Právě je 28 bře 2024 11:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Koupíte si PSP ?
ano 42%  42%  [ 5 ]
ne, protože nemám finance/sponzora 50%  50%  [ 6 ]
ne, protože nechci 8%  8%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 12
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: PSP konzole - tech. parametry
PříspěvekNapsal: 12 zář 2005 00:06 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
...TFT displej o úhlopříčce 11 cm, jehož poměr stran je 16:9 a rozlišení 480x272... ...16 mil. barev...

Já nevím, podle mě "obrazovka" malinko větší jak 5*9 cm nebude žádný odvaz :roll: a hraní gta na "trochu větším mobilu" (velikostí displaye) mě vůůůůůbec neláká. Nakreslete si reálné rozměry na papírek, vystřihněte a soplem přilepte na monitor/LCD pro představu herního zážitku. Nic moc, co?


:roll:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 zář 2005 14:21 
Hoodsta
Hoodsta
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2005 23:33
Příspěvky: 120
Bydliště: Vice city Ocean Heights
troch verši mobil ? PSP ma 2 krat vetši displej než nokia N-Gage, podla mna to bude perfektne Z)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 zář 2005 15:37 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Hraje se na tom uzasne, display je dostatecne velky (vlastni zkusenost)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 zář 2005 18:04 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
presne jak rika DaVca. mel jsem PSPcko v ruce s nejakou strileckou (dead to rights? nebo tak nejak) a je to totalne super.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 zář 2005 19:02 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Nepopírám, že hry budou velmi pěkně zpracované a že budou zábavné, ale nějak mě neláká hrát na ploše nejméně 15x menší než než má běžný monitor (17"LCD nebo 19"CRT). Pro představu - editační okno pro psaní postu tady na fóru je hruba o třetinu větší než "obrazovka" PSP (platí 1280*1024 na 17LCD nebo 19CRT).

Své příznivce si PSP určitě najde (hlavně mezi mladšími hráči), já mezi ně ale určitě patřit nebudu... Prostě jakékoliv konzole (buď prďavá obrazovka nebo hnusná televize) jdou širokým obloukem mimo mě.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 zář 2005 21:15 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
uznavam, ze grafika a vzhled hry dnes zastava velkou roli, ale pro me je dulezitejsi hratelnost. Nedavno me chytil nejaka hra na mobilu (zombie mansion - nebo tak, bylo to zdarma), vypadala jak z dob 8 bitu a jeste na mem minidisplay co ma muj phone, ale nekolik dni me bavila a stale sjem se snazil prekonat sve rekordy. Super. Ja mam rad jak PC tak konzole. PC mam spise na praci a haji na konzolich. Nemucim se s instalaci, padavosti, nemam problemy s tim, zda mi hra pujde. (podle me na konzole vychazi lepsi hry, ale to je vec nazoru- MGS3, GT4, BURNOUT,GOD OF WAR atd na PC bohuzel/bohudik nejsou)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 zář 2005 21:51 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2005 13:04
Příspěvky: 5297
Bydliště: New York City
Každému sa hraje dobre na niečom inom.Ja napríklad počítač nevymením za nič na svete(aspoň zatiaľ uvidíme čo nové vymyslia) ja som zvyknutý na myš a klávesnicu.Hral som na PS ale nejak sa mi nepáči to ovládanie.Napr. pri 3D akciach neznášam to debilné otáčanie. MOUSE 4EVER :!: :!: :!:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 zář 2005 22:08 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Nero píše:
Každému sa hraje dobre na niečom inom.Ja napríklad počítač nevymením za nič na svete(aspoň zatiaľ uvidíme čo nové vymyslia) ja som zvyknutý na myš a klávesnicu.Hral som na PS ale nejak sa mi nepáči to ovládanie.Napr. pri 3D akciach neznášam to debilné otáčanie. MOUSE 4EVER :!: :!: :!:


PS3 bude mit v prodeji jak mys tak klavesnici (i hry budou designovany pro oboje), takze se rozdil setre. (BTW: me se treba strilecka na PS2 ovlada "skoro" stejne dobre jako na mysi, ale to je vec zvyku, stejne jako kdyz jsem hral po PS2 verzi i PC verzi MGS2 a k ovladnuti pohybu jsem potreboval nekiolik klavesnic :D , jak hra na varhany)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 zář 2005 22:11 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2005 13:04
Příspěvky: 5297
Bydliště: New York City
DaVca píše:
Nero píše:
Každému sa hraje dobre na niečom inom.Ja napríklad počítač nevymením za nič na svete(aspoň zatiaľ uvidíme čo nové vymyslia) ja som zvyknutý na myš a klávesnicu.Hral som na PS ale nejak sa mi nepáči to ovládanie.Napr. pri 3D akciach neznášam to debilné otáčanie. MOUSE 4EVER :!: :!: :!:


PS3 bude mit v prodeji jak mys tak klavesnici (i hry budou designovany pro oboje), takze se rozdil setre. (BTW: me se treba strilecka na PS2 ovlada "skoro" stejne dobre jako na mysi, ale to je vec zvyku, stejne jako kdyz jsem hral po PS2 verzi i PC verzi MGS2 a k ovladnuti pohybu jsem potreboval nekiolik klavesnic :D , jak hra na varhany)


JJ ,veď vravím každému sa hrá dobre na niečom inom Z) .Ak GTA4 nevydaju na PC tak si kupim PS3 s klavesnicou , myšou a už teraz začnem šetriť na nejakú veľkú plazmu,pripojím k tomu domáce kino a to eštelen bude zábava :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 zář 2005 00:01 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
GTA4 určitě na PC platformě vyjde, toho bych se nebál. Houseři nejsou pitomci, aby se svévolně zbavovali možnosti inkasa dalších $ Z)

Nero: jsme na tom stejně, na PC architekturu nenechám dopustit
DaVca: hratelnost, to je kapitola sama pro sebe. Samozřejmě pak na vizuální kvalitě až tak nezáleží. Osobně dodnes beru jako vrchol hratelnosti Dark Forces (1995, předchůdce Jedi Knight, Jedi Outcast a Jedi Academy). Tehdy mě to stálo 1999,- Kč, ale nikdy jsem toho nelitoval Z)

A takové věci jako Prince Of Persia (1), Commander Keen, Gobliiins, Lotus, ... a spusta dalších jsou i dnes perly, kvůli kterým stojí za do občas nainstalit příslušný emulátor...


Naposledy upravil siSINka dne 13 zář 2005 09:21, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 zář 2005 06:58 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
presne tak. osobne davam take prednost hratelnosti - samozrejme pokud se to spoji s vybornou grafikou, je to vyborne. ja treba dodnes hraju warcraft II :D hned bych si poridil nejakou konzoli; kdybych mel nejaky staly prijem na hry. bohuzel, piratstvi uznavam. ne ze bych na to nemel penize - i kdyz bych musel neco jineho ozelet - ale prodavat hry za 2k je podle me zlodejna. ale treba SA jsem si koupil originalku, i kdyz jsem mel palenou. uz jenom kvuli pocitu, ze mam v knihovnicce dalsi originalni GTA :lol: - je tam i GTA3 a VC.
myslim si, ze ovladaci prvky jsou individualni - a to jak pro hrace, tak pro hry. me osobne se treba prince of persia: warrior within, mimochodem vyborna hra, hral lepe na gamepadu, stejne jako kdysi MGS1, a dalsi. jinak u strilecek preferuji mys, take kvuli otaceni a se a mnohem rychlejsimu zamerovani - a samozrejme je to i o zvyku :lol:
rad bych take rekl, ze pokud vyjde GTA4 i na xbox 360, koupim si ho a k tomu mys a klavesnici - jen aby byly finance...
:(


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 říj 2005 03:04 
Hoodsta
Hoodsta
Uživatelský avatar

Registrován: 11 čer 2005 16:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
takže psp už vlastním přez týden a nemužu si ho vynachválit, hápu že někdo na něj nemá peníze a z toho důvodu bude tvrdit jak ho nepotřebuje a že ej to strašná kravina (neřikám že to je tak u každýho) ale ta grafika na tom je užasná zahrajte si třeba ridge racer nebo např. ssx.....mám takovej pocit že ten kdo s touhle mašinou nebyl v kontaktu tak ani neví co psp je jakmile se ho jednou dotknete tak ho chcete....a jen tak pro informaci současný potencial hry na psp ždímaj z POUHÉ poloviny,kvůli vydrži baterky....sony maká na nové,zatím tu je ta od datelu jenže ta je velká jak kráva a staršně zaclání.
výrobci her zatím nemaj oprávnění od sony dělat hry naplném výkonu.


A to jakse tu bavíte o gta na psp...ono jenom blbeček (omlouvám se,za tento výraz) muže tak trochu soudit velkej stolní počítač a malej handled. Ono přece jenom když se na to podíváte co to všechno dokáže tak to je něco užasnýho na tu velikost. A neexistuje zatim nic co by psp v tomhletom překonalo nintendo ds, nemá výkon ani ze čtvrtiny co psp. Má jenom jeden dětskej dotykovej display.....

Ono si schválně počkejte až ty hry pojedou jednou na psp naplno. A kdo nemá možnost si to od někoho půjčit ať si zajde třeba v Praze na Novej smíchov do jrc. A sem zvědavej jestli na to bude až zas tak nadávat. Tohle beru pouze jako debatu, nechci se s nikym hádat. Jen např. že je pořád lepší strčit psp do kapsy než tahat i ten notebook. Prakticky je možný mít psp totálně všude a jako jehohlavní nedostatek vidím zatím zpíš dvě věci, baterku a poté relativně drahé umd hry a nebo popř. kdo vlastní 1.5 tak pouze koupí memory stick a je to. A schválně zkuste si někdo na tomhle pustit např. na umd spider-mana 2. A sem zvědavej co řeknete pak na samotnej display. Protože tak ostrej obraz vám normální monitor nedá,sice je to menší ,ale nedá.

PS: doopravdy se nechci toto je pouze muj osobní názor

btw. okamžitě jen co gta na psp budu mít sem napíšu nějakou menší recenzi:-)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 říj 2005 10:51 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Tak jo - směřuje to na mě, tak budu reagovat :arrow:

Nikomu neberu, že se mu PSP líbí, ale mně prostě prďavá obrazovka (jakkoliv kvalitní) prostě neosloví. Nejsem takový hračička, že bych musel za každou cenu pořád něco držet v ruce a hrát si. Da další nic kromě komba klávesnice/myš mě neoslovuje a nemíním se to "učit" ;-) (...kdysi hodně dávno jsem se naučil ovládat hry - bindováním kláves - podle sebe a již to nemíním měnit. Moje vlastní nastavení je tak atypické, že bych se něčemu novému snad ani nepřizpůsobil. Hra, kterou si takto nemůžu přizpůsobit - to u mě prohrála.)

Her (aspoň těch opravdu dobrých), vycházejí ročně desítky - pokud mi nějaká na PSP unikne, nijak se mě to nedotkne. Na platformě PC toho je tolik, že bych to nestačil "odehrát", ani kdybych hrál "24/7".

Ad) peníze - tady bych u sebe určitě problém neviděl, jelikož mám docela slušný příjem - ale je to otázkou priorit. Pokud děcko dostane další hračku od zazobaných rodičů, kteří jej potřebují "uklidit do kouta", protože na něj nemají čas - jejich věc, ale v žádném případě nákup neodsuzuju. Prostě někdo na to má, jiný ne. Ale stejmě mi 7-8 tisíc za PSP a 2 litry za každou hru na to, CO BY TO PŘINESLO MNĚ, připadá moc.

To, že něco vypadá/je báječné a že se mi třeba i líbí, neznamená, že si to vždycky koupím. Mně by to připadalo jako další zbytečný krám do baráku, když si na PC "užiju" (IMHO kvalitnějších) her. A že něco exkluzivního pro Soňáckou platformu mě mine - aťsi, nevadí...

Srovnávat (z hlediska svých osobních potřeb) samozřejmě můžu cokoliv - tedy i stolní nabušené PC a PSP. Může (PSP) umět cokoliv, já z něj prostě odvázanej nejsem. PC mi s přehledem "stačí" a nebude-li stačit, seskládám si výkonnější. Autobusem/vlakem/tramvají nikam nejezdím, do školy/práce také nechodím - takže ani nějakou hračičku na cesty/zabíjení času nepotřebuju.

---
Obrázek z blízké budoucnosti: nedovedu si představit, že odmítnu možnost hrát doma GTA4 na nabušeném projektoru a raději si vezmu do ruky krabičku s displayem trochu větším, než krabička cigaret.

OT: kde ses motal, moderátore? :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 říj 2005 12:04 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
dobre, ze jsi tam napsal to IMHO, takhle se ani nebudu obtezovat reagovat a jen reknu, ze na to mam naprosto odlisnej nazor.. a je zbytecny se o tom hadat.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 říj 2005 12:49 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Wolfest píše:
dobre, ze jsi tam napsal to IMHO, takhle se ani nebudu obtezovat reagovat a jen reknu, ze na to mam naprosto odlisnej nazor.. a je zbytecny se o tom hadat.
Tak, tak :wink:
Kdyby měli všichni stejné názory/zájmy/potřeby, asi by to nebylo ono a nápadně by mi to připomínalo Kambodžu za dob Pol Pota nebo Anglii z (námi oblíbené) Orwellovy "1984".


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz