Právě je 04 kvě 2024 16:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 14:59 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 17:13
Příspěvky: 691
Bydliště: Martin/Brno
Lukaso píše:
já mám taky jednu záhadu, víte jak je v SF ten nájezd na dálnici u letiště? Tak když máte otevřený jen LS a SF tak jsou tam ty betonový blokády. Auta tam samozřejmě nejezdí, ale když si stoupnete za ně na ten nájezd a otočíte se nejdřív opačným směrem od toho kvádru a pak zpět k němu tak se tam najednou objeví auto a logicky z toho vyplývá že to auto projelo skrz betonový kvádr a jede si klidně dál na dálnici :D

ja som videl na vlastne oci ako presiel cez ten beton...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 15:47 
Warlord
Warlord
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2005 13:04
Příspěvky: 5297
Bydliště: New York City
Jjo to hej ,ale najlepšie to je v slepých uličkách v Los Santos ,tam kde sú domy ,tak ak sa postavíte asi do stredu ,a otočíte sa smerom k ceste ,tak je za chvíľu za vami zápcha :mrgreen: a pritom nemajú odkiaľ vychádzať.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 15:53 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
me se naopak zda, ze v LS a LV jezdi nejak malo aut, nato, jak jsou to velka mesta.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 16:31 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Wolfest píše:
me se naopak zda, ze v LS a LV jezdi nejak malo aut, nato, jak jsou to velka mesta.
Ono je to technickými limity hry. Na PS2 bylo maximum 10 aut na obrazovce, na PC verzi je to 18. Ale hustotu aut/chodců lze libovolně upravovat - editací popcycle.dat (pozor: ne v Poznámkovém bloku, Wordu, či podobném zvěrstvu, ale v mějakém "čistém" editoru zdrojáků - např. PSPad (ať má kámoš reklamu :-)))

Při velkém počtu aut/lidí ale očekávejte zvýšenou cukatelu, pokud nedisponujete OPRAVDU nabušenou mašinou...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 16:54 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
siSINka píše:
Wolfest píše:
me se naopak zda, ze v LS a LV jezdi nejak malo aut, nato, jak jsou to velka mesta.
Ono je to technickými limity hry. Na PS2 bylo maximum 10 aut na obrazovce, na PC verzi je to 18. Ale hustotu aut/chodců lze libovolně upravovat - editací popcycle.dat (pozor: ne v Poznámkovém bloku, Wordu, či podobném zvěrstvu, ale v mějakém "čistém" editoru zdrojáků - např. PSPad (ať má kámoš reklamu :-)))

Při velkém počtu aut/lidí ale očekávejte zvýšenou cukatelu, pokud nedisponujete OPRAVDU nabušenou mašinou...

ale tak o to nejde; me by tech 10 klidne i stacilo. problem je v tom, ze si treba stoupnu na dalnici v LS (v mistech u letiste, napr.) a tam nikde nikdo. teprve kdyz se parkrat otocim tak nekolik aut projede, ale to je tak vsechno.. naopak treba pri misich tam jezdi aut plno.. me by tech 18 aut bohate stacilo, jenze tam nemam ani to.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 17:11 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Ach so...!

Třeba je na letišti stávka za vyšší mzdy posunovačů nástupních/výstupních schůdků...
Třeba tam nějaká babka rozsypala cukr a LSPD mají lepox z anthr*xu... (...všimni si té chytré schovávačky před boty C1A, vyhledávající případné usámisty na internetu... :wink: )

A to všechno před náma R* tají :twisted:

IMHO, kdybych žil v LS a viděl ten čurbes, co tam Carl a spol provádí, nejen, že bych nejezdil autem, ale kdoví, jestli bych vůbec vycházel z baráku :twisted: :twisted: :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 17:15 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
njn, já kdybych v LS bydlel, no tak bych byl zahrabanej někde v podzemí a nevycházel vůbec ven. Max. se prokopat na dálnici vzít taxika a hurááá do jiného města... :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 17:17 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2005 17:13
Příspěvky: 691
Bydliště: Martin/Brno
plobo píše:
njn, já kdybych v LS bydlel, no tak bych byl zahrabanej někde v podzemí a nevycházel vůbec ven. Max. se prokopat na dálnici vzít taxika a hurááá do jiného města... :twisted:

hlavne ak by ten TAXI riadil CJ... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 17:18 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
Demigod píše:
plobo píše:
njn, já kdybych v LS bydlel, no tak bych byl zahrabanej někde v podzemí a nevycházel vůbec ven. Max. se prokopat na dálnici vzít taxika a hurááá do jiného města... :twisted:

hlavne ak by ten TAXI riadil CJ... :lol:
no tak to kdyby mi docvaklo, tak honem ven a zdrhaaat a zdrhaaat a CJ za mnou granááát a granááát a granát na to buuuum na to buuum a já na to deeeaaad na to deeeead :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 17:36 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
urcite je vam doufam jasne, ze to tam nedela CJ, ale vy prostrednictvim jeho psotavy, zejo? :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 17:40 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2005 15:19
Příspěvky: 4103
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: Plobo_cz
GFW/X360 Live Nick: Plobocze
Wolfest píše:
urcite je vam doufam jasne, ze to tam nedela CJ, ale vy prostrednictvim jeho psotavy, zejo? :lol: :lol: :lol:
:shock: :shock: :shock: tak to se pleteš, já sem nějakej Carl Johnson, normálně mi říkají Carle, CJeje znam jen že je to hrozná svině- je to mj velkej konkurent, všechno co udělám já udělá i on :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 18:57 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
plobo píše:
Wolfest píše:
urcite je vam doufam jasne, ze to tam nedela CJ, ale vy prostrednictvim jeho psotavy, zejo? :lol: :lol: :lol:
:shock: :shock: :shock: tak to se pleteš, já sem nějakej Carl Johnson, normálně mi říkají Carle, CJeje znam jen že je to hrozná svině- je to mj velkej konkurent, všechno co udělám já udělá i on :lol:

tak to ses urcite velkej drsnak.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 říj 2005 14:34 
Newbie
Newbie

Registrován: 02 říj 2005 19:17
Příspěvky: 5
na tomto fore sú sami i***ti de***ti ho***a

[censored by SFINX]


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 říj 2005 15:45 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
Lares píše:
na tomto fore sú sami idioti dementi hovada


tak proč sem lezeš ty ****** [CENSORED BY ME] jeden? Za tyhe keci by už u mě měl BAN!! :evil: :x :?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 říj 2005 16:17 
Godfather
Godfather
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2005 23:14
Příspěvky: 2879
Bydliště: U mě doma
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
BAN tady pro pana :evil:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz