Právě je 28 bře 2024 13:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Mass Effect ("GTA 4 překonáno")
PříspěvekNapsal: 06 led 2009 21:11 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 24 kvě 2008 11:03
Příspěvky: 2223
Bydliště: Bradford, Paper Street 537
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
tak už to hraju asi týden a dost mě to chytlo. čeština se dá stáhnout, ale z nějakého důvodu mi nejde nainstalovat, možná sem ji tamměl dát ještě před patchem. takže sice nerozumím všemu co se děje(angličtina mi sice nedělá moc problémy, ale přece jenom nejsem žádný expert), ale většinou mám přehled. je to fakt epické RPG a celkově pro mě nejlepší RPG. souboje a využívání jednotky je dobře udělané, ikdyž používám jenom hromadné rozkazy. škoda jen že planety a základny vypadají stále skoro stejně.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Mass Effect ("GTA 4 překonáno")
PříspěvekNapsal: 08 led 2009 20:41 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2008 03:06
Příspěvky: 2160
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: m4rtin-j.
Taky hraju, dosavadni dojmy: uzasne. Proslov na lodi me sexy kapitanky byl fantasticky. hudba, dialogy a uzasne dabing (asi nejlepsi dabing co jsem kdy v jake hre vide) spolu s uzasnou grafikou a epic locations delaji z Mass Effect nejlepsi moderni RPG (od dob Balduru a Planescape).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz