Právě je 29 dub 2024 17:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 úno 2007 16:53 
V.I.P
V.I.P
Uživatelský avatar

Registrován: 29 čer 2005 08:40
Příspěvky: 3627
Bydliště: Virtuální realita
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Cole píše:
Lukaso píše:
od reálných předloh je tady True Crime :mrgreen: ale např. na New York je tam DOST MÁLO lidí v ulicích a to nemluvím o vozidlech. Jinak GTA v Londýně bych fakt nechtěl, Londýn je sice hezký město ale jezdit vlevo !? :shock: to fakt ne, Londýn stačil bohatě v 2D a dál už si ho R* můžou zastrčit do šuplíku a nechat ho tam navěky :mrgreen: :mrgreen:


TC NYC a málo lidí/aut? :shock: :shock: Možná si měl špatnou verzi nebo nějak nastavených míň lidí.. já jich tam měl až dost.. a auta moc nebyly akorát v bočních ulicích..


to jo ale já to myslim jako kdybych to měl srovnat s realitou, to pak tomu neodpovídá. No a TC SoLA je na tom ještě hůř, tam je lidí na ulici jak v SA a aut ještě míň.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 úno 2007 11:58 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 04 úno 2007 13:51
Příspěvky: 53
Bydliště: Vice City
no k těm obchodním známkám ted přesně newím ale tokyo bylo zaregistrováno v roce 1999 to ani nevěděli o Vice City a SA maximálně tak o gta3 které se začalo v té době vyvíjet a navíc se někde četl že zaregistrovaná obchodní známka je platná pět let pokud daná firma evyrobí produkt která buzde tuto značku využívat tj. R* si zaregistrovali tokyo před sedmi nebo osmi lety a nepoužilii svou značku toky v žádném svém produktu cpět let takže je ted nebo měla by být neplatná a další možnost je že jí má zaregistrovanou aby odlákala pozornost fanoušků nebo jí má jenom proto (co kdyby byl někdo rychlejší) a my zas nic neměli :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 úno 2007 12:52 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2005 14:00
Příspěvky: 10501
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
Nejsem znalec práva z oblasti obchodních známek, ale selský rozum mi říká, že ochranná známka by měla platit tak dlouho, dokud její majitel platí příslušné poplatky za její udržení.

Takže by to chtělo nějakého studenta práv či už "hotovéhu" JUDra. Nehlaste se všichni ;-)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 úno 2007 15:15 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 26 čer 2005 18:57
Příspěvky: 11677
Bydliště: Czech Republic, Prague
Oblíbené GTA: GTA: San Andreas
siSINka píše:
Nejsem znalec práva z oblasti obchodních známek, ale selský rozum mi říká, že ochranná známka by měla platit tak dlouho, dokud její majitel platí příslušné poplatky za její udržení.

Takže by to chtělo nějakého studenta práv či už "hotovéhu" JUDra. Nehlaste se všichni ;-)


Mam kamarada pravnika, zeptam se ti.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 úno 2007 13:19 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 04 úno 2007 13:51
Příspěvky: 53
Bydliště: Vice City
jj to jsem si taky říkal škoda že tam kde jsem to četl o tom nic nepíšou jestli platili nebo ne


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 úno 2007 22:13 
Hoodsta
Hoodsta

Registrován: 08 čer 2005 20:52
Příspěvky: 106
siSINka píše:
Nejsem znalec práva z oblasti obchodních známek, ale selský rozum mi říká, že ochranná známka by měla platit tak dlouho, dokud její majitel platí příslušné poplatky za její udržení.

Takže by to chtělo nějakého studenta práv či už "hotovéhu" JUDra. Nehlaste se všichni ;-)


i když platíš, tak máš 6 lete na uvedení známky do provozu. Pokud ji použije někdo jiný ve lhůtě do 6 let, má přůšvih ten či onen, kdo známku použil. pokud ji použije někdo z konkurence až 6leté lhůtě, je to placení registrovaného názvu zbytečné a ten původní majitel má holt smůlu. Podrobnosti jsou, ale ty už neznám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz