Právě je 20 říj 2017 05:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 349 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Black Thunder Families
PříspěvekNapsal: 05 črc 2010 01:56 
Ghetto Star
Ghetto Star

Oblíbené GTA: GTA: Vice City
MartenJ píše:
a tebe jeste nekdo neutratil? :sh

Ne-e , nikdo mě neutratil, ale bylo by to hezké kdyby se o mě někdo postaral :-D Pořád žiju, sice už né tak jako kdysi (10hodin u gta žádnej problém :smt068 ) ,ale musím se nějak spokojit i s tím časem co mám na tenhle druh zábavy :-)

plobo píše:
Lukaso píše:
No taky už mě napadlo zase si po dlouhé době zahrát SA:MP a natočit nějaké....

něco bych taky střihnul, ve čtyřce... :mrgreen: :mrgreen:

No výborně ! Sice jsem jako vždy dost vytíženej, ale jakmile bude čas tak se vám ozvu a domluvíme se, tohle dáme dohromady a ne, že ne! :-D

A DaVco nezlob, šak sa možeš též připojit,to by bylo naozaj fajné :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 05 črc 2010 20:20 
V.I.P
V.I.P

Oblíbené GTA: GTA IV
MartenJ píše:
Lukaso píše:
No taky už mě napadlo zase si po dlouhé době zahrát SA:MP a natočit nějaké to video :mrgreen: ale tak nějak jsem se k tomu taky nedostal, hlavně nebylo s kým hrát. :mrgreen:

ehm... jako to tve posledni e-rande? :sh

:mrgreen: tak tak :sh náhodou se světluškou byla docela sranda, škoda že nehraje IVku... :mrgreen:

Jo BTW plobo už sem asi vyřešil ten problém s připojením proč sme nemohli spolu hrát IV a RE5. Bylo to v nastavení NATu u routeru, teď by to mělo šlapat v pohodě, tak můžem někdy testnout. :smt023

PříspěvekNapsal: 10 říj 2013 20:59 
Ghetto Star
Ghetto Star

Oblíbené GTA: GTA: Vice City
Zdravím všechny bývalé i nové hráče,
nedávno jsem měl možnost si zahrát GTA V. Musím přiznat, že to splnilo snad všechna má očekávání a tak jsem se rozhodl, že se pokusím znovu vzkřísit tuhle legendární crew :) Zatím ještě nemohu hrát, ale snad se k tomu brzy dostanu. Nicméně prozatím si připravím zázemí a veškeré informace kolem, protože na to kladu velký důraz.

Momentálně je na Social Clubu založen crew s názvem Black T Families (BTFA). Dále Silver Kings crew, který se stal členem společnosti, bude fungovat jako naše vlastní bezpečnostní složky.

Bylo by super, kdyby se našel někdo, kdo by se mohl dočasně ujmout vedení a taktéž uvítám jakékoliv posily. Budu rád za nové nápady a připomínky, stejně tak jako žádosti o přijetí. Piště mi do zpráv.
Děkuji, tehdejší leader klanu

P.S.: Po chvíli hraní GTA Online se dostavil pocit nostalgie a došlo mi, že jsme se vlastně též podíleli na evoluci GTA, jakožto průkopníci multiplayeru. V podstatě skoro všechny prosby hráču byly vyslyšeny, stejně tak jako zavedená pravidla někdejších klanů. :)

PříspěvekNapsal: 11 říj 2013 17:24 
Leader
Leader

Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
GFW/X360 Live Nick: RainmakerCZ
MG, BTF, .. pěkný :D Skoro abych začal urgovat BkM. Killerisko (tehdejší aCL) už mi psal, že hrát bude.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 349 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]