Právě je 07 kvě 2024 10:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Mám tento mód zveřejnit?
Ne,je to kravina! 60%  60%  [ 6 ]
Jasně 20%  20%  [ 2 ]
Bude to super! 20%  20%  [ 2 ]
Další kýč!!!!! 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 10
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 zář 2005 11:04 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Tak už to neprodlužiuj - vidíš. jak jsou hoši napjatí :lol: :arrow: a oznam jim, KDY se ti to podaří z práce dostat na web :idea:

Mně (jak jsem psal a hlasoval,) je to šumafuk :P


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: hmm
PříspěvekNapsal: 26 zář 2005 12:33 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 03 zář 2005 20:05
Příspěvky: 99
Bydliště: Plzeň
Mě je ten mód taky u pr***e,ale chci vědět jestli kecá nebo ne


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 zář 2005 12:49 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Pffff, kdybych tohodle Yettiho potkal v SA tak místo toho abych se lekl, tak bych se asi zasmál :lol: :lol: :lol: . Vypadá jak z Příšerek s.r.o. a čekal bych že mi ještě poví nějakej vtip a pak bych ho killnul. :lol: :lol:
A jestli bude jen "nahrazen" skin za nějakýho člověka v SA a bude chodit po městě po ulici, tak to bude docela trapný,ne!? To už mu rovnou můžeš udělat uniformu a nechat ho jezdit v policejním voze :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 zář 2005 19:13 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
eh, nechapu, jak sem nekdo vuebc muze napsat prispevek, ze ktereho je videt alespon kapka duvery... pokud tohle neni primo milo, je to jinej max. 13iletej pubertak, ktery se dozaduje pozornosti. ten jeho mod je samozrejme naprostej vymysl, nekdo takovy nemuze byt schopnej napsat ani kraticky kod v pascalu (vzdyt ani neumi cesky, proboha..), natozpak modovat SA - je sice fakt ze neni az tak slozite udelat model, skin a nechat yátiho chodit po SA jako cloveka, ale podle me ma hra urcite velikostni limity - a napr. udelat yetiho by znamenalo model tak 2x vetsi nez normalni clovek.. a kazdej clovek v SA, pokud se nepletu, se vyskytuje i v aute. dovedete si to predstavit? ;)
mimo to. prosim, naucte se rozpoznavat inteligenci lidi podle stylu jejich psani - VELMI casto to pomaha. samozrejme jsou i vyjimky... ja osobne jakmile vidim 100 vykricniku/otazniku za vetou, automaticky zostrim pozornost a davam si pozor na danou osobu.. stejne tak pokud se vytahuje (to s tou praci je samozrejme nesmysl, a vymluva ze myslel u otce v praci je dost uboha), nebo se vykrucuje ze slibu (mod je hotovy ale nemam screeny, protoze jsou v praci) - vetsinou to znamena, ze clovek keca, lepe receno lze. (nebo jak rika moje pritelkyne - žle ;))) v kombinaci s detskym stylem psani je to snad jasne.
o tom, ze tenhle clovek navstevuje alika (aktivne, staci se podivat do jistych mistnosti na alikovi. je tam, davca neni jediny kdo umi nekoho vystopovat..) ani nemluve.
nasleduje jeho "stranka" martas-payne filmy. design - ukradeny, nejspis nejaky template (na vic by se nezmohl). navic "prodava" filmy a hry, ktere IMHO vubec neexistuji (pokdu ano - tzn. dostanu kontakt na aspon 5 osob ktere budou vypadat seriozne a reknou ze veci maji a ze nelituji svych penez tak se klidne omluvim), coz o necem svedci a mohl by za to jit do vezeni (EDIT: pokud by dostal penize nad 2000Kč a neposlal vyrobek, tzn ze by mu muselo tech 200 nebo kolik poslat aspon 10 lidi)
mozna jeste na neco casem prijdu. ;)
EDIT: dale bych chtel zduraznit ze na tech strankach nema zadny rozumny kontakt, nasel jsem jen mail a ten jeste ke vsemu pouze v jednom "banneru" ..


Naposledy upravil Wolfest dne 26 zář 2005 19:28, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 zář 2005 19:16 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
ok, omlouvam se, design nejspis neni ukradeny...
<meta name=Generator content="Microsoft Word 11">
;))


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: ano
PříspěvekNapsal: 26 zář 2005 19:25 
Homie
Homie
Uživatelský avatar

Registrován: 03 zář 2005 20:05
Příspěvky: 99
Bydliště: Plzeň
Vyčerpávající,leč pravdivé,co jiného se na to dá řict

PS.to o těch hrách jsem si nevšiml


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 zář 2005 19:58 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Toto jsem tu uz nekde rozebiral , vcetne alika :D . Tento pripad je evidentne jasny, chtel jsem tojiz locknout, ale jeste pockam jak se to vyvine, nebot se jedna o ucebnicovy priklad z psychologie. :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 zář 2005 20:05 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
DaVca píše:
Toto jsem tu uz nekde rozebiral , vcetne alika :D . Tento pripad je evidentne jasny, chtel jsem tojiz locknout, ale jeste pockam jak se to vyvine, nebot se jedna o ucebnicovy priklad z psychologie. :D

Kvuli tomuhle pripadu se dam na uceni psychologie :-)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 zář 2005 20:32 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
DaVca píše:
Toto jsem tu uz nekde rozebiral , vcetne alika :D . Tento pripad je evidentne jasny, chtel jsem tojiz locknout, ale jeste pockam jak se to vyvine, nebot se jedna o ucebnicovy priklad z psychologie. :D

ja vim ze jsi to rozebiral, ja to chtel jen poradne rozvest ;) jinak nelockuj, vypada to zajimave - pokud se tu ta osoba jeste objevi.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 zář 2005 20:39 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 18:51
Příspěvky: 1737
Bydliště: Někde to určitě je :)
Tak to docela silne pochybuju ze by se tu jeste objevil. Maximalne tak pod jinym nickem :-)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 zář 2005 22:09 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 15:43
Příspěvky: 5726
Bydliště: Manley, Sydney
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
GFW/X360 Live Nick: kenny01m
No lolec. Tohle je sila. Ach, kdy se tyhle lidi pouci. Sry, ale vymena textur lid za yettho mi neprijde zase tak neco extra. To bych zvladl i ja. Jinak uz jsem sticha, musel bych opakovat kolegy (DaVca, Wolfest, siSINka a dalsi) Takze locked


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz