoval ale ať dělám cokoliv, jeho postavu prostě sehnat nedokážu :(


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2005 19:27 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
Khanemis píše:
Mam velkej problém...nemůžu sehnat postavu Otty, ten parchant vždycky jezdil v taxíku, ale teď se to nějak vyměnil a jsem v pr****...rád bych pokračoval ale ať dělám cokoliv, jeho postavu prostě sehnat nedokážu :(


Třeba ho hledáš ve špatnym městě nebo tak něco.....při nejhorším zkus ten prográmek na měnění CJ na jinou postavičku. Doufám že ho najdeš nebo to nějak vyřešíš nerad bych oplakával konec dalšího komixu :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 lis 2005 19:36 
Godfather
Godfather
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2005 23:14
Příspěvky: 2879
Bydliště: U mě doma
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
nebo v PedEditoru si toho typka najdi a jeho model si dej misto sveho homie...tak jsem to udelal s tema agentama v cerny jeepu ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 539 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz