Právě je 28 bře 2024 11:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Jak hodnotíte stránky? (1 = nejlepší, 5 = zhuř)
1 48%  48%  [ 12 ]
2 44%  44%  [ 11 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 8%  8%  [ 2 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 25
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 úno 2007 18:40 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Jasne, zato tvoje slepickomozeckovske komoleni meho nicku jsou taky hodne k zamysleni, jestli patris do kurniku nebo rovnou do ustavu pro mentalne zaostale... ;)

Genesis posoudit samozrejme nemuzu, ale nerekl bych, ze bude mit tolik rozdilnych moznosti od treba Joomly, nebo Mamba a podobnych.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 úno 2007 19:37 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 04 úno 2007 13:51
Příspěvky: 53
Bydliště: Vice City
Hoši!! nehadejte se :D :lol: jak malé děti


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 úno 2007 19:53 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 19:30
Příspěvky: 471
Bydliště: OL
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Jo, jo... Takže pro příště si svá moudra nech pro někoho jinýho, nemám náladu se tu bavit s nějakým zaslepencem, který mluví jen na půl huby.

Vážně kdybys napsal normální důvody, proč je špátné psat pod hlavičkou BW, hned by šlo o plodnou řeč, ale na to asi nemáš.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 úno 2007 19:56 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 04 úno 2007 13:51
Příspěvky: 53
Bydliště: Vice City
Počkej já???


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 úno 2007 19:57 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2005 11:36
Příspěvky: 7917
Bydliště: /b/rno
Oblíbené GTA: GTA IV
L@nce! píše:
Počkej já???


Ne, wolfest :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 úno 2007 20:02 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
Fakt, ze mam na ruzne lidi odlisny nazor nez ty, ze me dela zaslepence, iLooku? Kvuli tomu mluvim na pul huby?

Psat pod hlavickou BW je podle meho nazoru spatne proto, ze nemam lidi z BW rad, nemam rad jejich manyry, nemam rad celou jejich sajtu. To je cele, je to ciste muj subjektivni nazor. Tebe rad nemam, nemam rad BW, a proto radsi prejdu ke konkurenci - ale chapu, ze jeden ctenar je pro tebe naproste nic, kor kdyz jsem to ja.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 úno 2007 20:08 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
Prechadzas ku konkurencii? Kedy??!?!??


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 úno 2007 20:18 
Godfather
Godfather
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2005 23:14
Příspěvky: 2879
Bydliště: U mě doma
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
Wolfeste ja zase nemam rad tebe a ze chodis na toto forum je podle me spatne

Kolji: to je radosti co :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 úno 2007 20:41 
Chieftain
Chieftain
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2005 18:58
Příspěvky: 4559
Wolfest píše:
Fakt, ze mam na ruzne lidi odlisny nazor nez ty, ze me dela zaslepence, iLooku? Kvuli tomu mluvim na pul huby?

Psat pod hlavickou BW je podle meho nazoru spatne proto, ze nemam lidi z BW rad, nemam rad jejich manyry, nemam rad celou jejich sajtu. To je cele, je to ciste muj subjektivni nazor. Tebe rad nemam, nemam rad BW, a proto radsi prejdu ke konkurenci - ale chapu, ze jeden ctenar je pro tebe naproste nic, kor kdyz jsem to ja.
maj sa Z)
nerad som ta spoznal :wink:
bye


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 úno 2007 21:09 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 19:30
Příspěvky: 471
Bydliště: OL
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Jo, mluvíš na půl huby, protože neumíš napsat celý smysluplný důvod, proč je špatný pro nás to, že přecházíme pod BonusWeb. A to že má nějakou svou špatnou pověst je pro nás naprosto nepodstatný, nemusí nás to zajímat a kvalitu stránek to nijak neovlivní. Podívej se kolik skvělých fanstránek kvete pod hlavičkou BW, a pravě to, že jsou pod BW jim na kvalitě jedině přidává, ne ubírá.

Ale v jednom ti musím dát zapravu... BW udělal pár dost stupidních chyb, který se mi taky nelibí. Jedna z nich se například týkala projektu splintercell.cz (určitě si někdo vzpomíná na tuhle kauzu) pracoval na ni kolega Laku a jak je u něj zvykem odváděl velmi kvalitní práci, kterou mu BW poté ocenil tím, že stránky zrušil kvůli linkování konkurence... tyhle manýry taky nemám rád, navíc, když vše šlo vyrešt rozumnou cestou, domluvou...

My ale pevně věříme, že u nás se nic podobného konat nebude, už jen proto že půjde o projekt, který BW jen prospěje, takže nebudou mít žádny důvod k jeho zrušení.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 úno 2007 21:17 
Immortal
Immortal
Uživatelský avatar

Registrován: 30 čer 2005 10:50
Příspěvky: 11041
Bydliště: Wherever, whenever
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Skype: kolji23
iLook: Kedy bude stranka naplno spustena a kedy bude znama adresa? (ta definitivna, nie ta gtaplanet.cz/gta4 )


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 úno 2007 21:40 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 15 kvě 2005 19:30
Příspěvky: 471
Bydliště: OL
Oblíbené GTA: GTA3: Liberty City
Kolji:

Těžko říct. Je málo infa, málo materiálu. Příští měsíc se má konat E3, předpokládám, že právě tam by už měl R* konečně něco prozradit a ukázat. Takže hned poté se začne pracovat na fullverzi stránek. Zatím není z čeho ji dělat.

Ad doména - je ve fázi řešení, název už máme.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 úno 2007 22:48 
Godfather
Godfather
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2005 23:14
Příspěvky: 2879
Bydliště: U mě doma
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
[OT] iLook: ten kostlivec v avataru je od Iron Maiden ze? [/OT]


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 úno 2007 02:17 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
iLook píše:
Jo, mluvíš na půl huby, protože neumíš napsat celý smysluplný důvod, proč je špatný pro nás to, že přecházíme pod BonusWeb. A to že má nějakou svou špatnou pověst je pro nás naprosto nepodstatný, nemusí nás to zajímat a kvalitu stránek to nijak neovlivní. Podívej se kolik skvělých fanstránek kvete pod hlavičkou BW, a pravě to, že jsou pod BW jim na kvalitě jedině přidává, ne ubírá.

Ale samozrejme ze umim, akorat ze zrovna ty mi, zlato, za to nestojis... Samozrejme ze je to pro vas nepodstatne, me ale nejde jen o BW, nejsou mi ani sympaticti lide z gtaplanet - ostatne, proti tomu aby se dostalo do vedeni fora jsem taky protestoval, DaVca si uzil sve...
iLook píše:
Ale v jednom ti musím dát zapravdu... BW udělal pár dost stupidních chyb, který se mi taky nelibí. Jedna z nich se například týkala projektu splintercell.cz (určitě si někdo vzpomíná na tuhle kauzu) pracoval na ni kolega Laku a jak je u něj zvykem odváděl velmi kvalitní práci, kterou mu BW poté ocenil tím, že stránky zrušil kvůli linkování konkurence... tyhle manýry taky nemám rád, navíc, když vše šlo vyrešt rozumnou cestou, domluvou...

A nejenom tyhle excesy, ale celkove chovani velke casti redakce BW mi vadi. Znacna cast jsou arogantni tupci, podle meho nazoru, tak na me pusobi. Ale je fakt ze ja uz na BW tak pul roku nebyl, mozna ze se pomery zmenily.
iLook píše:
My ale pevně věříme, že u nás se nic podobného konat nebude, už jen proto že půjde o projekt, který BW jen prospěje, takže nebudou mít žádny důvod k jeho zrušení.

To verim.

@ya all:: Ne z fora, mel jsem na mysli, co se tyce informacniho webu o gta4

@parman, tvuj nazor je mi v celku volny, kdysi jsi byval v pohode, ale zacal jsi brat internets moc vazne ;)

@Enzi, to bylo naprosto zbytecne. :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 úno 2007 14:30 
Godfather
Godfather
Uživatelský avatar

Registrován: 03 srp 2005 23:14
Příspěvky: 2879
Bydliště: U mě doma
Oblíbené GTA: GTA: Vice City
Wolfest: to ty jsi kdysi byval vpohode, chtel jsem naznacit ze stejne jako ty kasles na muj nazor, tak iLook kasle na tvuj, proto nechapu proc na sebe upozornujes ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz