Právě je 29 dub 2024 06:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 391 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 27  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 zář 2006 20:21 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
ani ja nemam J.C ak si myslel to, siSI :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 zář 2006 20:21 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Ja se ho kazdopadne chystam co nejdriv sehnat, tak snad pak.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 zář 2006 20:26 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
siSINka píše:
No vidíš, to mě nenapadlo, že J.C. nemáš :lol:
Třeba se chytne někdo jiný...


Roodster má.. jestli se někdy v tomhle století objeví na icq (Od té doby co to má tak sem ho na icq viděl max na 5 sekund) tak ho sem poštvu :wink: :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 zář 2006 20:54 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2005 21:22
Příspěvky: 1116
Bydliště: Neznámé
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
GFW/X360 Live Nick: Rood2k9
olo proč mi píšeš sem linej sem něco psat :D, jj dobra hra mno, kdyz sem prekousl ovladani aut supr, velky to je jak krava, za tři dny sem to dohral (story) ted delam side mise a zabiram si uzemi D:, jo a cole: ovladani tam menit de ;), lol grafika pro me supr, filmecky super, zdravi se ubira trochu vic nez v demu, ale stejne je ho obcas malo, protoze nekteri silenjsi protivnici ubiraj hodne a je jich moc + k tomu vrtulnik kterej kosi zezhora.... aut je docela dost lode, auta, motorky, letadla, heliny (nasel sem dokojnce podvodni skutr) monstertruck tanky atd... co bych jeste napsal :D stoji to za to sice to ma asi 7.3gb na disku ale co.... jen by tech story misi mohlo bejt vic prece jenom je to velky uzemi jak krava...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 zář 2006 22:33 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2006 20:17
Příspěvky: 335
Bydliště: Konec světa.. :)
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Ježiš, BP nelze srovnávat s tímhle... BP byla tak náročná, engine hry byl totálně neupravený... Tohle je proti BP naprosto dokonalá hra.. Mám Athlon XP 2500+, 512 RAM a GF6600 256 MB a 120 GB HDD... Zkoušel jsem BP a aniž bych nastavoval grafiku a detaily, tak jsem půl hodiny čekal na to, abych si pořádně alespoň pět minut zahrál TRHAVĚ PLYNULE... Jak říkám, BP jsem hrál fakt jen chvilenku.. Skončil jsem někde u toho, jak jsem měl zkoušku, jestli umím řídit loď, pak nevím, co se stalo, ale vypl jsem to a smazal.. Se nedalo hrát naprosto vůbec.. Dlouhý loading a po půl hodině plynule trhavá hra, to je i na mě moc. Bohužel víc jsem toho neudělal.. Ale líbilo se mi možnosti výběru, komu co odpovím a to mělo za následek postup děje.. Bohužel ta optimalizace enginu hry vše pokazila.. A JC má dobrý a vcelku rychlý loading, bez nastavení grafiky(Myslím, že se nastavovala automaticky a pak je možnosti si nastavit ještě sám) běžela naprosto plynule a bez problémů, grafika byla výborná a optimalizovaná proti BP.. BP takovou grafiku nemělo vůbec. Hratelnost vypadala dobře, též jsem to hrál jen chvíli..


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 říj 2006 18:12 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2005 16:11
Příspěvky: 1150
Bydliště: San Andreas (Las Venturas)
No lidi řeknu to takhle. Včera a dneska jsem pařil Just Cause a vono to neni vůbec špatný! :mrgreen: Kdo má rád GTA sérii rak rozhodně tuto hru vyzkoušejte! Určitě stojí za to...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 říj 2006 21:44 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2005 21:22
Příspěvky: 1116
Bydliště: Neznámé
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
GFW/X360 Live Nick: Rood2k9
to nemá s GTA nic společnýho, je to jenom hra z jednoho žánru, ale rozhodně vrcholová, nepřijde mi to jako klon GTA ale jako normální hra, prostě supr, na dlouhý odpoledna jako stvořená, zahrát si ji v zimě musí ohřívat :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 říj 2006 23:50 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2005 16:11
Příspěvky: 1150
Bydliště: San Andreas (Las Venturas)
Roodster píše:
to nemá s GTA nic společnýho, je to jenom hra z jednoho žánru, ale rozhodně vrcholová, nepřijde mi to jako klon GTA ale jako normální hra, prostě supr, na dlouhý odpoledna jako stvořená, zahrát si ji v zimě musí ohřívat :)


No ja nevim, ale souvislosti s GTA serií tam určitě najdeš. Jinak mi to hodně připomínalo hru TOTAL OVERDOSE. Řekl bych takový mnohem lepší TOTAL OVERDOSE... :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 říj 2006 06:12 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2005 21:22
Příspěvky: 1116
Bydliště: Neznámé
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
GFW/X360 Live Nick: Rood2k9
DrakenCZ píše:
Roodster píše:
to nemá s GTA nic společnýho, je to jenom hra z jednoho žánru, ale rozhodně vrcholová, nepřijde mi to jako klon GTA ale jako normální hra, prostě supr, na dlouhý odpoledna jako stvořená, zahrát si ji v zimě musí ohřívat :)


No ja nevim, ale souvislosti s GTA serií tam určitě najdeš. Jinak mi to hodně připomínalo hru TOTAL OVERDOSE. Řekl bych takový mnohem lepší TOTAL OVERDOSE... :mrgreen:
total overdose sux, to mi pripominalo GTA na kazdym kroku :?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 říj 2006 09:25 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
OK, pár konkrétních dotazů na hru:

1) je možno se jen tak celé dny motat po ostrově (a plnit třeba vedlejší úkoly... nebo i nic)? Není nějaký časový limit? Např. jídlo, spánek (ve hře)?
2) Můžete na ostrově hned kamkoliv nebo jsou některé části uzaamčeny?
3) Můžete hned využívat veškeré dopravní prostředky nebo se to naučíte v průběhu hry?

...možná je to v nějakých recenzích napsané, ale nějak se mi je nechce prohledávat...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 říj 2006 10:40 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2005 16:11
Příspěvky: 1150
Bydliště: San Andreas (Las Venturas)
siSINka píše:
OK, pár konkrétních dotazů na hru:

1) je možno se jen tak celé dny motat po ostrově (a plnit třeba vedlejší úkoly... nebo i nic)? Není nějaký časový limit? Např. jídlo, spánek (ve hře)?
2) Můžete na ostrově hned kamkoliv nebo jsou některé části uzaamčeny?
3) Můžete hned využívat veškeré dopravní prostředky nebo se to naučíte v průběhu hry?

...možná je to v nějakých recenzích napsané, ale nějak se mi je nechce prohledávat...


No tak za 1. Můžeš si dělat co uznáš za vhodné. Proletět se letadlem, project se autem,motorkou, skočit si padákem atd..
2. No nezjistil jsem při hraní že by nějaké části byly uzamčeny, takže bych řekl že je vše přístupné od samého začátku hry.. (nebo spíše od skoro samého začátku)
3. Při hraní ať jsem vlez do jakýho koliv prostředku, tak vše jelo nebo letělo atd... Takže když daný prostředek získáš, tak s ním můžeš automaticky odjet či odletět. Teda alepoň to zatím takto fungovalo.. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 říj 2006 20:18 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
V te hre jsi kurna nesmrtelny agent ktery si dovede zabalit batoh do zad a ma 100% accuraccy na vsechny strelne zbrane, co by, sakra, nemohl ridit cokoliv co najde?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 říj 2006 15:35 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2006 13:38
Příspěvky: 1212
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Neviete na akom je to nosici (ma to 6.5 GB), mam taky pocit, ze na dvojvrstvovom dvd :?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 říj 2006 16:02 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2006 20:17
Příspěvky: 335
Bydliště: Konec světa.. :)
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Správný pocit... Určitě na dvouvrstvém, protože na normální se to nevejde.. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 říj 2006 15:34 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Tak jsem měl možnost JC zkusit...

...a byl jsem oproti demu mile překvapen (možnost vlastního nastavení dělá svoje). Odehrál jsem sice jen první misi (vystřílení nepřátel a následně likvidace dotírajících aut a letadel z kulometu jedoucího jeepu) a po ní uložil pozici - ale pak se už otevírá úplně celá mapa.

Vzal jsem si na blízkém letišti jakési letadlo a udělal si výlet. Oproti GTASA je mapa opravdu ohromná, i když samozřejmě většinu míst zabírají lesy, kopce,... prostě venkovská krajina. Letěl jsem do největšího města, kde jsem plánoval hru uložit v savehousu, ovšem nebyl přístupný (nutný je asi postup ve hře). Pak jsem si dal projížďku vodním skůtrem; jízda proti zapadajícímu slunci vypadá graficky opravdu báječně, i když možná trochu kýčovitě.

V jednom okamžiku se mi zničehonic objevila "hledanost" na pátém (nejvyšším) stupni (asi jsem se dostal někam, kam jsem neměl...); po likvidaci dotírajících jednotek se snížila na čtverku - ale přesto mě nakonec dostali, dá se "umřít" snadněji a rychleji než v demu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 391 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 27  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz