Právě je 28 bře 2020 19:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Alone Wolves/ [AW]
PříspěvekNapsal: 06 pro 2008 10:15 
BAN
BAN

Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
NEW EPOCH Alone Wolves
Obrázek
Alone Wolves
Název klanu :Alone Wolves
Aktualní Klanový Tag :[AW]
Datum založení :12.3.2005
Zakladatelé :Stiff
----------------------------
Aktualní vedení klanu
CL-StiFF
ACL-Squad
ACL-DaVID
http://aw.txserves.cz
http://aw.txserves.cz/forum
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Lidská nenavist k vlčím plemeni je plodem strachu z vlčí hrdosti moudrosti,vytrvalosti a neskrotnsoti.

Aktualní tým:
[AW]$t!ff Clan Leader
[AW]sQuad Assistant Clan Leader
[AW]DaVID Assistant Clan Leader
[AW]zb_
[AW]Bubbles
[AW]Skinny
[AW]Ald@CzEcH
[AW]93Moss93
[AW]Eg0iSt
[AW]nAruto
[AW]GrandPa
[AW]Monty

History
Jak vzniklo AW? Jednoho dne se na Murphyho serveru (MTA 0.4) objevil nováček, hráč jménem Stiff. Toho vzal do klanu jeden z nejlepších hráčů té doby Nuke. Klan se jmenoval Ra. Ra byl klan, jenš se odtrhl od Hackerova RaP. Nuke do tohoto klanu sbíral mladé talenty a učil je technikám hraní. Po čase Nuke hrát přestal a tak se museli jeho studenti naučit samostatnosti, vedení, zodpovědnosti a dalším pozitivním vlastnostem. Jedním z nich jsem byl i já (Stiff). Postavil jsem se na vlastní nohy a založil prvopočáteční klan (GANG), jakýsi test mých leaderských dovedností. Klan byl až nečekaně úspěšný, nutno dodat, se ve své době patřil ke dvoum nejsilnějším klanům. Po čase se tento klan rozpadl a já se přidal ke zkušeným hráčům v klanu JKD. (Jamík, Devil, Korys). Můj přínos do klanu ocenili přátelstvím, které trvá dodnes. Po nějaké době, přestali tito hráči VC hrávat a tak jsem stál opět na úskalí a hledal nové mocnosti. A tehdy to přišlo. Začal jsem přemýšlet o dalším klanu, nejdříve jsem fantazíroval o tagu a plánoval, že v klanu budu jen já sám, z toho vznikl název (Alone Wolf), přidali se ke mě ovšem další zkušení hráči jako třeba Hacker.b, Jump atd...A klan jsme přejmenovali na Alone Wolves. Sice jsme měli v působení klanu krátké přestávky, tz. přechod do SLS, BTF, AAL atd, ale klan jsme opět obnovili a přivedl hráči znovum, a uvořili delikátní tým.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]