Právě je 29 dub 2024 01:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Měli jste ho?
Ano, vzpomínám v nejlepším 65%  65%  [ 11 ]
Ano, stále pařim 6%  6%  [ 1 ]
Ano, ale nechytlo mě to 12%  12%  [ 2 ]
Ne, a ani po něm netoužím 6%  6%  [ 1 ]
Ne, ale kdybych mohl, tak si zapařim 12%  12%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 17
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Duke Nukem 3D
PříspěvekNapsal: 09 lis 2005 19:55 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 11 čer 2005 18:05
Příspěvky: 1841
Bydliště: 37°14´N, 115°48´W
Vzpomenete ještě na Dukea? Kam jste se až dostali? Kde jste se zadrhli? Nebo prostě diskuze o na tu dobu skvělé hře.

Uměli jste někdo s builderem? Já jo asi dva roky jsem v tom byl fakt machr, ale teď jsem to absolutně zapoměl :(


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 lis 2005 20:06 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
DUKE NUKEN 3D nezminuju v zebrickach nejlepsich her z jedineho duvodu. Nepovazuji to za hru. Duke byl zjeveni, dokonalost. Neco co snad neni ani pozemske. nejvetsi hrdina vsech dob... :D Od roku 1997 cekam na DUKE NUKEN FOREVER jak na slitovani a dodnes si poustim onen jediny trailer..

DUKE FOR EVER!!!! Z)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 lis 2005 20:16 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
DaVca píše:
DUKE NUKEN 3D nezminuju v zebrickach nejlepsich her z jedineho duvodu. Nepovazuji to za hru. Duke byl zjeveni, dokonalost. Neco co snad neni ani pozemske. nejvetsi hrdina vsech dob... :D Od roku 1997 cekam na DUKE NUKEN FOREVER jak na slitovani a dodnes si poustim onen jediny trailer..

DUKE FOR EVER!!!! Z)


:shock: :o Heh, já ten trailer taky občas sleduju a tohle si při tom myslím: "Jestli někdy DNF vyjde s tou grafikou z 97 roku - bude to sh*t. Jestli se fakt objeví ale bude mít grafiku HL2 tak ta hra bude snad stejně návyková jak SA. :D " Ale podle mě DNF nikdy nevyjde, je to prostě aplikace kterou nikdo nedodělal aby z ní byla hra :(


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 lis 2005 20:20 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Uz 3x predelavaji od zacatku engine... Ja bych ji myloval i kdyby vysla z tou grafikou.... :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 lis 2005 20:38 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Dokonce mám doma DVĚ originálky: jednu koupenou v krabicí a jednu z nějakého cover CD (Gamestar nebo Score). Neudělal jsem akorát tu úplně poslední misi - zabití finálního bosse na stadionu.

S enginem Build (ne Builder!) jsem to uměl taky docela dobře - podchody, výtah, zrcadla, podvodní pasáže, dveře, světla, parallaxa, patra, jedy,... Jiný level editor vlastně ani neumím :roll: . Ale v současné době jsem na tom asi jako Sfinx, už si to nepamatuju...

Nejvíce se mi líbil (třetí nebo čtvrtý?) level 1. části - celý dooranžova, jakoby cesta do pekla :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 lis 2005 20:43 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
DaVca píše:
DUKE NUKEN 3D nezminuju v zebrickach nejlepsich her z jedineho duvodu. Nepovazuji to za hru. Duke byl zjeveni, dokonalost. Neco co snad neni ani pozemske. nejvetsi hrdina vsech dob... :D Od roku 1997 cekam na DUKE NUKEN FOREVER jak na slitovani a dodnes si poustim onen jediny trailer..

DUKE FOR EVER!!!! Z)
Jsem přesvědčený (na 99,9%), že DNF bohužel nevyjde :evil: A to už mám někdy od roku 1999 předobjednávku na nějakém českém serveru :shock: , pokud ještě po těch šesti letech existuje...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 lis 2005 20:49 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Jako dnes si pamatuju jak jsem hral prvne duke. To bylo zjeveni. Tech moznosti. Pamatuju jak jsme si rikali, ze jsme asi dosahli uz vrcholu technologie a hratelnosti :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 lis 2005 21:02 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 11 črc 2005 13:45
Příspěvky: 400
Bydliště: http://gamelair.cz/
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Tjn,duken byl bez.Já ho udělal celýho i tu misi s fotrem Z) Ale více mě chytl BLOOD(1,dvojka mě nebavila) :twisted: :twisted: :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 lis 2005 21:25 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2005 18:00
Příspěvky: 1710
Bydliště: 48°23'44.28"N 19°43'5.58"E
Oblíbené GTA: GTA IV
ja som to hral iba u kamosa a nebolo to ani najlepsie ani najhorsie


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 lis 2005 21:28 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Jo já taky Duka 3D hrál...prvně to bylo kdysi dávno..to mi bylo tušim asi 10 možná míň...to bylo na školnim kompu, pak sem ho získal jako cover ke GameStaru
...ale na rovinu moc mě to nechytlo, ale to je proto že trpim vrozenym odporem ke střílečkám...přesto když se na to podivám s odstupem objektivnosti tak musim uznat že to nebyla špatná hra...jenom to prostě nebyla moje krevní skupina :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 lis 2005 09:20 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
jóóó Duke, s tím jesm prpařil mládí :D :lol: :lol: :D to bylo hodin strávených v herně s kámošema a pařba po síti :lol:
dohrál jsem ho celýho i Atomic edition. To bylo fakt supr na tu dobu, znal jsem skoro všechny tajný místnosti a průchody.
Nejvíc se mi líbil ale zmenšovač. Nastavit proti zrcadlu a šup :lol: už jsem byl takhle malinkej. No a v Atomic edition byl zase nejlepší zvětšovač. Nepřátelé se pěkně nafoukli a buuuum :lol: :lol: :lol:

Jo starej dobrej Duke, to byla hitovka. Prej podle něj budou dělat film, ale myslím že to dopadne stejně jako s DN Forever :lol: :lol:
No..........i když...........Doom už je zfilmovanej a Hitman nebo Halo se točí, takže uvidíme Z)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 lis 2005 12:40 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
Lukaso píše:
Jo starej dobrej Duke, to byla hitovka. Prej podle něj budou dělat film, ale myslím že to dopadne stejně jako s DN Forever :lol: :lol:
No..........i když...........Doom už je zfilmovanej a Hitman nebo Halo se točí, takže uvidíme Z)


No jestli se o to zfilmování postará "profík v oboru" Uwe Boll, tak rozhodně není o co stát...ono i normálně by se Duke pod rukama Hollywoodskejch filmařů sotva dostal nad post tuctovýho drsňáka, ale takhle? To by byl teprve děs :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 lis 2005 16:30 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
Snad jen to ne proboha.....zfilmováním by to akorát zkazili jako Dooma.....obvzlášť s těmi herci se trochu přehmátli.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 lis 2005 17:17 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2005 11:30
Příspěvky: 599
Bydliště: Okrsek 13
D3D podporoval i multiplayer po internetu, pokud se nemejlim, ne? :lol: Bysme mohli dat nekdy nejakej poradnej nadupanej mač :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 lis 2005 18:57 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2005 21:54
Příspěvky: 5443
Bydliště: Hospozín
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: Gorgo_cz
Netušíte někdo, jestli není někde na netu wolně ke stažení?


Naposledy upravil Gorgo dne 10 lis 2005 19:26, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz