Právě je 28 dub 2024 22:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Mate Far Cry? Libi se vam?
Mam, libi 50%  50%  [ 11 ]
Mam, nelibi 0%  0%  [ 0 ]
Nemam, libi 45%  45%  [ 10 ]
Nemam, nelibi 5%  5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 22
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2005 19:08 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 10 srp 2005 15:57
Příspěvky: 655
Bydliště: Unkown
DaVca píše:
Vim, ze je to OT, ale ted jsem si nainstaloval COD2 (demo), dal maximalni detaily, 4XAA (max), rozliseni 1400x1200 (nebo tak nejak) a vypada to priserne.... (kde je ta proklamovana uzasna grafika????? Je to pekna hovadina,jedine co se mi libi je kour.)

No ja bych uprednostnoval BP, FC me moc nebavilo a mutanti to podelali

myslíš tím,že jsou až moc specializovaný na bafačky a speciální stealth útoky? :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 lis 2005 21:32 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
DaVca píše:
Vim, ze je to OT, ale ted jsem si nainstaloval COD2 (demo), dal maximalni detaily, 4XAA (max), rozliseni 1400x1200 (nebo tak nejak) a vypada to priserne.... (kde je ta proklamovana uzasna grafika????? Je to pekna hovadina,jedine co se mi libi je kour.)

No ja bych uprednostnoval BP, FC me moc nebavilo a mutanti to podelali


No ona spousta novejch her vypada uzasne... Na sliby vyrobcu uz samozrejme nedavam .)

BP mam, a s FC to chci porovnat. Slysel jsem jen a jen klady. Jo a hral sjem demo (par minut) a bavilo me to, ackoliv jsem stacil jen zabit vojacka a pak to spadlo. : D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 led 2006 10:43 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Tak se blizim ke konci... A musim rict ze FC bylo jeden z mych nejvetsich FPS zazitku.. (FPS, nemluvim o rpg nebo adventure, to je neco jinyho) ... Posledni dve-tri mise jsou opravdove peklo, obzvlast na stredni obriznost (Challenging), travim nad tim skoro vsechen volny cas a v jedne takove 'stealth' misi se mi doslova zatajoval dech ve stylu "at me tamta potvora nevidi, proboha ... at stihnu dobehnout na druhy dech" apod :m Jinak.. dohral to tu jeste nekdo az do konce?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 led 2006 11:43 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2005 21:54
Příspěvky: 5443
Bydliště: Hospozín
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: Gorgo_cz
JJ já jsem far cry dohrál (demo) :D:D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 led 2006 12:15 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 19:30
Příspěvky: 471
Bydliště: OL
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Ja taky, ale na optiznost easy, ktera byla pro me akorat jinak moje stranky o FarCry...
:arrow: http://farcry.hotgames.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 led 2006 12:23 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Wolfest: jakou máš zkušenost s poklesem fps v interiérech? Já při nastavení všeho na max a 1280*1024 v exteriéru bez jakýchkoliv problémů, ale v interiérech to obšas škube. Tipuju, že na vině je je špatná optimalizace "Z bufferingu", kdy se počítají i (z interiéru) neviditelné objekty venku :roll: :?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 led 2006 12:36 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Far Cry mi jel absolutne celou hru bez jedineho lagu, FPS stabilne kolem 50, 60... Jen kdyz jsem si nainstaloval mod na pousteni mp3 tak se to obcas sekalo, tak jsem ho zase odinstaloval :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 led 2006 14:16 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2005 19:05
Příspěvky: 300
Já to dohrál na easy a dalo mi to docela práce :oops: no vlastně ne hodně,ale nebylo to lehký ani těžký. Velká výhoda byla že když sem to hrál v létě tak sem ani nemusel jezdit na dovolenou :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 led 2006 14:48 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
No, tak jsem v posledni misi musim zabit jisteho zradce (kdo to je nebudu spoilerovat), je to obrovske prostranstvi s nejakou konstrukci uprostred, tak 20 potvor s raketometama.. Nemuzu to udelat, ale zkousim to dal.

EDIT:: Tak DOHRANO! Celkovy feeling ze hry fantasticky, opravdu asi nejlepsi FPS zazitek vsech dob; zabava fantasticka diky suchym hlaskam Jacka (hlavni hrdina), zapletka neni zrovan nejoriginalnejsi ale jinak dobry, grafika fantasticka, obtiznost uzasna a umela intelgence - dovolim si tvrdit vylozene DOKONALA AI, videt jak se nepratele navzajem kryji, obchazi si me , vybehnou dva na obou stranach, proste uzasne. Absolutne to nemuzu srovnat s zadnou jinou hrou a uz se nemuzu dockat Far Cry Instincts: Predator, ktery bude i na PC. Jedien co me trochu zklamalo bylo outro, takove nemastne neslane, resp. cekal jsem neco velkolepeho (Protoze intro bylo fantasticke). Fakt nevim co vytknout, snad jen lava nevypadala tak uzasne jako voda :m ani nemuzu rict ze by to byl stereotyp, spousta novych zbrani, nektere kterymi jsem pohrdal se nakonec na konci ukazaly jako uzitecne.. Vim ze ted uz to vetsina ma taky dohrane ale pokud ne a mate moznost si to sehnat, DOPORUCUJI!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Far Cry
PříspěvekNapsal: 18 bře 2006 20:56 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Stáhl jsem si nějaké nové singleplayer levely, ale nemohu je ve hře spustit... :oops:

V návodech se píše:
že je nutno instalovat do adresáře Levels - mám
že konzole se pouští "vlnovkou" nad TABem - umím
že mapa se spouští příkazem: \map xxx (xxx = jméno mapy) - a tady mám problém - PROSTĚ NEJSEM SCHOPEN TO LOMÍTKO NIJAK NAPSAT!!!

Poradíte? (Zkoušel jsem českou i anglickou klávesnici, v okně i na celé obrazovce...). Česká verze hry, patch 1.33

-------
edit: už mi poradili - klávesou TAB. To jsou věci :roll:
-------

Jo, mimochodem právě tahám veliký balík SP map, máte-li zájem, hodím sem link (630MB, torrent.)


Naposledy upravil siSINka dne 18 bře 2006 21:10, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Far Cry
PříspěvekNapsal: 18 bře 2006 21:07 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2005 13:04
Příspěvky: 5297
Bydliště: New York City
siSINka píše:
Stáhl jsem si nějaké nové singleplayer levely, ale nemohu je ve hře spustit... :oops:

V návodech se píše:
že je nutno instalovat do adresáře Levels - mám
že konzole se pouští "vlnovkou" nad TABem - umím
že mapa se spouští příkazem: \map xxx (xxx = jméno mapy) - a tady mám problém - PROSTĚ NEJSEM SCHOPEN TO LOMÍTKO NIJAK NAPSAT!!!

Poradíte? (Zkoušel jsem českou i anglickou klávesnici, v okně i na celé obrazovce...). Česká verze hry, patch 1.33


\ sa napise ALT+92, ak ti to nefunguje, tak skus predhrou napisat, CTRL+C a potom do konzoly klikni a CTRL+V :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 bře 2006 21:31 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Dík za ochotu, už jsem to mezitím vyřešil :-)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 dub 2006 15:46 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Před chvílí jsem si jako relax dal jednu misi s FC (imho snad nejkrásnější level ze všech FPS, co jsem hrál) - "les" nebo jak se to jmenuje (treehouse). Je to takové místo s "rezervací" pro mutanty, hodí se po takových mostcích na stromech a později je přechod k bunkru. Je to tak 5-6 level...

Nádhera!!! :D
Něco podobného (bez mutantů a vojclů, samozřejmě) bych chtěl někdy navštivit osobně...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 dub 2006 15:58 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2005 21:54
Příspěvky: 5443
Bydliště: Hospozín
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: Gorgo_cz
siSINka píše:
Před chvílí jsem si jako relax dal jednu misi s FC (imho snad nejkrásnější level ze všech FPS, co jsem hrál) - "les" nebo jak se to jmenuje (treehouse). Je to takové místo s "rezervací" pro mutanty, hodí se po takových mostcích na stromech a později je přechod k bunkru. Je to tak 5-6 level...

Nádhera!!! :D
Něco podobného (bez mutantů a vojclů, samozřejmě) bych chtěl někdy navštivit osobně...


My chceme screen, my chceme screen.... !!!! ;-)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 dub 2006 17:23 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Ten level se mi zdal dost tmavy, me se nejvic libil ten, co byl pred znicenim vrtulniku na potapejici se lodi..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz