Právě je 29 dub 2024 16:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

ma cenu pokracovat serii gta???
ano 95%  95%  [ 70 ]
ne 5%  5%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 74
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 čer 2005 17:10 
Soldier
Soldier
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2005 14:28
Příspěvky: 437
Bydliště: Doma - Sadská
At pokračujou ale mohli by zkusit jinej engine


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 čer 2005 08:19 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 11 čer 2005 09:16
Příspěvky: 47
Matty píše:
At pokračujou ale mohli by zkusit jinej engine


Novy engine bude urcite, dalsi dil ma byt na novou generaci konzoli a tam asi stary engine pouzivat nebudou


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: Další GTA
PříspěvekNapsal: 23 čer 2005 09:28 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar

Registrován: 23 čer 2005 09:11
Příspěvky: 17
Bydliště: Svoboda
Podle mě už další GTA nemá cenu...Už teď v SA jsou ohromný možnosti, který už se daj rozšířit jen hodně málo.....Jestli udělaj něco dalšího, tak už to podle mě bude hoodně přeplácaný...


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 čer 2005 12:30 
Newbie
Newbie

Registrován: 21 čer 2005 09:34
Příspěvky: 10
Pokračovat má smysl, ale ať si na to dají víc času... takto to vypadá jak stand-alone datadisky, nikoliv pokračování (doposud nevím jestli je za 4. díl považováno již VC, nebo to co vyjde, ale VC to podle mě určitě není, páč nenese ani číslovku). Taky brutalita už není taková jaká bývávala, příběh je sladký jak cukříček, bere se víc ohled na rodinu (prostě inspirace Mafie je jasná)... Ale když chci hrát Mafii, hraji Mafii, když GTA tak GTA... proč se nezačít zase ubírat k té větší brutalitě jaká byla v Liberty City, no? =) I když nejvíc lidí zařvalo asi ve dvojce =)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: GTA V ČESKU
PříspěvekNapsal: 23 čer 2005 12:40 
Newbie
Newbie

Registrován: 23 čer 2005 09:35
Příspěvky: 18
Jak sem si četl na http://www.doupe.cz přiští děj by se mohl odehravat v Čehách a Slovensku a vše by se mělo točit okolo mladého ukrajinského kopáče Alexej Sputnikova viz http://www.doupe.cz/h/PChry/AR.asp?ARI=109656&CAI=2175


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 čer 2005 15:19 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2005 18:00
Příspěvky: 1710
Bydliště: 48°23'44.28"N 19°43'5.58"E
Oblíbené GTA: GTA IV
len aby to nebol daky podfuk


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 čer 2005 19:16 
Soldier
Soldier

Registrován: 20 čer 2005 16:51
Příspěvky: 376
hlavně aby to bylo na PC spíš ,nežli na PS3


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 črc 2005 14:01 
Playa
Playa
Uživatelský avatar

Registrován: 04 črc 2005 19:26
Příspěvky: 54
Bydliště: Bratislava
určite znova niečo lepšie Z) Z)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 črc 2005 16:15 
Boss
Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 17 kvě 2005 18:00
Příspěvky: 1710
Bydliště: 48°23'44.28"N 19°43'5.58"E
Oblíbené GTA: GTA IV
Wygh píše:
hlavně aby to bylo na PC spíš ,nežli na PS3


pochybujem


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 črc 2005 17:54 
Hoodsta
Hoodsta
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2005 10:12
Příspěvky: 113
Bydliště: PC a jinak Hradec Králové
Aby to bylo v ČR není spatnej nápad ale je mi to dost proti srsti abych zabíjel Čechy a Slováky když můžu rozsřílet na sra*ky ty skur*ený Americký prd*le...je to přece zábava....

A podle psychologů to přispívá i k snížení brutality na světě.... Je sice pravda že někoho to poštve tak aby si šel z policejní stanice udělat střelnici (já v SA) ale taky někomu dojde ať postřílí půl milionu lidí v GTA a ať to nedělá v realé.....

Takže nevidim jedinej důvod přoč by měli s GTA skončit.....
A jak už tu někdo napsal: i kdyby mělo vyjít 100 dílů GTA tak já si je všechny zahraju. Z)

HUBIS


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2005 03:24 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 03 črc 2005 23:20
Příspěvky: 590
Bydliště: 21st eagle wing airbase, California
Ked sa bude dobre predavat GTA SA na PC (este nejaky profit by snad zozat mohli) tak potom nevidim problem preco nie.
GTA je eso Rockstaru ,tie hry ako Manhunt a podobne nemaju buducnost ,takze nemal by byt snad problem :)

Mne je to jedno ,ci bude nove GTA , si pamatam este na ten cas ,ked som sa tesil na VC pre PS2 a teraz mi uz SA bolo viac menej jedno ,ci si to zahram abo nie :)


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku: PC
PříspěvekNapsal: 01 říj 2005 23:42 
Soldier
Soldier

Registrován: 20 čer 2005 16:51
Příspěvky: 376
No já bych rád aby to bylo na PC... i když se víc těšim na hru APB kde má být 2 politické strany, 100 měst a 1000 gangu... a jak jsem viděl video, má to mrtě engine, jezděj tam skvělý tuningy, zdi jsou posprejované a po ulicích lítají papíry a bordel. A myslim že když GTA 4 vyjde na PC,tak z toho R* bude mít mnohem větší zisk.


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 říj 2005 17:24 
BAN
BAN
Uživatelský avatar

Registrován: 14 črc 2005 23:03
Příspěvky: 5645
Bydliště: Láskosvět
buh (ne)vi, jak bude APB funkcni a jak moc se naplni sliby autoru. kazdopadne by to mohla byt dobra hra- ale GTA je GTA. uz jen ta znacka.. treba Boiling Point se mi az na zabugovanost zda ve spouste ohledech lepsi nez GTA - ale stejne..


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 lis 2005 09:54 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 16 kvě 2005 19:04
Příspěvky: 507
Bydliště: Před PC
hubis píše:
Aby to bylo v ČR není spatnej nápad ale je mi to dost proti srsti abych zabíjel Čechy a Slováky když můžu rozsřílet na sra*ky ty skur*ený Americký prd*le...je to přece zábava....

A podle psychologů to přispívá i k snížení brutality na světě.... Je sice pravda že někoho to poštve tak aby si šel z policejní stanice udělat střelnici (já v SA) ale taky někomu dojde ať postřílí půl milionu lidí v GTA a ať to nedělá v realé.....

Takže nevidim jedinej důvod přoč by měli s GTA skončit.....
A jak už tu někdo napsal: i kdyby mělo vyjít 100 dílů GTA tak já si je všechny zahraju. Z)

HUBIS

NO ale to teda nemusijou pokračovat GTA jenom khuli střílečkám když si chceš zastřílet je třeba aj Counter Strike,nebo hodně jiních her,heel za jaky tip ze da posoudit GTA:SA?jako RPG,Akční,Sportovní...?


Nahoru
 Profil  
 
Offline
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 lis 2005 13:03 
Gangsta
Gangsta
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2005 14:30
Příspěvky: 615
Bydliště: 6. planeta v soustavě sousedící se SOL
JeyJey píše:
NO ale to teda nemusijou pokračovat GTA jenom khuli střílečkám když si chceš zastřílet je třeba aj Counter Strike,nebo hodně jiních her,heel za jaky tip ze da posoudit GTA:SA?jako RPG,Akční,Sportovní...?


když GTA tak nesnášíš tak ho přestaň hrát a nepokoušej se přesvědčovat fanoušky že to nemá cenu...

navíc v žádný připitomělý střílečce nemáš tu volnost jako v GTA, střílet mutanty je pořád stejný, ale projíždět v mnoha směrech reálnek svět a zkoušet jeho možnosti je rozhodně víc variabilní

jinak série GTA byla vždycky považovaná za tzv. městskou akci


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz