Právě je 28 dub 2024 03:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 říj 2005 15:11 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Cole: máš pravdu, mám to samé. Tak je to jasné, 2.0 patch v CZ verzi je. Tak dalece jsem na krabici nepátral - spíše jsem hledal na DVD v souborech...

Wolfest: co tam máš ty?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 říj 2005 17:00 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
siSINka píše:
Cole: máš pravdu, mám to samé. Tak je to jasné, 2.0 patch v CZ verzi je. Tak dalece jsem na krabici nepátral - spíše jsem hledal na DVD v souborech...

Wolfest: co tam máš ty?


teda já první co dělám když instaluju novou hru tak v tom volným čase než se nainstaluje "študuju" obal (teda pokud tam je :D všichni určitě ví co tím myslím) a taky manuál atd.
Rada: příšte na to taky radši mrkni :wink: :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 říj 2005 19:16 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Tak, mých pár zážitků z dnešního asi dvouhodinového motání se po Realii:

- ovládání aut je docela špatné (na rozdíl od GTA), hlavně zatáčení/brzždění má dost zpoždění
- grafika se při jízdě autem dost trhá, i při docela drastickém snížení detailů. Při chůzi to tak stračné není (je to asi tím, že se textury nemusí tak často dočítat)
- hra mi ani jednou nespadla a ani se nekousla
- můj pocit je, že plynulost hry by zvýšilo více ramky (aspoň 2 giga! :shock: ), zatímco CPU (u mě P4/3GHz/HT) mi nijak stresované nepřipadalo - podle teploty a toček ventilátorů to vypadalo, že snad ani nehraju, ale jsem na poše Windows :o To u GTASA je jiný hukot - tam CPU opravdu jede na max.
- vzhledem k tomu, že se hra občas cuká (na vlastních nohou je to hlavně při rychlém otáčení se), docela špatně se míří
- "práce" s nožem je (graficky) hodně odflinknutá, tak na úrovni hry roku 1998 :roll:
- při snaze o maximální zrychlení hry (tedy při snížení všech detailů na minimum, nastavení rozlišení 800*600*16) je herní svět (ve srovnání třeba s Far Cray, nyní taky za necelé 3 stovky) hnusný :roll: - a přitom taky občas laguje.
- při nastavení (teď nevím, jak je to ve hře přesně pojmenováno...) dohlednosti objektů na 200 metrů (což je nejmíň) velice ruší "doskakování" objektů "kousek" od hráče :?
- ve hře je známý nešvar z GTA, objevování se chodců "z ničeho"
- herní svět je opravdu obrovský; vzal jsem misi "autobusák" a jel do 17km vzdáleného městečka opravdu skoro půl hodiny

Suma sumárum: pokud vůbec nepřihlížím ke grafice a lagům, je hra dost nadprůměrná. Nemá sice takový spád jako GTA, ale "klidnějším" hráčům by mohla docela vyhovovat. Klidnějším ve smyslu, že nenabourají během minuty 5 aut a nepostřílí 10 kolemjdoucích. Za ty prachy (299) vynikající. Ale protože mě dost deptá ta cukatůra, pravděpodobně si počkám s nějakým aktivnějším hraním na výkonnější PC. Nevím, proč vývojáři herní engine tak odflákli; s Far Crayem opravdu nesnese srovnání (ten mi na max. detaily jede bez jakéhokoliv škubání v 1280*1024*32). Na hodně osekané detaily se mi to moc hrát nechce...

------
Až za dva roky budu mít pecko se 4 giga ramky a dvou/čtyř jádrovou grafiku s gigem, napíšu pak sem rozdíl :twisted: Zatím se vracím do San Andreas...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 lis 2005 18:35 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
pozor pozor - sokujici odhaleni! :lol:
v realii existuje opustena vlakova stanice, kterou hlida 1 (slovy jeden!) clvoek, ktery nepatri k zadne frakci, ale mam ho zneprateleneho. kdyz jsme ho zajel, zacal po me nekdo odkudsi strilet, kdyz jsem se na to msito vratil, nikdo tam vsak nebyl.
tento zip obsahuje nekolik screenu (6MB celkem) dokumentujici toto, dale take to, jak mi zabili ucitele letani a ostrelovali me vrtulnikem, a v posledni rade take SEBEVRAHA na mostu v realii! ano, sebevraha - jsou tam ruzne ukazky moznych dialogu. sebevrah je nezachranitelny, za kazdou cenu skoci. a je dost zabugovany (viz screeny)
ten sebevrah me opravdu potesil, zabavil jsem se s nim fakt na dost dlouho..

jinak musim rict, ze pomoci BP bych mohl napsat knihu.. tech jednotlivych zazitku za pouhou pulhodinu hrani je nespocitatelne!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 bře 2006 22:40 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Tak jsem z totalni nudy zacal znova Boiling Point po nekolika mesicich (nikdy jsem ho nedohral). Vzhledm k tomu ze se mi od posledni hry zlepsila grafarna (z GeForce 5500 na GeForce 6600GT), nastavil jsem vyssi detaily, a dokonce zapnul 4x AA a Bump Maping. S grafikou to udelalo opravdu hodne.

Pustil jsem hru.. Ze zacatku lag lag, pozdeji uz to bylo mnohem lepsi. grafika krasna. Pri jizde autem ale dost casto laguje; predpokladam, ze je to malou RAMkou.

Mate nekdo tip, jakym nastavenim snizit zatizeni RAMky? Graficka karta totiz, jak jsem pozdeji zjistil, zvlada i !!Vysoke!! detaily pesmo celkem v pohode. Jakmile ma ale zacit pracovat RAMka (vstup do dalsi lokace kde jsem jeste nebyl, jizda autem atd), tak je ze hry slideshow. Jinak na vysoke detaily vypada hra vylozene fantasticky. Skoda docela nepodarenych modelu postav (Hlavne jsou vsichni skoro stejni).


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 bře 2006 22:58 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
BP prostě chce 2GB RAMky :roll:

Mám giga RAMky, giga a půl swapu v jednom kuse, grafárnu dělo, P4/3GHz a při jízdě to občas škubne... :roll: Jinak samozřejmě mám vše na max a při pohybu pěšky žádné problémy.

Hra mrhá systémovými prostředky neuvěřitelným způsobem.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 bře 2006 23:03 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Takze myslis, ze ty pozadavky nejak omezit nepujde? To je blby.. :/


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 bře 2006 23:13 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Nic mě nenapadá...

Já tipoval velký pokrok při změně GK z 9800Pro na 850XT (oboje ATI, 256MB). Grafika se samozřejmě zlepšíla/zrychlila - ale k těm občasným záškubům při jízdě občas dochází.

A na 800*600 to hrát nemíním...

Buď ty občasné "škuby" nějak překousnu, nebo uložím do doby více RAMky :| (zatím na to stejně nemám čas...). Kolik by jí ale bylo potřeba, netuším :?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz