Právě je 28 bře 2024 21:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 črc 2006 13:00 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
HL 2 E1 dohrane na strednej obtiaznosti.

Dojmy:

Vynikajuce. Vela veci tu uz spomenul DaVca, ale podaktore doplnim ci poopravim. Hra sa zacina pri vybuchu citadely, kde Gordona zachranuje G-man, ale vyraz tvare ma prekvapeny, akoby nevedel co sa deje. Potom Gordona obklucia Vortigaunti, G-Mena nasledne tiez. Tak sa bez akychkolvek pokynov ocitate pod troskami citadely, s ktorych vas vyhrabava Dog spolu s Alyx. Po videorozhovore s Dr.Kleinerom a Dr.Vanceom musite okazmite ujst z City 17, predtym ale musite znicit jadro reaktora vovnutri citadely, aby ste ziskali viac casu na unik.

Cely pribeh je vlastne o tom, ze musite vypadnut z mesta :) Alyx vam celu cestu pomaha, rozprava sa s vami atd. Jej pritomnost znizuje obtiaznost hry, lebo vas casto kryje a istu chvilu vy nemate zbran, cize sa musite spoliehat na nu. Hadanok pre Gavity gun naozaj nebolo vela, ale pouzivate ho casto, napr. na odstranovanie min, no na zaciatku v citadele ho pouzivate na nabijanie generatorov :m (nebudem prezradzat detaily). Ostatne zbrane mate rovnake ako v HL 2 (okrem toho privolavaca Ant Lionov), ale ziskavate ich rychlejsie, vzhladom na kratkost hry. Mna sklamalo, ze pacidlo som dostal az pred koncom :( )

Alyx ma naozaj skvele hlasky, ako vravel DaVca.

Grafika je onieco lepsia ako v povodnom diely, optimalizacia je vynikajuca. Je mi luto, ze si nemozem vychutnat textury, efekty a HDR na plnych detailoch :( . Ale nevadi :m, lepsie ako nic. Zvuky aj hudba su opat skvele, v pasazi v nemocnici zacne pocas prestrelky s asi dvoma tuctami Zombikov a Zombineov (Zombie + Combine v jednom, hnusne potvory) hra skvela rockova pesnicka :wink:

Episode One je proste skvela, nevadi ani kratka hracia doba. Ak vas nechyti pribehom, grafikov alebo samotnou hratelnostou, oplati sa ju dohrat aspon kvoli tomu vybuchu Citadely nakonci :m

***FOLLOW***FREEMAN***


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz