Právě je 28 bře 2024 23:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Jak dlouho denně hrajete SA?
Anketa končí za 21 bře 2008 20:08
1 Hodina 2%  2%  [ 1 ]
2 Hodiny 19%  19%  [ 11 ]
půl hodiny 4%  4%  [ 2 ]
3 hodiny 32%  32%  [ 18 ]
5 hodin 25%  25%  [ 14 ]
jiný čas 19%  19%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 57
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2005 16:00 
Newbie
Newbie

Registrován: 14 črc 2005 15:19
Příspěvky: 20
shpek píše:
Jednou se mi stalo, ze jsem jel z jedny hodne tezky mise a na krizovatce se udelal kolaps a bylo tam tak deset aut. Ja mezi nima chtel projet na motorce a v tu chvili mezi nas spadlo letadlo :shock: Auta okolo me zacala horet a jak bouchla tak me to zabilo :( :(


Neco takovihp jse mi taky stalo ale to letadlo spadlo k baraku k garazi to vypadalo jako kdyby ho tam mel normal problem byl v tom ze to letadlo jse tam jen tak neveslo byla to ta AT 400(myslim) jsem ji roztrilel ale byl jsem moc blizko... :shock: goodbye cruel world :cry:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2005 16:20 
Soldier
Soldier

Registrován: 13 črc 2005 12:24
Příspěvky: 496
Bydliště: San Fierro
Mně se stalo že sem se pral s jednou ženskou a kolem mně se udělal hlouček 2 ženskejch který fandili, nevim jestli to je normální, ale viděl sem to poprvý.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2005 17:49 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2005 18:00
Příspěvky: 1710
Bydliště: 48°23'44.28"N 19°43'5.58"E
Oblíbené GTA: GTA IV
mozno ty chlapici proti dacomu protestuju :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2005 17:55 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
To su semraci ja som nestretol akurat toho 2.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2005 20:59 
Shooter
Shooter
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2005 16:37
Příspěvky: 236
Bydliště: Vatikán
Prividelavaju si nosenim reklamniho obleceni :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 črc 2005 09:21 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2005 14:21
Příspěvky: 8
Bydliště: Los Santos
V Los Santos sem jezdil z vlakem, zastavoval jsem na přejezdu a nabourali do mě poldové, čornul sem jim to auto a z auta vylezli dva poldi a jeden zloděj z bouchačkou v kapse a začal jim zdrhat. Myslím že měl na rukách pouta :shock:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 črc 2005 11:01 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2005 11:30
Příspěvky: 599
Bydliště: Okrsek 13
jednou po me sla armada. Sel sem pesky a tanky mi zatarasilycestu, tak jsem je proste normalne odstrcil a sel jsem si ulozit hru a tanky zmizely :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 črc 2005 15:22 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 črc 2005 10:12
Příspěvky: 307
Bydliště: Santa Maria Beach, LS
ked som bol ucastnikom dopravnej nehody, vystupil som z auta a chcel som utiect prec a zrazu ako islo rychlo auto tak to neubrzdilo (ak vobec brzdilo :D ) a jak nabural tak vyletel do vzduchu (nie akoze vybuchol) a preletel kusok odo mna

Ked som isiel z LS do SF tak na dialnici pri MC som sposobil dopravnu nehodu v ktorej bolo najmenej 10 aut. chcel som sa dostat dalej a cez zablokovany pruh som nemohol prejst tak som isiel v protismere. samozrejme ze som nabural aj tam a sposobil som dalsiu retazovu nehodu a nepojazdny bol uz aj druhy pruh :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 08:39 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2005 11:30
Příspěvky: 599
Bydliště: Okrsek 13
ty, falcone, mas uz v realu ridicak? Jestli jo, tak ho spal a auto prodej :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 09:41 
Shooter
Shooter
Uživatelský avatar

Registrován: 06 čer 2005 19:05
Příspěvky: 173
Bydliště: Rockstar North-Rockstar North vedle pivni hospudky:P
presne,tak to znie ako by si hovoril o vlastnych dopravnych nehodach a nie o San Andreas :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 12:07 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 črc 2005 10:12
Příspěvky: 307
Bydliště: Santa Maria Beach, LS
Le-Mur píše:
ty, falcone, mas uz v realu ridicak? Jestli jo, tak ho spal a auto prodej :wink:

nie vodicak v skutocnosti este nemam. ten by mal byt az buduci rok.
Ale nemyslite si ze neviem jazdit. ja to len niekedy v tej rychlosti nezvladnem a nejako sa to zomele a je z toho hromadna ale vacsinou su vinnikmi ini vodici :D


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 12:12 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 črc 2005 10:12
Příspěvky: 307
Bydliště: Santa Maria Beach, LS
Ale aby to nevyzeralo ze len jazdim autom a buram do vsetkeho co mi stoji a niekedy aj nestoji v ceste tak ked som minule skocil s padakom niekde pri LS na severe tak som si letel a doplachtil som si krasne nad cestu, pristal pred autom, otocil sa auto si zobral :lol:

No ale kedze nicenie je sranda tak:
Zobral som vlak v SF a dalo mi to misie s rozvazanim a vypisalo nieco take ze nemam ist moc rychlo a ja just som isiel rychlo aby som zistil ci sa ten vlak da vykolajit a na moje prekvapenie si predstavte, ten vlak sa naozaj v LV vykolajil :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 14:54 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2005 11:30
Příspěvky: 599
Bydliště: Okrsek 13
Falcon16 píše:
Ale aby to nevyzeralo ze len jazdim autom a buram do vsetkeho co mi stoji a niekedy aj nestoji v ceste tak ked som minule skocil s padakom niekde pri LS na severe tak som si letel a doplachtil som si krasne nad cestu, pristal pred autom, otocil sa auto si zobral :lol:

No ale kedze nicenie je sranda tak:
Zobral som vlak v SF a dalo mi to misie s rozvazanim a vypisalo nieco take ze nemam ist moc rychlo a ja just som isiel rychlo aby som zistil ci sa ten vlak da vykolajit a na moje prekvapenie si predstavte, ten vlak sa naozaj v LV vykolajil :lol:

Ty, falcone, nedelas u ceskejch drah ze ne? Ja jen jestli s nima mam jeste nekdy jet... abych nechyt zrovna tebe :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 16:22 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 16 črc 2005 10:12
Příspěvky: 307
Bydliště: Santa Maria Beach, LS
Le-Mur píše:
Falcon16 píše:
Ale aby to nevyzeralo ze len jazdim autom a buram do vsetkeho co mi stoji a niekedy aj nestoji v ceste tak ked som minule skocil s padakom niekde pri LS na severe tak som si letel a doplachtil som si krasne nad cestu, pristal pred autom, otocil sa auto si zobral :lol:

No ale kedze nicenie je sranda tak:
Zobral som vlak v SF a dalo mi to misie s rozvazanim a vypisalo nieco take ze nemam ist moc rychlo a ja just som isiel rychlo aby som zistil ci sa ten vlak da vykolajit a na moje prekvapenie si predstavte, ten vlak sa naozaj v LV vykolajil :lol:

Ty, falcone, nedelas u ceskejch drah ze ne? Ja jen jestli s nima mam jeste nekdy jet... abych nechyt zrovna tebe :lol:

nie toho as neboj. ale ak by ta to aujimalo tak sa chystam na aerolinky :twisted:

len zartujem :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: mega skok z hory v leve dolni casti mapy.
PříspěvekNapsal: 17 črc 2005 16:39 
Newbie
Newbie

Registrován: 17 črc 2005 16:31
Příspěvky: 4
Jiste vite ze na teto hore je nahore parkoviste, na nem dva karavany a taky kolo, ale to je priliz pomale, vyjedte tam motorkou a vsimnete si ze u previsu je zabradli a unej jakysi pomnik ...tak to poradne rozjedte a pouzijte ho jako mustek, uvidite mega skok a kdyz budete ve vzduchu, tak vam nad hlavou preleti letadlo :))). Domnivam se ze je to nejvetsi skok ve hre.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz