Právě je 29 dub 2024 02:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 zář 2005 21:36 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
jj, taky me to prekvapilo :) puvodne jsem si to chtel objednat, ale tech 80 Kc postovneho me docela odradilo. pak mi matka rekla, ze pojedeme do globusu.. napadlo me ze by to tam mohli mit - a taky jo, posledni kus. akorat pani prodavacka prohodila neco ze je to od osnacti, nastesti byla inteligentni a vi proc tam ty znacky jsou :) takze jsem dostal boiling point a s ledovou kavou v ruce jsme v prednim sedadle naseho pezotu jeli rovnou domu :)
a ted uz k samotne hre..
v prve rade me celkem potesilo uvodni intro - vtahlo me do deje a uz jsem se nemohl dockat, az nastavim konfiguraci a pustim se do hry.
menu se sekalo.
nastavil jsem tak stredni detaily, predpokladal jsem ze tak to bude idealni.
zapnul jsem hru. ono to nezna antialiasing? fuj.
chvili jsem hral.. lag, lag, lag.
zmena konfigurace. snizeni vetsiny detailu o 1/2 (tzn z 1/2 na 1/4 ;))
zmena konfigrace se projevi az po ukonceni hry - kaslu na to, treba se to rozjede a lagovat to nebude. PC na to vykonej mam.
hraju.. lag, lag. i presto me to bavi, vezu autobus, delam kontakty - zabijim par prvnich mafianu a zneprateluju si je. zachranil jsem par vojaku, na vztahu k vlade to bohuzel nic nezmenilo. prijmul jsem ukol od vlady.
vydal jsem se na pruzkum dzungle, s devitkou, nozem a m4 od mrtveho vojaka. spatna volba. po par kilomterech jsem potkal prvniho mafiana, bum bum. pak druhy, treti.. zbylo mi 25 hp. utikam. had, sokujici, usktnul me, vystrilej jsme do nej zasobnik m4 - vzteky. dokulhavam nekolik kilometru do mesta, postupne mi ubyvaji hp.
ze zoufalosti kupuju auto za 1k pesos. spim.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 říj 2005 12:10 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
Wolfest píše:
jj, taky me to prekvapilo :) puvodne jsem si to chtel objednat, ale tech 80 Kc postovneho me docela odradilo. pak mi matka rekla, ze pojedeme do globusu.. napadlo me ze by to tam mohli mit - a taky jo, posledni kus. akorat pani prodavacka prohodila neco ze je to od osnacti, nastesti byla inteligentni a vi proc tam ty znacky jsou :) takze jsem dostal boiling point a s ledovou kavou v ruce jsme v prednim sedadle naseho pezotu jeli rovnou domu :)
a ted uz k samotne hre..
v prve rade me celkem potesilo uvodni intro - vtahlo me do deje a uz jsem se nemohl dockat, az nastavim konfiguraci a pustim se do hry.
menu se sekalo.
nastavil jsem tak stredni detaily, predpokladal jsem ze tak to bude idealni.
zapnul jsem hru. ono to nezna antialiasing? fuj.
chvili jsem hral.. lag, lag, lag.
zmena konfigurace. snizeni vetsiny detailu o 1/2 (tzn z 1/2 na 1/4 ;))
zmena konfigrace se projevi az po ukonceni hry - kaslu na to, treba se to rozjede a lagovat to nebude. PC na to vykonej mam.
hraju.. lag, lag. i presto me to bavi, vezu autobus, delam kontakty - zabijim par prvnich mafianu a zneprateluju si je. zachranil jsem par vojaku, na vztahu k vlade to bohuzel nic nezmenilo. prijmul jsem ukol od vlady.
vydal jsem se na pruzkum dzungle, s devitkou, nozem a m4 od mrtveho vojaka. spatna volba. po par kilomterech jsem potkal prvniho mafiana, bum bum. pak druhy, treti.. zbylo mi 25 hp. utikam. had, sokujici, usktnul me, vystrilej jsme do nej zasobnik m4 - vzteky. dokulhavam nekolik kilometru do mesta, postupne mi ubyvaji hp.
ze zoufalosti kupuju auto za 1k pesos. spim.


:shock: :shock: PROSÍM? Had tě uštknul??? Já si to pudu taky koupit :lol: :lol: asi :?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 říj 2005 12:25 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
bez, muzu jen doporucit.. a ano, had me opravdu ustknul - neumis si predstavit jak tezke je ho trefit nejakou zbrani..


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 říj 2005 08:28 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Wolfest píše:
bez, muzu jen doporucit.. a ano, had me opravdu ustknul - neumis si predstavit jak tezke je ho trefit nejakou zbrani..


Nebo tě můžou sežrat piraně Z)
Mě se menu vůbec nesekalo jen na nejvyšší detaily, ale hra už jo :(
Nejvíc ze hry se mi líbil ten malej fracek "Mister, give me two pesos", dáš mu je a znova "Mister, give me two pesos", no dobře tak mu je dáš znova (řekneš si chudák kluk nemá ani na chleba) ale když ho oslovíš po dvacátý a máš vítr v peněžence tak bum ! Už jsem to nevydržel :D :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 říj 2005 12:52 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
jojo, pirane sou celkem svine..
jinak ten kluk je dobrej, ale nejlepsi jsou chlapci s novinama, dozvedet se nejaky novinky je fajn..
btw, divnej bug:
za donem Pedrem jsem prisel v miru - mel sjem domluvenou schuzku. kazdopadne, vote co jsem otevrel dvrre jeho pracovny, ukazala se animacka jak Saul vejde s bouchackou a dva chlapci s AK47 na nej v tu chvili namiri. par kecu, animacka skonci, a ja uz se muzu normalen doan vyptavat, a on se ke me chvoa jako k nejlepsimu priteli.. stejne tak ja nemuzu nijak pohroziut apod. .. divny


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 19:44 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
Wolfest píše:
bez, muzu jen doporucit.. a ano, had me opravdu ustknul - neumis si predstavit jak tezke je ho trefit nejakou zbrani..


Tak to já pošlu bráchu ať mě to koupí, jenže než ho překecám (šel bych pro to sám ale je to 18+ :( :? )... Je tam taky takovej volnej mód jako v SA?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 19:49 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Mr. Fly píše:
Wolfest píše:
bez, muzu jen doporucit.. a ano, had me opravdu ustknul - neumis si predstavit jak tezke je ho trefit nejakou zbrani..


Tak to já pošlu bráchu ať mě to koupí, jenže než ho překecám (šel bych pro to sám ale je to 18+ :( :? )... Je tam taky takovej volnej mód jako v SA?

muzes si tam delat co chces, od zacatku, bez modu.. :lol:
jinak me je 14 a ackoliv prodavacka chvili mrmlala, vysvetlil jsem ji, ze uz ctyri roky hraju serii GTA, ze jsem dohral Manhunt, rekl jsem ji svuj nazor na tohle omezovani, tak mi to uznale predala.. ja ji teda i rekl ze matka ceka pred samoskou (coz byla pravda), ale nejspis by to slo i bez toho. kazdopadne, zkus na prodavajiciho udelat dobry dojem inteligentniho cloveka (coz bezesporu jsi Z) ), vysvetlit ji ze tem vecem okolo rozumis a je to..
mzona by pomohlo si nechat narust knirek :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 20:40 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 11 čer 2005 18:05
Příspěvky: 1841
Bydliště: 37°14´N, 115°48´W
Hoďte sem někdo screeny z tý hry Pls..


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 říj 2005 08:57 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Nebuď zhnilý! :)

http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/b/b ... ointr.html


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 říj 2005 13:58 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
tak nejak.. jeste co treba
images.google.com, zejo


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 říj 2005 14:19 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
Wolfest píše:
Mr. Fly píše:
Wolfest píše:
bez, muzu jen doporucit.. a ano, had me opravdu ustknul - neumis si predstavit jak tezke je ho trefit nejakou zbrani..


Tak to já pošlu bráchu ať mě to koupí, jenže než ho překecám (šel bych pro to sám ale je to 18+ :( :? )... Je tam taky takovej volnej mód jako v SA?

muzes si tam delat co chces, od zacatku, bez modu.. :lol:
jinak me je 14 a ackoliv prodavacka chvili mrmlala, vysvetlil jsem ji, ze uz ctyri roky hraju serii GTA, ze jsem dohral Manhunt, rekl jsem ji svuj nazor na tohle omezovani, tak mi to uznale predala.. ja ji teda i rekl ze matka ceka pred samoskou (coz byla pravda), ale nejspis by to slo i bez toho. kazdopadne, zkus na prodavajiciho udelat dobry dojem inteligentniho cloveka (coz bezesporu jsi Z) ), vysvetlit ji ze tem vecem okolo rozumis a je to..
mzona by pomohlo si nechat narust knirek :lol:


já ten mod nemyslel jako mod ale jako MOD - chápeš? A to s tím GTačkem atd.: To by mohlo fungovat, a knírek si vezmu z těch legračních brýlí co tu někde mám :lol: :lol: Z) dík za radu...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 říj 2005 14:39 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
OT: s tím knírkem jste mi připoměli jednu dávnou příhodu s dětství. Chtěl jsem jít do kina na nepřístupný film "Brooklynský klub vrahů". Bylo mi tak 13 roků a bylo to od patnácti. Tak jsem si vzal otcův klobouk :shock: :shock: a musím říct, že jsem cestou ke kinu sklízel salvy smíchu od kolemjdoucích a do kina sem se stejně nedostal :D Vypadal jsem asi opravdu jako idiot :lol:

Tak aby to nedopadlo podobně :-) - i když dnes si z takových věci, jako dodržování věkových "limitů", prodávající/hospodští moc nedělají...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 říj 2005 16:00 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
siSINka píše:
OT: s tím knírkem jste mi připoměli jednu dávnou příhodu s dětství. Chtěl jsem jít do kina na nepřístupný film "Brooklynský klub vrahů". Bylo mi tak 13 roků a bylo to od patnácti. Tak jsem si vzal otcův klobouk :shock: :shock: a musím říct, že jsem cestou ke kinu sklízel salvy smíchu od kolemjdoucích a do kina sem se stejně nedostal :D Vypadal jsem asi opravdu jako idiot :lol:

Tak aby to nedopadlo podobně :-) - i když dnes si z takových věci, jako dodržování věkových "limitů", prodávající/hospodští moc nedělají...


Na ten knírek prdím ale hru si koupím!! :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 říj 2005 16:29 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
ne, tak to s tim MODem fakt nechapu :lol:

to s tim kloboukem je uplne typicky ;) u nas ve meste se na to ale vzdycky nastesti pro me kaslalo..


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 říj 2005 16:30 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 11 čer 2005 18:05
Příspěvky: 1841
Bydliště: 37°14´N, 115°48´W
Wolfest píše:
tak nejak.. jeste co treba
images.google.com, zejo

ops, to mě nenapadlo..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz