Právě je 28 bře 2024 11:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 čer 2007 11:14 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
THC píše:
akoze ja som nespomenul ze ci ide o betatesterov alebo programatorov frag, ale uz ked musis mat posledne slovo, tak len chcem povedat, ze ja som im svoju pomoc poskytol oni ju odmietli tak nech sa idu vycpat....

Jen bych lehce poznamenal, ze se kolem lidi ze SA-MP a VC-MP teamu neco kolem roku pohybuju a s nekterymi se opravdu dobre znam. Od hledani bugu maji beta testery a pokud by prisel kazdy nabidl pomoc a oni ho vzali tak si asi kazdy domysli jak by to dopadlo. A nazyvani je lamkami a podobnymi vecmi si opravdu nepomuzes. Je to tvoje svobodna volba hrat SA-MP a pokud se ti to nelibi tak ho proste nehraj, vim ohrana veta ale je to tak. Nebo si muzes jit napsat vlastni multiplayer. Nikdo z tech lidi neni dokonaly zrovna tak jak ja nebo ty. Jen se snazim rict, ze s jejich praci lehce opovrhujes. Nebyt jich, tak nikdo z vas nevi co to online hrani GTA je. A pokdu jsi zazil doby MTA VC, kde byli vsichni radi za to ze si mohli zahrat v zalagovane a zabugovane hre si myslim ze SA-MP je oproti naprosto dokonale.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 čer 2007 11:20 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2006 19:41
Příspěvky: 1361
Bydliště: Pod tím špičatým
asi tak... jeste pedna poznamka: porad je to amaterska modifikace a kdyby jim Rockstar potrebne pripravil hru pro multiplayer, tak se to samozrejme obejde bez bugu. Vetsina bugu je zpusobena konfliktem napsaneho MP a enginu hry. viz glitch se sawn...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 čer 2007 15:19 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2006 23:21
Příspěvky: 1052
Bydliště: Praha
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
GFW/X360 Live Nick: RainmakerCZ
Tak Glitch už umí opravit. Horší je spíš dual.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 čer 2007 16:23 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2006 19:41
Příspěvky: 1361
Bydliště: Pod tím špičatým
jakej dual zas?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 čer 2007 11:48 
Newbie
Newbie

Registrován: 30 črc 2006 21:27
Příspěvky: 18
dual sa neda opravit aspon co mi oni povedali , je to chyba zo single a na to aby sa to dalo opravit by potrebovali od rockstar zdrojak...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 čer 2007 12:58 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2006 19:41
Příspěvky: 1361
Bydliště: Pod tím špičatým
viz:

FragHammer píše:
jeste pedna poznamka: porad je to amaterska modifikace a kdyby jim Rockstar potrebne pripravil hru pro multiplayer, tak se to samozrejme obejde bez bugu.


takze rikat jim lamky jen proto, ze nemaji to co ostatni maji je nevhodny...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 čer 2007 17:25 
Ghetto Star
Ghetto Star
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 21:31
Příspěvky: 824
Bydliště: Los Angeles, Hollywood
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
Presne tak, THC jejich praci opovrhuje, ale kdyby mel nascriptovat neco podobnyho, vypadalo by to jako pacman :D .
SA-MP je dobrej multiplayer, svoje ucely splnuje, rozhodne nebyl udelanej, aby se v nem dala hrat nejaka celosvetova liga, to vubec ne. Sice neni uplne dokonalej, ale pritom je to o dost lepsi multiplayer nez MTA. I kdyz na SA maj celkem povedeny zavody, tak ve VC to byla katastrofa, ale hrat se to dalo a zabava taky byla :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 čer 2007 22:45 
Newbie
Newbie

Registrován: 30 črc 2006 21:27
Příspěvky: 18
lol ja som im tam pisal ze cenim si ich pracu a oni mi odpisali ze noa? ze ty a este dalsi 10000 tak nvm ako sa k nim mam spravat... a uz neodpisujte blbosti typu solida ze zopakuje to co povedal kenny a frag


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 čer 2007 19:59 
Hoodsta
Hoodsta
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2007 16:50
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovakia,Nitra
radost vas citat :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 čer 2007 21:02 
Leader
Leader
Uživatelský avatar

Registrován: 28 črc 2006 23:21
Příspěvky: 1052
Bydliště: Praha
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
GFW/X360 Live Nick: RainmakerCZ
Já se držím THCho. Nejden pro to, že je v klanu, ale chápu asi jeho postoj po zkušenostech s dev teamem. Já bych to neřešil. Prostě se snažil pomoci, oni stále odmítali a tak ho už štvou. Bych to dál neřešil. Stop flame.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 čer 2007 21:22 
Hoodsta
Hoodsta
Uživatelský avatar

Registrován: 23 dub 2007 16:50
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovakia,Nitra
:D inac jake je to na 0,2??? oplati sa mi to tahat...???...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 čer 2007 21:37 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2006 19:41
Příspěvky: 1361
Bydliště: Pod tím špičatým
Vojtas (CZ) píše:
Já se držím THCho. Nejden pro to, že je v klanu, ale chápu asi jeho postoj po zkušenostech s dev teamem. Já bych to neřešil. Prostě se snažil pomoci, oni stále odmítali a tak ho už štvou. Bych to dál neřešil. Stop flame.



jedine co se tu deje je, ze jsem vyjadril nazor k bugu v SAMP 0.2. THC na to reagoval tak, ze nazval vyvojare lamami jen kvuli tomu, ze nedokazou odstranit bug, ktery evidentne uplne odstranit nejde. Jedine co dokazou je ho zneprijemnit. A tak me napadlo, ze pokud nekdo takovym zpusobem oznacuje lidi, kteri za svoji praci nic neinkasuji (a kdyz tak minimum), tak ocekavam, ze ten dotycny se v dane problematice vyzna a udelal by to lepe...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 čer 2007 22:16 
Newbie
Newbie

Registrován: 30 črc 2006 21:27
Příspěvky: 18
si tomu velmi nepochopil frag, nenazval som ich lamami preto ze nedokazu opravit ten bug, nazval som ich tak preto, lebo ja som prejavil svoju uctu k ich praci a navrhol im pomoc a oni mi na to nielen z vysoka kaslali, ale este si zo mna robili prcu ze som glory whore tak skus otvorit ocka a citat poriadne co pisem :shock:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 čer 2007 22:39 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2006 19:41
Příspěvky: 1361
Bydliště: Pod tím špičatým
THC píše:
hmm vojtas to ta mam prenasledovat po kazdom webe aby som ti vysvetlil ze ten bug je plne funkcny aj bez tabletky, a frag neni to hack na 0.2 proste pracovali brutal lamy a nechali tam taky bug xD



^^^^^^^^^^^^^^^^^^

dobre, jasne promin SPATNE jsem si to precetl....opravdu velice sorry :roll:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 čer 2007 11:39 
Newbie
Newbie

Registrován: 30 črc 2006 21:27
Příspěvky: 18
ved hovorim zle si to asi cital, som este narokom povedal 0.2, pretoze na 0.2 nepracoval skoro nikto z povodnich vyvojarov :shock:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz