Právě je 29 dub 2024 01:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

EXISTUJE ALKATRAS A OSTROV SNU ?
Anketa končí za 12 srp 2005 14:37
Ano 0%  0%  [ 0 ]
Ne 81%  81%  [ 13 ]
Nevim jeste jsem to nechledal. 19%  19%  [ 3 ]
Ano existuje ale jenom Alkatras. 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 16
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 črc 2005 20:53 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2005 12:32
Příspěvky: 55
siSINka píše:
Mimo území mapy neexistuje nic - ani Ostrov snů, ani Alcatraz. Proč by měly existovat, když ani jeden není vidět z pobřeží regulérního SA? Proč by R* složitě tvořili engine hry "vlastní stát - dlouho generované NIC - Alcatraz/jiný ostrov? Mise tam žádná není, 100% dohraješ i bez něj - PROČ?

Další konina, kterou někdo pustil ven - jako by těch sněžných mužů, UF (mn. číslo od UFO :D ), tajemných kamenů apod. nebylo dost.

Jedna věc se mi ale podařila najít - zvláštní poloprůhledný polygon kolem některých kamenů nahoře na Mt. Chilliad. Až budu mít chvíli, nafotím a zveřejním. Bude to ale nepochybně chyba enginu - ne záhada.

EDIT: http://forum.gtasa.cz/viewtopic.php?p=34203#34203

1. Jiný "ostrov" někde je, protože jedna z misí se odehrává v Liberty City a tudíž někde na mapě je kousek z LC (jen kulisy kterými propadneš, ale jsou tam).
2. Stačilo dát ten obrázek sem, proč zakládáš nový thread?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: UFO NENI
PříspěvekNapsal: 29 črc 2005 20:59 
Soldier
Soldier

Registrován: 28 črc 2005 20:40
Příspěvky: 306
Bydliště: V popelnici u prazkeho hradu
No kdyz si to myslis tak jsem dej obrazek teda kde ten ostrov je a jak to tam vypada. Z) UFO NENI :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Re: UFO NENI
PříspěvekNapsal: 29 črc 2005 21:42 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 20 čer 2005 12:32
Příspěvky: 55
Paikr píše:
No kdyz si to myslis tak jsem dej obrazek teda kde ten ostrov je a jak to tam vypada. Z) UFO NENI :D

Ty obrázky někde jsou, i videa, myslím že i na tomhle webu (nebo na webu na který vede odkaz Záhady z tohoto webu). Já to hledat nebudu.
Když se nad tím zamyslíš, je to i logické že tam někde je, pokud jsi už tu misi hrál.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 črc 2005 21:50 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Tom KQT píše:
2. Stačilo dát ten obrázek sem, proč zakládáš nový thread?
Nevidím souvislost mezi tímto threadem (Alcatraz a Ostrov snů) a "záhadnými" kameny (chybou enginu). Proto :P


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: NEVIM
PříspěvekNapsal: 29 črc 2005 21:53 
Soldier
Soldier

Registrován: 28 črc 2005 20:40
Příspěvky: 306
Bydliště: V popelnici u prazkeho hradu
No ja jsem gta - sa dohral a myslim ze tam alkatras neni nikde neni vyfocen ani zadne video jsem nevidel


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 črc 2005 22:40 
Newbie
Newbie

Registrován: 14 črc 2005 15:19
Příspěvky: 20
Tom KQT píše:
siSINka píše:
Mimo území mapy neexistuje nic - ani Ostrov snů, ani Alcatraz. Proč by měly existovat, když ani jeden není vidět z pobřeží regulérního SA? Proč by R* složitě tvořili engine hry "vlastní stát - dlouho generované NIC - Alcatraz/jiný ostrov? Mise tam žádná není, 100% dohraješ i bez něj - PROČ?

Další konina, kterou někdo pustil ven - jako by těch sněžných mužů, UF (mn. číslo od UFO :D ), tajemných kamenů apod. nebylo dost.

Jedna věc se mi ale podařila najít - zvláštní poloprůhledný polygon kolem některých kamenů nahoře na Mt. Chilliad. Až budu mít chvíli, nafotím a zveřejním. Bude to ale nepochybně chyba enginu - ne záhada.

EDIT: http://forum.gtasa.cz/viewtopic.php?p=34203#34203

1. Jiný "ostrov" někde je, protože jedna z misí se odehrává v Liberty City a tudíž někde na mapě je kousek z LC (jen kulisy kterými propadneš, ale jsou tam).
2. Stačilo dát ten obrázek sem, proč zakládáš nový thread?

to LC je v matrixu


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 črc 2005 00:10 
BAN
BAN

Registrován: 26 kvě 2005 16:10
Příspěvky: 243
siSINka píše:
Mimo území mapy neexistuje nic - ani Ostrov snů, ani Alcatraz. Proč by měly existovat, když ani jeden není vidět z pobřeží regulérního SA? Proč by R* složitě tvořili engine hry "vlastní stát - dlouho generované NIC - Alcatraz/jiný ostrov? Mise tam žádná není, 100% dohraješ i bez něj - PROČ?

Další konina, kterou někdo pustil ven - jako by těch sněžných mužů, UF (mn. číslo od UFO :D ), tajemných kamenů apod. nebylo dost.

Jedna věc se mi ale podařila najít - zvláštní poloprůhledný polygon kolem některých kamenů nahoře na Mt. Chilliad. Až budu mít chvíli, nafotím a zveřejním. Bude to ale nepochybně chyba enginu - ne záhada.

EDIT: http://forum.gtasa.cz/viewtopic.php?p=34203#34203
přesně voni to jenom udělali do nekonečna protože tam chtěli udělat volnost (ale ta stejně přestane po čase bavit!!!!)(né jako ve Vice City kousek od ostrova a pak neviditelná clona) :cry:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 črc 2005 01:31 
Newbie
Newbie

Registrován: 10 črc 2005 23:58
Příspěvky: 5
Bydliště: Hradec Králové
jo vole a v SA je ještě Sputnik, měsíc, Kursk, Sparta Praha, Gros a Paroubek!!!!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 črc 2005 07:48 
BAN
BAN

Registrován: 26 kvě 2005 16:10
Příspěvky: 243
piggy píše:
jo vole a v SA je ještě Sputnik, měsíc, Kursk, Sparta Praha, Gros a Paroubek!!!!
jo a ještě sněžnej skůtr :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 črc 2005 09:54 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2005 12:47
Příspěvky: 4486
Bydliště: Bohnice
Oblíbené GTA: GTA IV
GFW/X360 Live Nick: tmx643
Když jsme u toho skůtru, tak prej jednou za čas na stadionu v Los Santos má míso závodů koncert Scooter!!! :D :D :D
Liberty City není ostrov, je to jen takovej ohromně vysoko levitující shluk domů. A problém je ten, že v tý misi tam je jen animačka, jak přijedete k bistru, pak střílíte uvnitř a nakonec vylezete ven, zabijete asi 3 maníky a ihned konec, abyste nemohli nic prozkoumávat...

Ale tak mě napadlo: NEMÁTE NĚKDO PROSÍM SAVE PŘED TOU MISÍ V LIBERTY CITY???


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 črc 2005 10:54 
BAN
BAN

Registrován: 26 kvě 2005 16:10
Příspěvky: 243
tmx píše:
Když jsme u toho skůtru, tak prej jednou za čas na stadionu v Los Santos má míso závodů koncert Scooter!!! :D :D :D
Liberty City není ostrov, je to jen takovej ohromně vysoko levitující shluk domů. A problém je ten, že v tý misi tam je jen animačka, jak přijedete k bistru, pak střílíte uvnitř a nakonec vylezete ven, zabijete asi 3 maníky a ihned konec, abyste nemohli nic prozkoumávat...

Ale tak mě napadlo: NEMÁTE NĚKDO PROSÍM SAVE PŘED TOU MISÍ V LIBERTY CITY???
jo přeně nemáte někdo save prosím napište sem!!!!!!!!!!!nebo na mího mejla:blejzin@seznam.cz díkys!!!!!!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 črc 2005 10:55 
High roller
High roller
Uživatelský avatar

Registrován: 11 čer 2005 18:05
Příspěvky: 1841
Bydliště: 37°14´N, 115°48´W
To sice nemám, ale k čemu ti to bude? Stejně se z interiéru, ani z toho malého exteriéru nedostaneš.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 črc 2005 10:56 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
To nemam ani ja ale rad by som si tu misi zahral ešte ra


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 črc 2005 11:42 
Soldier
Soldier

Registrován: 28 črc 2005 20:40
Příspěvky: 306
Bydliště: V popelnici u prazkeho hradu
Kdyz jsme u sejvu nemate nekdo save tak 70-85 % ja jsem si svoje nechtene smazal a hrat to od znova se me uz nechce


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 črc 2005 12:12 
BAN
BAN

Registrován: 26 kvě 2005 16:10
Příspěvky: 243
SFINX píše:
To sice nemám, ale k čemu ti to bude? Stejně se z interiéru, ani z toho malého exteriéru nedostaneš.
chtěl bych si tu misi zopakovat!! :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz