Právě je 28 dub 2024 20:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 led 2006 23:10 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Asi bys mel :m


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 led 2006 02:42 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2005 21:54
Příspěvky: 5443
Bydliště: Hospozín
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: Gorgo_cz
Deník kapitána, hvězdné datum 20060129/0115

A Zrovna ne...
Nevidím důvod komu co zatrhovat a kenny by to jako admin měl snad vědět nejlépe...
Žijeme v demokratické české (a slovenské) republice... (zaplať pánbůh že ne třeba v KLDR)

Zpět k freekillovi (dále jen Free)... Má podle všech pravidel právo na to říct, že se mu MTA nelíbí... neporušil žádné pravidlo o vytváření topiců, nadávkách a podobně...
Schválně jsem prohledal sekci multiplayer, jestli tam náhodou není někde topic o tom, že v MTASA je (zatím) jen závodní mod...File Not Found

Poté co ho slušně řečeno poslali s jeho názorem všichni dopr.. prosí o jeden jediný LINK, na kterém by se dozvěděl více o připravovaných modech pro MTA a nikdo není schopen napsat http://mtasa.gtasa.cz ???... a co místo toho odpoví Nero?? Nazývá freeho magorem a vyhrožuje fyzickým násilím... Osobně se Freemu nedivím a zcela chápu jeho reakci na Nera a nazvání ho machýrkem, který ví vše....

Za to, že se člověk brání druhému, který ho slovně inzultoval, kdosi navrhuje napomenutí a kenny to akceptuje? (jj jseš to ty plobo, jen jsem neměl chuť to hledat... nakonec jsem se k tomu dokopal)
to neni na Lol, to je na Cry... (lol=k smíchu / cry= k pláči )

Kam to forum na gtasa.cz spěje.. ??? K tomu, že každý nováček bude speskován a ukamenován napomenutími a bany? Dokonce i ti, kteří nikterak neporušili žádné psané, ani nepsané pravidlo? Ti co mají opačný názor na věc než jakou má admin dostanou napomenutí a pokud se jejich názor nezmění pak ban??

Rád bych se mýlil, ale myslím, že tento systém už někdo v hystorii zkoušel praktikovat a moc se mu to nevyplatilo... vše se obrátilo proti němu.. jak jen se jmenoval.... mno to je jedno...

Takže to shrňme... Freekill nic neporušil, založit topic má právo každý...
Nero se do něj zbytečně navážel, když mohl postnout jeden spropadenej link... A Kenny s wolfestem tomu nasadili korunu... Komu co k sakru chcete zatrhovat? (jj toho smajla jsem si všimnul)

Pokud to tady bude takhle pokračovat, řítí se fórum do záhuby...

P.S. Ruku na srdce, nikdo není dokonalý, a to tvrdím já i Jirka Krampol už několik dlouhých let...
Tak se sakra vzpamatujte, přestaňte hulit to svinstvo, chlastat jak duhy a začít trošku vnímat okolní svět takovej jak je.. a forum taky tak.... Vše není tak černé a každý není jen debil, kterej si zaslouží napomenout a zabanovat...

Předem prosím Nera a Enza aby vynechali post typu.. o co tam jde? řekněte mi to někdo a radši si to přečetli sami, nebo si to přečíst nechali... třeba jak enzo někde podotknul - na dobrou noc...
Konec zprávy, hvězdný datum 20060129/0142


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 led 2006 03:16 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
OMG!! Jak si dovolujes vyjadrit svuj nazor?! :m Dal bych ti napomenuti enbo ban, Gorgo :m

No, ted vazne. Freekill provokoval Nera tim, ze zparodoval to jeho objevovani ameriky. Cely jeho prispevek vyznel dost ironicky a ne zrovna, ze by neco chtel. Nero ho - diky jeho cholere.. pardon diky tomu, ze je cholerik - vyfuckoval..
Nacez se freekil nastval (?) a dal naplno projevit svym komplexum, nenavisti vuci modum.. Najednou dela jakoby modi byli automaticky spatni a ze Nero si jako mod pripada jako vsemocny.. Pritom Nero nic o tom, ze je mod nezminil..
Apropo, nazvat nekoho debilem neni taky uplne spravne, ze? Obzvlast kdyz pro to ten, co nekoho nazyva, ma dispozice spis sam.

Gorgo, pripada mi, ze mas potrebu se za kazdou cenu stavet do opozice, a hledas v prispevcich ostatnich 'veteranu', nebo chces-li 'stalych clenu' chyby.. O co ti jde :?:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 led 2006 11:54 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2005 13:04
Příspěvky: 5297
Bydliště: New York City
omg :roll: Gorgo radsej v noci nic nepis ,ja na freekilla nic nepisal ,ja som vravel na CUMLOSHA ,ktory napisal ,ze MTA bude aj deatmatch ,co tu uz seci vieme a Kenny(myslim) to uz niekde pisal ,opakujem este raz ,bolo to pre CUMLOSHA ,potom na mna z nicoho nic zacal FREEKILL nadavat :roll: . Kapiš ?

EDIT: ten moj post ,ze nemate pisat dlhe spravy nebol mysleny tak ,ze ich necitam ,ja ich citam ,ale velmi sa mi nechce :m


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 led 2006 12:13 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
Nero nekecaj on od vás chcel link a ty si mu nato odpovedal:
freekill napsal:
Hmmm ja jeste AMERIKU neobjevil, takze kdybyste byli tak hodni a dali link kde se o tom dovedet neco vic byl bych hooodne rad!

Nero:
omg to je magor ja ho zabijem grrrrrr drzte ma ,lebo mu vazne ublizim

btw ja som si to celé prečital to je zazrak :m a v niečom ma Gorgo pravdu


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 led 2006 12:16 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2005 21:54
Příspěvky: 5443
Bydliště: Hospozín
Oblíbené GTA: GTA IV
Skype: Gorgo_cz
Wolfest píše:
Gorgo, pripada mi, ze mas potrebu se za kazdou cenu stavet do opozice, a hledas v prispevcich ostatnich 'veteranu', nebo chces-li 'stalych clenu' chyby.. O co ti jde :?:

Mě nejde o to být v opozici... já se snažim hledat Spravedlnost... Bojovat proti šíleným adminům (znám tedy pouze jednoho, ale no co), nadávajícím moderátorům, šíleným wolfestům a podobné zplodině lidstva... jsem superhrdina který se vždy postaví za práva slabšího proti nadřazeným uživatelům s vyšším rankem...

Lol... vy jste to zbaštili i s navyjákem..... ten noční post byl takové ironické vybití vzteku, bo mě během večera otravovali tři lidi (z toho znám dva osobně) a chtěli po mně návod jak přidat do SA nějaký auta.... tak se nedivte... :wink:

je sice pravda, že to je psáno ironicky, ale život občas bývá ironický.. takže si stojím za odstavci 1, 2, 3, 4 (až do slova akceptuje), a taktéž P.S. ...
HOWGH...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 led 2006 12:24 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2005 13:04
Příspěvky: 5297
Bydliště: New York City
Enzo píše:
Nero nekecaj on od vás chcel link a ty si mu nato odpovedal:
freekill napsal:
Hmmm ja jeste AMERIKU neobjevil, takze kdybyste byli tak hodni a dali link kde se o tom dovedet neco vic byl bych hooodne rad!

Nero:
omg to je magor ja ho zabijem grrrrrr drzte ma ,lebo mu vazne ublizim

btw ja som si to celé prečital to je zazrak :m a v niečom ma Gorgo pravdu


tak poviem to este tu, uz som to pisal gorgovy ,ja som ten jeho post pochopil ako ironiu s cielom zhodit ma ,urazit ... a take veci ja neberem ,ale ak by som mu VAZNE nadaval ,nepouzijem hlasku zo Slunce,seno... a nedam za to smajl ":m" ,takze ja to napisal tiez ironicky a ak by neprestal ,tak to konci ,ale ako mate sancu seci vidiet ,on neprestal ,to bola vlastne len skuska a co sa tyka tych gorgovych neporusovani pravidiel ,tak porusil minimalne 2 :!:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 led 2006 13:17 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Gorgo, ale ty nejsi superhrdina.. tak si na nej nehraj ;)

Jinak uz jsem to rikal, ze to Nero pochopil jako ze se ho snazi freekill shodit a urazit, takez jeho reakce byla myslim naprosto primerena. Navic to take myslel ironicky..
Takze to muzeme uzavrit :m lock :m


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 led 2006 15:03 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
No my PSPckari mame na Liberty City Stories PLNOHODNOTNY multiplayer s desitkou modu od volneho pohybu po zavody, takze nam to je jedno :wink: :D

LOCK


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz